Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie?

Ja wprawdzie maila nie dostałem a kanały z Extra pojawiły mi się wyrywkowo (nie sprawdzałem wszystkiego ale tak myślę że wczoraj świeciło tak z 70% pakietu Extra)

Hmm, a które u Ciebie kanały nie działają? Sprawdzałem też tylko wyrywkowo, co mnie interesowało, czyli głównie filmowe, sport i wszystko świeciło.

 

 

Już wszystko jest jak trzeba albo coś wtedy było nie tak albo ja coś pochrzaniłem ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy ktoś z forumowiczów ostatnio uruchamiał opcję dodatkową Adventure TV mając jednocześnie ofertę NC+ MIX na czas nieoznaczony z modułem CAM?? Ja próbowałem taką operację przeprowadzić za pośrednictwem biura obsługi i niestety uzyskałem informację, że kanał Adventure TV nie może zostać uruchomiony u osób mających MIX na czas nieoznaczony. Czy to tylko mnie takie coś się przytrafiło, czy może to jest normalność w NC+?? Swoją drogą coś dziwnego się dzieje, żeby sam operator uniemozliwiał uruchomienie dodatkowo płatnej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę mix do końca listopada 2014 roku. Na początku października zadzwonił do mnie konsultant z ofertą przedłużenia. Mianowicie, to co do tej pory, czyli pakiet universe, dodatkowo 6x canal+ przez cały okres umowy (15 miesięcy) za 56,60zł. (łamaniec 5x10zł, 10x79,90zł) Zgodziłem się na te warunki. Dodatkowo mam uruchomione kanały HBO na 6 miesięcy (3 miesiące za darmo, kolejne 3 płatne po 20 zł za miesiąc). Tak to wygląda w moim przypadku. Korzystam z modułu, z którego wcześniej oglądałem TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystałem kiedyś z tego modułu i oglądałem TNK HD, umowa na nc+mix za 49zł kończy się mi 19 listopada, zadzwoniłem zapytać się czy istnieje możliwość przedłużenia i podobno nie ma oferty dla modułów, już sam nie wiem ale chyba wyślę wypowiedzenie bo nie uśmiecha mi się płacić za to 79zł. Jak dzwoniłem na infolinię to miałem wrażenie, że oni nie wiedzą w ogóle co to nc+ mix, próbowali mi wcisnąć opcję abonamentową, normalnie kosmici jacyś:) (zależy mi na module, bo nie chcę pudełka, w ogóle porównując odbiór modułu z tv samsung, a z pudełka to niebo a ziemia na korzyść moduł + tv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o oferta ns przedłużenie w ICA pokazują się kompletnie bez sensu - ja mam koniec umowy za ładnych kilka miesięcy i też mi się pokazuje ten tekst, o oferty oczywiście nie ma - u mnie oficjalny powód - za wcześnie :). Nic nie mówili, że nie ma ofert dla nc+ mix z ncam, tylko własnie, że za wcześńie.

Temat przedłużenie moduł nc+ mix z modułem ncam też mnie bardzo interesuje - piszcie jak komuś uda się to sensownie "przerobić" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja też mam zbyt wcześnie na przedłużenie umowy, ale są na forum osoby, które ofertę NC+MIX na moduł CAM mają od początku jej istnienia i wychodzi, że już mija regulaminowy rok tej umowy, więc szykują się na przedłużenie. Pytanie tylko, czy konsultanci nie wiedzą, że dalej takie coś istnieje, chwyt marketingowy aby "naciągnąć" na ich dekoder, czy po prostu oferta NC+MIX będzie już nieaktualna za jakiś czas i szykuje się coś pod inną nazwą i wtedy dopiero będzie można podpisać umowę? Sprawa jest ciekawa i z chęcią dowiem się o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi się właśnie kończy umowa z dniem 31 października i we wrześniu wysłałem im wypowiedzenie. W tej chwili płacę 89 zł. za universe z Canal+ a po przejściu umowy w na czas nieoznaczony od listopada musiał bym płacić 149 zł.

Potwierdzam to co mówili przedmówcy, rozmawiałem przed chwilą z działem który się zajmuje utrzymaniem klienta i na razie nie ma ofert dla osób z modułami ncam - bardzo dobre podejście do klienta!!! nie ma co, mnie wogóle nie interesuje ich box nawet jakby był pozłacany i z diamentami zamiast przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy po prostu oferta NC+MIX będzie już nieaktualna za jakiś czas i szykuje się coś pod inną nazwą i wtedy dopiero będzie można podpisać umowę? Sprawa jest ciekawa i z chęcią dowiem się o co chodzi.

Już jest następca nc+ mix - jest nim nc+ Telewizja na kartę :)

Redakcja satkurier.pl zwraca uwagę, że klienci, którzy wcześniej zakupili zestawy nc+ MIX lub nŚwiat HD i nie wybrali jeszcze opcji umowy, będą mogli skorzystać z zasad nowej oferty nc+ tnk. Klienci, którzy zakupili zestawy i wybrali już opcję umowy pozostają na opcji z umową.

 

Z kolei ci klienci, którzy zakupią dotychczasowe zestawy nc+ MIX, zarówno z białymi jak i czarnymi dekoderami oraz z modułami CAM, będą mogli skorzystać z zasad nowej oferty nc+ telewizja na kartę. Będą mogli zostać na opcji bez umowy albo wybrać opcję z umową.

https://satkurier.pl/news/106032/nc-telewizja-na-karte-nowa-oferta-prepaid.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert - oby to nie była jedyna oferta, bo jest co tu dużo mówić o wiele słabsza od zwykłego Comfor+Multi. Nie po to zmieniałem NNK na NC+Mix, żeby teraz wracać do tego samego.

p.s. Co ciekawe w tej "nowej" ofercie jest możliwość podpisania umowy na Comfort+Multi, a pewnie i jeszcze na inne. Zmienią opakowanie i powiedzą, że nowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...