Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Na nowo aktywowaną kartę idą EMM shared i EMM unique. Przerabiałem 1,5 tygodnia temu. EMM shared dają uprawnienia, EMM unique zmienia RSA.

To ostanie to ciekawe. Zmieniać RSA nie będą bo poco mają się niepotrzebnie odkrywać. Zmiana raczej tylko w tedy gdy karta długo była nieaktywna albo jest z odzysku.

EMM unique są pod aktywację i zmianę opcji pakietowyh.

Shared idzie jako przedłużanie dat dla rekordów entitlement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niestety kolego, ale Twoje teorie są błędne. Zmiana pakietu ( dezaktywacja ) również leci poprzez EMM shared. Po darmowym miesiącu karta dalej dostaje uprawnienia (domyślam się że odblokowują one nBoxa do odbioru FTA, bo płatne kanały na tych uprawnieniach nie działają) - wszystko to po shared.

Kupujesz zestaw np. 27.09. Masz według umowy miesiąc na oglądanie za friko. Dostajesz uprawnienia do 30.09. Za raz po tym masz nowe daty uprawnień do 31.10. (bo masz mieć dostęp do 27.10!) Bez łaski masz dostęp do oferty jeszcze przez kilka (10) dni w listopadzie. Odezwać się do NC+ możesz ostatniego dnia miesięcznego okresu promocji. Procedura zawarcia umowy po tym miesiącu trwa też ileś czasu - w moim przypadku tydzień zanim przyszła odpowiedź i został podany numer konta do wpłat. Nadal masz prawo jeszcze wycofać się z podpisania umowy - tylko otrzymujesz informacje o braku przeszkód do zawarcia umowy. Przez ten czas masz nadal dostęp do oferty. Czyli otrzymasz EMM'y nadające daty do 30.11 i plus kolejne 10 dni.

 

Zmiana opcji dekodera przyszłą ze sporym opóźnieniem Kolejne dwa tygodnie :mrgreen: Mnie to nie interesowało było już wyliczone RSA a karta sobie już tkwiła w Dreamboxie.

 

Dopóki różne operacje są wysyłane innymi EMM;'a mi które można łatwo rozpoznać - różna długość, inny początek itd. to można się bawić z blokowaniem tych niechcianych.

Ale jest potrzebny bloker i odpowiedni logger EMM"ów a potem indywidualnie wybierasz EMM'y do przesłania do karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mam takie pytanie kupując dekoder w sklepie z nc+ mix aktywując go i czy po upływie miesiąca muszę go opłacać i czy mogę potem oglądać kanały FTA??

 

Nie, nie możesz. Nie zadziała karta TnK, SmartHD+, Jedynie przeróbka na Enigmę odblokuje tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz prawo jeszcze wycofać się z podpisania umowy

 

Rozumiem że Twoja teoria bonusowego miesiąca opiera się na zawarciu umowy i rezygnacji... Wszystko ładnie, tylko przy wypełnianiu formularza w necie musisz zaptaszkować, że zbywasz się prawa do odstąpienia :D więc dopóki nie zdarzy się taki, który zawarł i odstąpił (a po fakcie nie miał na karku pięciu firm windykacyjnych), to ja w te cuda nie uwierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
który zawarł i odstąpił (a po fakcie nie miał na karku pięciu firm windykacyjnych), to ja w te cuda nie uwierzę...

 

No właśnie nie za bardzo bowiem ptaszek na stornie nic nie znaczy. Najpierw składasz dyspozycję chęci zawarcia umowy, NC+ musi wyrazić zgodę. Umowa jest zawierana zdalnie - elektronicznie więc nadal obowiązuje prawo do odstąpienia bez ponoszenie konsekwencji. Jest to sprzedaż internetowa jeśli chodzi o zawarcie umowy. Nawet w sklepie / hurtowni mimo iż sprzedawca wydrukuje fakturę możesz powiedzieć - nie, rezygnuję - jedyny warunek masz to zrobić w określonym terminie. Nie było przedpłaty, zadatku itd. co innego jakby to był rynek sprzedawcy a niestety to jest rynek nabywcy - tych ostatnich brakuje.

 

Straszyć firmami windykacyjnymi możesz co najwyżej dzieci (jak to robi np. pobieraczek.pl wraz ze swoimi "klonami"). Musi być solidna podstawa. Owszem e-sąd w Lublinie wystawiając nakaz komorniczy nawet nie sprawdza czy wniosek jest zasadny (np. zaklepuje z automatu podstawione spłacone, przeterminowane zobowiązanie itd. - niestety firmy wyłudzające w ten sposób zakładają że ludzie ze strachu bez słowa zapłacą np. z mandat sprzed 15 lat).

