Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kiedyś zakupiłem dekoder nbox 5800s razem z kartą nc+ Mix i leży już kilka miesięcy nieużywany. Ostatnio skończyła mi się umowa i czy jeśli aktywuje tą kartę i włożę do mojego nboxa z Enigmą zadziałają normalnie wszystkie kanały?

No i moje drugie pytanie czym różnią się karty z sprzedawanym numerem dekodera, od tych sprzedawanych normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałają wszystkie kanały jeśli wyciągniesz kluczyk rsa z karty( musi ona pochodzić z dekodera z nr seryjnym zaczynającym się od BSKA lub BSLA).

Nr dekodera podaje się byś mógł podpisać umowę( o ile oczywiście będziesz miał na to ochotę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Zadziałają wszystkie kanały jeśli wyciągniesz kluczyk rsa z karty( musi ona pochodzić z dekodera z nr seryjnym zaczynającym się od BSKA lub BSLA).

Z reszty tez się da ale to kosztuje....

 

Nr dekodera podaje się byś mógł podpisać umowę( o ile oczywiście będziesz miał na to ochotę)

I jeszcze się jest sprawdzanym w wielu bazach (również prywatnych!) czy nie masz np. niezapłaconego mandatu.

NC+ nie ma obowiązku podpisania z Tobą umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zakupić moduł CAM nc+ MIX. Czy po promocyjnym miesiącu mogę przejść na ofertę pre paid Domowy HD+ ?

http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

 

Na infolinii telewizji na kartę (nr 22 430 77 77) zdania są podzielona, jeden z konsultantów powiedziała, że po miesiącu promocyjnym mogę bez problemu przejść na pakiet Domowy HD+, inny konsultant powiedział, że to jest tylko oferta z dekoderem a z modułem mogę przejść tylko i wyłącznie na abonament zaczynając od Comfort+ za 29,90 przy umowie na rok.

 

Proszę o odpowiedź

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie chce podpisać umowę z dekoderem nc+ mix na pakiet ten za 99zl z 6x C+ (wkrótce 8. )na czas nieokreślony i po miesiącu wypowiedzieć , na jaka kwotę moge liczyć z działu utrzymania abonenta przy umówię na 15 czy 24m

 

I czy po miesiącu wypowiedzenia przy umówię na czas nieokreślony dadzą dobre oferty dekoder z nc+ mix czarny moja własność .

 

Z góry dzięki za info

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zobacz co ugrał jeden abonent który podpisał w marcu umowę na Start HD i zmienił już dwa razy umowę przez kilka tygodni.Nick @PIOOLE i ma dekoder nowy a nie stary złom na własność który jak sie zepsuje to pojawiają się problemy bo nie jest własnością NC+ viewtopic.php?f=174&t=32968&start=18090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Posiadam TV z możliwością podłączenia modułu CAM i takiego abonamentu lub NC+ Mix szukam . W abonamencie jedynym rozwiązaniem jest zakup w własnym zakresie modułu CAM ( cena 270 zł w Poznaniu ) i następnie w punkcie sprzedaży sparowanie modułu CAM i karty . Czy jest możliwość zakupu w NC+ Mix i jak to wygląda. Za wszelkie porady bardzo dziękuje. Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Posiadam TV z możliwością podłączenia modułu CAM i takiego abonamentu lub NC+ Mix szukam . W abonamencie jedynym rozwiązaniem jest zakup w własnym zakresie modułu CAM ( cena 270 zł w Poznaniu ) i następnie w punkcie sprzedaży sparowanie modułu CAM i karty . Czy jest możliwość zakupu w NC+ Mix i jak to wygląda. Za wszelkie porady bardzo dziękuje. Pozdarwiam

 

 

Ja obecnie posiadam NC+Mix z modułem Cam, co prawda współpracuje z tunerem satelitarnym ale nie jest to komfortowe rozwiązanie. Zbyt długie przełączanie kanałów trochę denerwuje, jeśli wgranie najnowszego oprogramowania do tunera nic nie zmieni to będę skłaniał się za opcją tunera i karty w nc+. Jeśli nie jest problemem dla ciebie wydać 213zł (tyle z przesyłką mnie kosztował w hollex.pl), masz miesiąc na podjęcie decyzji co dalej. Podobno z TV moduły lepiej współpracują, ale to kwestia jaki TV i czy to dla ciebie będzie satysfakcjonujące. Najlepiej byłoby gdzieś sprawdzić, tylko gdzie i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...