Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie widziałeś co dokładnie oferują i za ile.Jak dla Ciebie oferta w NC+ jest za droga a chcesz płacić np 11 zł za film w kiepskim SD no to powodzenia.Zasada i ty i ty jest taka sama wszędzie wyłączasz opcję dodatkowo bo sami tego nie zrobią.W Mixxie czy abonamencie jest jeden plus że włączając w jednym miesiącu płacisz dopiero za drugi czyli masz praktycznie dwa miesiące za standardową cenę.Porównujesz np.Viasaty przerywane co kilkanaście minut reklamami i do tego w kiepskim SD do np.Planete?No to o czym my rozmawiamy.Trzeba wybierać albo cena albo jakość.Kanały dostępne tylko w NC+ oczywiście bez kanałów własnych BBC KNOWLEDGE HD

TVN24 HD

TVN TURBO HD

TVN STYLE HD

MGM HD

DISCOVERY TURBO XTRA HD

ADVENTURE HD

COMEDY CENTRAL HD [Nowość!]

VIACOM BLINK

BABY TV

DISCOVERY HISTORIA

PULS2

SPORTKLUB

TRACE URBAN

MOTOWIZJA

ZEST.TV

TVP ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale większość kanałów, które wymieniłeś to gnioty, których pewnie CP nie chce ze względu na ich zawartość.

 

Co do VOD to nie chcę płacić 11 zł za 1 tytuł, bo wystarczyłby mi pakiet VOD za 10 zł/m. Przynajmniej nie muszę czekać do określonego dnia i godziny, żeby coś obejrzeć tak jak na Canal+ i HBO, tylko oglądam praktycznie kiedy chcę i mam na to czas.

 

Co do wyłączenia opcji dodatkowych to w CP mam chociaż możliwość włączenia jej z powrotem, a w nc+ jak nie wyłączę przed zakończeniem promocji to już nie wyłączę jej w ogóle do końca umowy i to jest ten minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro twierdzisz że vod te za 10 zł są lepsze niż C+ to naprawdę ta dyskusja jest zbędna.To właśnie tam lecą same gnioty i to słabej jakości technicznej.A dodatkowo pisanie że np.MGM HD jest gniotem to już kompletne nieporozumienie tak jak i porównywanie kanałów własnych.Nie wiem o czym Ty kompletnie piszesz większość opcji dodatkowych włącza się kiedy chce i wyłącza tak samo chyba że bierzesz z zobowiązaniem kilkumiesięcznym ale wtedy jest cena bardziej atrakcyjna.Dobierałem juz kilka opcji i mogłem je wyłączać kiedy mi się podobało.Do tego w NC+ zamawiasz sobie opcję prze z internet i wyłączasz tak samo zamiast wisieć na słuchawce i czekać na konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałeś jakie tam są tytułu za 10 zł/m w przeciągu całego miesiąca. Zdarzają się "rodzynki" z roku bieżącego, które na C+ czy HBO pojawią się za con. 9 m. Wiadomo, coś za coś, nie mogą tego oferować w HD, bo jak jest łącznie 18 kanałów VOD to musieliby wynająć dodatkowe 2 transpondery i cena już nie byłaby 10 zł/m, ale pewnie ze 30 zł/m. Ale lepszy rydz niż nic. Na C+ też się zdarza perfidny upscal z bitrat'em 2 mega, pomino tego, że film jest dostępny w HD.

 

Dla mnie MGM HD to gniot, bo to co oferuje ten kanał kompletnie mnie nie interesuje. Nawet gdyby był nadawany w Ultra HD to i tak bym go nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z nc+ MIX

Otóż włączam telewizję, pojawia się komunikat TEST, odczekałem swoje po czym pokazuje się okno dotyczące poziomu sygnału po czym powinny pojawić się programy niestety tak się nie dzieje tylko jest to okno cały czas. Resetowałem dekoder ale to nic nie dało jedynie czasami pojawia się dźwięk i to wszystko. Przełączałem z oferty na kartę na abonament i odwrotnie ale to nic też nie dało. Dekoder jest 2 miesięczny, karta również. Model dekodera to ITI-5800S. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączałem z oferty na kartę na abonament i odwrotnie ale to nic też nie dało.