 

dalej tak gadajcie otwarcie o emm ecm rsa na publicznym forum to się szybko skonczy ;) w nc+ idioci też nie pracują.

I doskonale o tym wiedzą bez pisaniny na publicznym forum - "straszysz" nimi a chcesz z nich nadal robić idiotów.

Niepubliczne fora nie są aż takimi niepublicznymi jak się Tobie wydaje. Na większości z nich i tak są zarejestrowane osoby, które maja namierzać kogoś do odstrzału za nielegalne procedery.

Przecież każdy się tam może zarejestrować.... i zobaczy dziesiątki próśb o RSA. A te oferty płatne od kart z boxów ze sprzętowym parowaniem to co są niezauważalne dla nich?

Jedynie fora gdzie zarejestrować się może jedynie wprowadzona osoba prze dobrze znanego już użytkownika i to za zgoda wszystkich innych użytkowników są w miarę bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ptaszek" to zgoda na natychmiastowe włączenie usług. Masz prawo do odstąpienia od umowy CHYBA ŻE usługa została już uruchomiona za Twoją zgodą. I to nie wg. nc+ tylko polskiego prawa. Więc w momencie gdy aktywują usługę już się nie wymiksujesz z umowy. A jak odstąpisz zanim aktywują, to nie dostaniesz uprawnień na kartę. Tak czy siak lipa.

 

Jedyny darmowy miesiąc na jaki można liczyć to pierwszy miesiąc aktywacji umowy. A za drugi już musisz zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość prawa szkodzi. Jeżeli wyrażasz zgodę na zbycie prawa do odstąpienia to zbywasz to prawo do odstąpienia, prawo na to pozwala. Jaki jest niby ustawowy termin na zwrot zakupów w sklepie stacjonarnym? Nie ma takiego. Większość sklepów na to pozwala, bo stoi frontem do klienta, ale jeśli sklep powie, że nie pozwala na zwrot towaru po zakupie to nic nie musi. Fakt, zostaje Ci jeszcze reklamacja, ale jeśli z towarem wszystko jest w porządku, tylko Tobie nie odpowiada to nie muszą Ci jej uznawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jaki jest niby ustawowy termin na zwrot zakupów w sklepie stacjonarnym? Nie ma takiego.

Mylisz się - np. art. 556-576 Kodeksu cywilnego

 

Większość sklepów na to pozwala, bo stoi frontem do klienta, ale jeśli sklep powie, że nie pozwala na zwrot towaru po zakupie to nic nie musi.

J.w.

 

Fakt, zostaje Ci jeszcze reklamacja, ale jeśli z towarem wszystko jest w porządku, tylko Tobie nie odpowiada to nie muszą Ci jej uznawać.

Problem NC+ jest w w tym że kupując tuner na własność i jeśli ma on jakąś wadę - np. zawiesił się po 50 godzinach ciągłej pracy a niestety jest parowanie to niestety nie mogę sobie karty włożyć do innego tunera (formalnie, pomijam obejścia) czyli nie mogę korzystać z przedmiotu umowy. Jest już powód do reklamacji. Kart operator czyli NC+ nie rozparowuje.

 

 

"Ptaszek" to zgoda na natychmiastowe włączenie usług. Masz prawo do odstąpienia od umowy CHYBA ŻE usługa została już uruchomiona za Twoją zgodą. I to nie wg. nc+ tylko polskiego prawa. Więc w momencie gdy aktywują usługę już się nie wymiksujesz z umowy.

Ja tego nie neguję. A nie wywiązanie się będzie miało miejsce jak nie zapłacę. Umowa bez obniżonej ceny nie wiąże mnie terminem czyli ryzykuję co najwyżej jedną opłatę miesięczną. Ona jest za niska by mnie wpisać do KRD. Jest tez grubo poniżej niskiej szkodliwości społecznej czynu. Nie jet tez wyłudzeniem wg naszego chorego prawa (bo nie możesz zgłosić kradzieży czegoś co ma tak niską wartość - "przerabiałem" to rok temu w przypadku kradzieży sprzętu wartego niecałe 200 PLN - policja kategorycznie odmówila przyjęcia zgłoszenia kradzieży gdyż wg prawa nie jest to kradzież ani przywłaszczenie.

Czyli zawieram umowę z której się nie wywiąże - NC+ ją jednostronnie wypowie. Złom mogę im oddać - ale raczej nie bę

dą nawet go chcieli (zwrocik kasy za sprzedany tuner....).

 

 

A jak odstąpisz zanim aktywują, to nie dostaniesz uprawnień na kartę. Tak czy siak lipa. Jedyny darmowy miesiąc na jaki można liczyć to pierwszy miesiąc aktywacji umowy. A za drugi już musisz zapłacić.

