Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Dawid1992 - masz jeszcze dwie opcje oprócz dzwonienia:

a)trafić na czat na stronie NC+ - sami oddzwonią

b)wysłać SMS za 60 gr - też oddzwonią, ale pewnie nie dziś - do mnie po 3 dniach (jak już byłem w NC+ co ciekawe)

 

A ja właśnie straciłem dostęp do kanałów SD z pakietu Multi+, kanały HD działają.

Do ICA się zalogowałem, trzeba się rejestrować na tym dla abonentów Cyfry+, nie wiem dlaczego. W ICA kwota płatności dla mnie to 74 zł, a w umowie mam 29 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście udało mi się znaleźć kupca na mój dekoder. Po wystawieniu aukcji zostałem zasypany mailami z pytaniem o numer seryjny. Oczywiście jak odpisywałem, że to BXZB to kontakt się urywał. Morał z tego taki, że jeśli ktoś chce sobie tylko przez miesiąc pooglądać pełną ofertę, to trzeba brać dekoder z numerem np. BSKA, a na pewno znajdzie się na niego kupca za co najmniej 60 zł, więc w miarę opłacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.012.13 aktywowałem kartę, uprawnienia wtedy powinie być do 10.01.14, 30.12.13 telefonicznie zawarłem umowę i 31.12.13 wygasły nie które kanały po przeszukaniu zaświeciły ponownie, i teraz pytanie czy uprawnienia zostały przedłużone z 10.12.13 do 30.01.14 gdyż zawarłem umowę 30.12.13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam od paru dni pakiet startowy MIX z cam HD, ale już powili myślę co dalej.

 

Pytanie czy można wynegocjować jakąś ofertę pod siebie, a nie tylko na zasadzie, że wybieram jeden z 4 pakietów i ewentualnie HBO za 25 zł?

 

Interesuje mnie umowa na 12m i bazowo U+ za 49 PLN i do tego HBO. Czy mogę tu ugrać jakiś okres HBO za free np. 6m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planowałem dołączyć do nc+mix po wygaśnięciu darmowych 3 miesięcy nnk hd z modułem ncam. Zakupiłem taki moduł 20.01.2014, jest już aktywny 2 dni ale niestety okazało się, że w moim tv Samsung 32lec650 nie ma dvb-s i nie zadziała. Proszę o poradę jak mogę ten moduł wykorzystać (dokupić jakiś tani dekoder hd, sprzedać moduł ncam)? Dodam, że mam jeszcze dodatkowo starą aktywną kartę Smart HD+ ale bez dekodera. Jak wyjść z tej sytuacji bez większych strat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...