Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wypadku NC+mix masz umowy albo na czas określony xx miesięcy albo bezterminowy;( stąd ten mix w nazwie...I taka umowa po 3mieś może być rozwiązana....Wysyłasz rezygnacje i negocjujesz...analogicznie jak reszta ludzi po 18mieś np;)

 

Po miesiącu od aktywacji wybierz jedną z dedykowanych ofert i zdecyduj, czy chcesz umowę na czas nieoznaczony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, czy tańszą - na 12 miesięcy

 

nawet lepiej niż 3miesiące;) po miesiącu można zrezygnować:) i walczyc o tańsze....Ja w rodzinie walczyłem po 3ch;) i dostali lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więc jeśli jutro rano nie zobaczysz w swojej skrzynce wiadomości z umową, polecam Ci zawrzeć ją telefonicznie zaoszczędzisz nerwów ;)

Dzięki za tą informację. W ciągu godziny od rozmowy tel. wszystko co ma działać - działa i umowa też jest w skrzynce odbiorczej. Szkoda, że już nie ma promocji na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawarłem 30.12.13...i do dziś nie mam umowy na meilu..telefonicznie zawarłem

 

 

Ja przechodziłem z nnk HD (moduł nCAM) też telefonicznie, na promocję "Wlacz pakiet 77 kanalow za 29zl/m-c a otrzymasz HBO na 6 m-cy za 0 zl.Wazne do 30.12.13r. Szczegoly tel. 224390429", o której informację otrzymałem na moduł, 23 grudnia i też nie mam do dzisiaj umowy, podobnie jak mój znajomy. Pisałem na forum nc+, ale nic jeszcze nie odpowiedzieli. Wszystkie kanały oraz HBO były włączone po godzinie od rozmowy telefonicznej.

Na maila przyszła tylko informacja, że witają w gronie nc+ oraz E-magazyn z ofertami filmowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wczorajszej rozmowy dowiedziałem się, że hasło do ICA mogę ustalić po dostaniu umowy na maila, po konsultacji z numerem 223104747. Umowę na maila dostałem. Jak wiadomo pod tym numerem jest automat i mam pytanie: jakie trzeba wybierać cyfry aby połączyć, się z konsultantem celem ustalenia hasła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...