Przy manipulacji terminami kolejne uprawnień zejdą - bowiem procedura zawarcia umowy jest w toku a gdy w tym czasie będzie ciemność to z automatu mam niepodważalny powód do rezygnacji z zakupu z racji iż nie jest zgodny z opisem. Owszem potem przyjdzie EMM, który ma mi je odebrać, ale bloker zrobi swoje.

Mam zobowiązanie mogę z niego się nie wywiązać dając powód do zerwania umowy. Życie jest życiem np. wypadek losowy. Uruchamiając taką opcję sprzedaży typu niech [beep] zabiera złom do siebie a potem zobaczymy czy zawrzemy z nim umowę o świadczenie usług. Z góry liczą się z tym że ktoś sobie extra przez pewien czas poogląda. Muszą więc mieć inną korzyść - jest taka pozbycie się koztów utylizacji sprzętu. Umowa zawierana jest dopiero po miesiącu od zakupu jest ponadto bezterminowa. W każdej chwili mogę ją zerwać.

 

ilość osób która wie co to bloker jest niewielka. A jeszcze mniejsza, która potrafiłaby go w pełni świadomie wykorzystać i i filtrować EMM"y.

 

Na koniec odpowiedzcie sobie na pytanie jaki jest koszt ruszenia machiny prawnej. Aby to miało sens musi przynieść przychów a nie stratę. Mówimy o 99 PLN długu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest niby ustawowy termin na zwrot zakupów w sklepie stacjonarnym? Nie ma takiego.

Mylisz się - np. art. 556-576 Kodeksu cywilnego

 

Większość sklepów na to pozwala, bo stoi frontem do klienta, ale jeśli sklep powie, że nie pozwala na zwrot towaru po zakupie to nic nie musi.

J.w.

 

Bredzisz. Siedzę w handlu i to, że ja komuś pozwolę na zwrot to tylko maja dobra wola.

W przypadku sprzedaży rzeczy ruchomej z udziałem konsumentów nie stosuje się rękojmi, lecz niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na koniec odpowiedzcie sobie na pytanie jaki jest koszt ruszenia machiny prawnej. Aby to miało sens musi przynieść przychów a nie stratę. Mówimy o 99 PLN długu....

 

Z tych 99 zł długu to się robi kilkaset zł bo za wszystkie czynności płaci ta osoba wobec której prowadzona jest egzekucja. Obsługa nie jest za darmo a firma obciąży kosztami więc się nie martw opłaca się ściągnąć. Komornik nie pyta tylko bierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

 

Mam nurtujace pytanie a mianowicie, mam oferte NC+ Mix z dekoderem aktywowana 4 marca 2014, po uplywie miesiaca mam zamiar wybrac oferte Canal+ Platinum z opcja dodatkowa HBO plus Cinemax, Filmbox i HD History, ale w tej dodatkowej opcji na stronie internetowej widze tylko ze istnieje mozliwosc dokupienia wylacznie paczki HBO za 25 zl. a brak calkowicie w/w programow jak paczke Filmbox + HD History i Cinemax, dlatego mam pytanie jak mozna i w jaki sposob dokupic te dodatkowe programy internet, telefon?

I jeszcze jedno czy mozna zmigrowac z NC+ Mix na normalna umowe z pelnym pakietem a jesli tak to czy istnieje mozliwosc dokonania tego poprzez internet lub wylacznie telefonicznym a moze w punkcie serwisowym?

Bardzo prosze o odpowiedz

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tez poszukać modułu z TnK HD które można wyrwać za niecałe 100 zł i ją zmigrować do oferty mix ;]

Rozumiem że trzeba mieć komplet tz. moduł i kartę ( czy też są sparowane?) . Druga sprawa to czy jeżeli poprzedni użytkownik takiego zestawu nie opłacał pakietów przez jakiś czas będzie możliwe zmigrowanie do nc+mix ?

 

Czy z takiego zestawu będzie można będzie zmigrować do nc+mix?

 

 

http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/229 ... odulem-cam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to czy jeżeli poprzedni użytkownik takiego zestawu nie opłacał pakietów przez jakiś czas będzie możliwe zmigrowanie do nc+mix ?

Oczywiście, że będzie możliwość zmigrowania z takiego zestawu. Sam odkupiłem zestaw od pewnego użytkownika NNK, który nie opłacał pakietu ponad 6m-cy i wszystko działa.

Nie trzeba wtedy wysyłać żadnych sms-ów aktywujących moduł, tylko przedzwonić do NC+ lub wnioskować online(opcja działająca od święta) i wybrać pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...