Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam Tv samsung 55F6770 z 2014r i chciałbym przejść na moduł cam nc+ mix. W związku z tym mam pytanie. Czy moduły cam są wspierane jeszcze przez NC+? Jak jest z użytkowaniem tych modułów (problemy z przełączaniem kanałów, itp)? Lepszy jest moduł cam nc+ czy ich dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nc+ używałem trzy miesiące temu (okres miesięczny), co prawda z zewnętrznym dekoderem, ale nie byłem zadowolony. Długi czas zmiany kanałów trochę problemów z niepełnym EPG. Z TV powinno być lepiej, kwestia czy ciebie to zadowoli, przed zakupem postaraj się zobaczyć jak cam działa z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Potrzebuję dla Kolegi z Czech ofertę na nc+ - pełny pakiet z Canal+, HBO, Cinemax i Filmbox (Pakiet Superpremium+)

Chciałbym zapytać czy idzie to zrealizować przy poniższych warunkach:

1. czy jest to możliwe w nc+ mix ?

2. karta+moduł (nie potrzebujemy tuner)

3. płatność z góry na 12 miesięcy (niepotrzebna jest umowa) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Przepraszam. Moja pomyłka.

Chodzi o kieszeń CI. Z tym systemem Conax to się zapędziłem.

Dobrze, Proszę jeszcze o informację, co lepiej wybrać w przypadku pakietu Superpremium+ :

1. nc+ mix i dokupienie pakietów na 12 miesięcy

2. umowa na 12 miesięcy z dekoderem w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIX jest trochę tańszy jeśli chodzi o abonament, ale trzeba kupić moduł (na a... już od 145zł na NNK, też można zmigrować). Na umowie abonament jest wyższy, ale czasem za dek się nie płaci. Choć nie wiem, czy dostaniesz umowę tylko na rok (przez moment były, ale były o 10zł droższe od dwuletnich co już daje 20zł więcej niż w MIXie).

 

Może warto wyhaczyć samą kartę z BSKA/BSLA i to zmigrować?

 

Ostatecznie zdecydować musisz ty.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Decyzję i tak podejmę osobiście, ale chodzi mi o Wasze ogólne spostrzeżenia

w tych dwóch możliwościach zakupu nc+.

O tych kartach coś czytałem. Nie wiem dokładnie co to jest BSKA/BSLA, ale

raczej bardziej interesujący byłby dla mnie moduł (czyli oferta mix).

Popytam teraz dokładnie u sprzedawców nc+.

 

OK. Doczytałem odnośnie BSKA/BSLA.

Mając taką kartę mogę dokupić cały pakiet Superpremium+ na 12 miesięcy płatne z góry ?

Edytowane przez maryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając taką kartę mogę dokupić cały pakiet Superpremium+ na 12 miesięcy płatne z góry ?

OK. Doczytałem odnośnie BSKA/BSLA.

Jak poszukasz na necie, to coś takiego znajdziesz. Niestety forum jest związane z firmą i bezposrednie linki do konkurencji (+ dodatkowo do dostawców rozwiązań, co do legalności których niektórzy mają pewne obiekcje) nie są mile widziane. Ale szukaj sklepu na Dolnym Śląsku, albo (czasami) na znanym portalu aukcyjnym.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie mam abonament w NC+. Dekoder Media Box jest tylko średni (obraz ). Chciałbym kupić Technisata.

Rozumiem,że obecna (sparowana) karta nie będzie w Technisacie działać ( nawed z odpowiednim modułem np. Aston).

Więc pytanie:

czy jeśli przejdę na NC+ MIX , to karta, którą dostanę od NC+ będzie działać w Technisacie  ? Z modułem czy bez ?

 

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...