Nie rozumiem tego zdania. Jak to przełączałeś oferty? Migrowałeś do MIX-a z poprzednich pakietów? Piszesz o programach, które się nie pojawiają, a próbowałeś może ręcznie w ICA ponowić sygnał? Ustaw się na kanał TVP 1 HD, bo tam spada największa ilość danych dot. uprawnień. Trochę to jednak trwa. Migrowałem rok temu, ale ten proces trwał dość długo(24h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowity bez sens jak nie przedłużysz umowy i wszystko wygaśnie, a po paru dniach czy też tygodniach zdecydujesz się na tym własnym sprzęcie zawrzeć nową umowę nie ma szans na nic , sprzęt jest już bez użyteczny, nie można przejść na nc+ telewizja na kartę, czy też na umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli przełączanie na dekoderze ustawień pomiędzy "przełącz na ofertę na kartę" na "przełącz na ofertę na abonament". Dźwięk słychać, lecz żadnego obrazu poza tym ekranem aktywacyjnym. Po wyjęciu karty pokazuje się chwilowo program i jest to TVP1 i wyskakuje "błąd karty. proszę włożyć kartę do dekodera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowity bez sens jak nie przedłużysz umowy i wszystko wygaśnie, a po paru dniach czy też tygodniach zdecydujesz się na tym własnym sprzęcie zawrzeć nową umowę nie ma szans na nic , sprzęt jest już bez użyteczny, nie można przejść na nc+ telewizja na kartę, czy też na umowę.

Hmm, nie miało to się czasem zmienić? Wydawało mi się, że jak wchodziła nc+ telewizja na kartę to była mowa o tym, że można taki dekoder zreaktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowity bez sens jak nie przedłużysz umowy i wszystko wygaśnie, a po paru dniach czy też tygodniach zdecydujesz się na tym własnym sprzęcie zawrzeć nową umowę nie ma szans na nic , sprzęt jest już bez użyteczny, nie można przejść na nc+ telewizja na kartę, czy też na umowę.

 

Zastanawiam się czy dotyczy to również modułu nc+mix , czy gdy ; legalnie; rozwiążę umowę będę mógł po paru miesiącach zawrzeć nową w nc+mix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo - dźwięk, brak obrazu i tylko ekran aktywacyjny. Dodam, że karta jest doładowana.

Wyłączając i włączając dekoder przez chwilę pojawia się obraz, a potem znowu ekran aktywacyjny?? Dzwonić tam nie ma co, bo są Święta, pewnie nikt tam nie odbierze i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi pomoże zrozumieć. Mam dopiero co przed świetami kupiony dekoder HD 5800S. Gdy wróciłem do domu aktywowałem karte i podlączyłem do telewizora. Wyskoczyla instalacja i wszystko gralo pięknie. Niestety po odłączeniu zasilania i ponownym włączeniu nastepnego dnia okazało się że dekoder zachowuje się jakby był pierwszy raz podłączony. Ponownie instalował się i wczytywał liste kanałów. Robi to za każdym po odłączeniu zasilania. Prosze o podpowiedź co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli wyłączasz go wtyczką z gniazdka to wszystko jest OK :-) Po każdym wyłączeniu z prądu będzie się instalował i wczytywał listę kanałów, wyłączaj tylko pilotem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Zamierzam kupić NC+, ale nie chce wiązać się z nimi umową na 24 miesiące, w związku z tym chcę kupić dekoder w cenie 300-500 zł oraz moduł CAM NC+ MIX i tu pytanie do Was. Jaki dekoder polecacie w tej cenie? Chcę również mieć te same kanały na drugim telewizorze, istnieje taka możliwość czy konieczne jest wykupie kolejnego abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...