Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już podpisaną umowę na pakiet "Universe+" w "NC+ Mix" na module "nCAM HD" i wszystko działa, tzn. kanały świecą mam numer konta do wpłat, tylko nie wiem jeszcze jak się zalogować do "ICA", tzn. próbowałem się zalogować do "ICA" "Nki", ale tam nie można chyba sobie samemu założyć konta, czyli powinienem założyć konto na "ICA" "Cyfry+", dobrze myślę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilkanaście stron tego wątku i widzę, że nc+ bardzo różnie traktuje swoich użytkowników.

Aktywowałem nc+ mix z modułem cam w wigilię telefonicznie, pakiet już zgasł (z wyj. 6xC+, które świecą do dziś) i pies z kulawą nogą się do mnie nie odezwał, żadnej propozycji umowy, zachęty do pozostania... nic. W zasadzie to co w nc+ najcenniejsze czyli 6x C+ mam w przedłużonej promocji, więc nie narzekam, ale jednak...

 

W tym wątku czytam, że dzwonią, wysyłają sms'y, wysyłają komunikaty / promocje na moduł... ciekawe czemu nie do wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

 

Czy podpisujac umowe 2 dnia miesiaca (np. marzec) na czas nieokreslony w MIX oznacza to, ze:

 

a) wypowiadajac ja np. 15.03.2014 - zakonczy sie ona 30 kwietnia 2014 r ?

B) pierwszy miesiac bede mial za free ?

c) jesli B) jest prawda ==> wyjdzie mi srednia 99 PLN/2 msc = 49,5 PLN / miesiac przy pelnej ofercie + koszt znaczka pocztowego ?

 

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam NC+ MIX. Umowa na 12 m-cy. Na początku stycznia uszkodził mi się dekoder. Dekoder został wysłany do SKYMAX 7 stycznia, a wrócił do mnie ... 2 lutego (w rozmowach z serwisem mówili, że nie mają dekoderów na wymianę). Czy jest szansa, aby NC+ obniżyło/anulowało opłatę za ten okres kiedy nie miałem dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam NC+ MIX. Umowa na 12 m-cy. Na początku stycznia uszkodził mi się dekoder. Dekoder został wysłany do SKYMAX 7 stycznia, a wrócił do mnie ... 2 lutego (w rozmowach z serwisem mówili, że nie mają dekoderów na wymianę). Czy jest szansa, aby NC+ obniżyło/anulowało opłatę za ten okres kiedy nie miałem dekodera?

Moim zdaniem tak. Tylko trzeba im to dokładnie opisać i przesłać mailem lub listem poleconym.

Płaci się za usługę, do korzystania z której niezbędny jest jeden konkretny, narzucony przez operatora egzemplarz dekodera. Skoro firma blokuje możliwość korzystania z usługi na innym sprzęcie, to musi uwzględnić taką reklamację, za okres w którym obowiązywała gwarancja na dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem do tej pory w rękach 4 BSLA (2 SwiatHD + 2 NC+MIX) i jeden BSKA (TNK HD) i wszystkie miały naklejki zgodne w tym co było w środku. Natomiast serwis faktycznie odsyła nowy dekoder w starym pudle (tym, w którym go wysłałem). Jak będzie z dekoderami zdiagnozowanymi jako niesprawne przed ich sprzedażą, w sklepie, tego nie wiem.

 

BTW, Euro i ostatnio MediaMarkt są zawalone tymi dekoderami. Nie ma problemu, żeby sobie wybrać w sklepie. I zwykle wychodzi to taniej niż przez internet, gdzie opcje są dwie: albo sklep Ci wyśle BSKA ale drożej policzy (na allegro potrafią już wołać 169zł!) albo jest taniej niż w sklepie stacjonarnym, ale albo kupujesz kota w worku (nie ma informacji jakie serie są dostępne), allbo jest to na pewno BXZB/BZZB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...