Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak realne jak lądowanie człowieka na Marsie dostac mediaboxa do umowy MC+ Mix.

Umowy z miksem na czas określony były traktowane tak samo jak normalny abonament, więc może w ramach utrzymania przypiszą do jego konta mediaboksa (oczywiście nie na własność), kto wie? Na nieokreślony nie dostanie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Kurian moje pytania są już nieaktualne. Brak ofert przedłużenia dla osób z modułami. Trzeba iść do Polsatu.

 

Z drugiej strony po co sprzedają moduły jak nie można potem przedłużyć umowy? W Polsacie chociaż jest taniej i jest lepsza oferta sportowa, a moduł pewnie pójdzie na Alle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przedłużać - obecnie bez problemu. Dzwoniłem parę dni temu na krakowski numer, ponieważ nie chciało mi się bawić w wypowiedzenia itp :), przystałem na ofertę

Comfort+multi+extra+ 6x C+ HBO na cała długość umowy za 79,90. - umowa na 15 miesięcy. Dowiedziałem się, że nie mieli opcji przedłużeń na ncam do początku listopada (system nie pozwalał) - obecnie nie ma z tym problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Można przedłużać - obecnie bez problemu. Dzwoniłem parę dni temu na krakowski numer, ponieważ nie chciało mi się bawić w wypowiedzenia itp :), przystałem na ofertę

Comfort+multi+extra+ 6x C+ HBO na cała długość umowy za 79,90. - umowa na 15 miesięcy. Dowiedziałem się, że nie mieli opcji przedłużeń na ncam do początku listopada (system nie pozwalał) - obecnie nie ma z tym problemu,

 

Potwierdzam. Dostałem taką samą ofertę za 79,90. Opcja była na 15 i 24m. Wybrałem 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem tel. z NC+ dot. MIX-a. Proponowali 15m x 34,90 za Comfort+ i 6m-cy Ekstra+ w tej cenie. Podobno nie ma możliwości taniej Comfort+ a czytam na innym forum, że ludzie mają za 4,90 x 15-mcy Comfort z wszystkimi kanałami Ale kino, Nsport. Pięknie, jak widać bez wypowiedzenia ani rusz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał. Tak, chodzi o niecałe "pięć złotych" Wydaje się niemożliwe, a jednak. Nawet są przypadki z tego forum, gdzie za 39,90 jest Comfort+Multi+6xC+ więc wystarczą dobre negocjacje i poznanie nazw na takie promocyjne pakiety, a wtedy więcej z nas sobie załatwi taniej niż przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żadnej z potwierdzonych ofert, nawet na 19,90zł. Czasy 120zł za NC+ dawno minęły, nikt normalny nie idzie na takie warunki. Ludzie nauczyli się walczyć o swoje. Mamy forum na którym możemy sobie pomagać w negocjacjach o jak najlepsze oferty. Ci, którzy podpisywali pierwsze umowy na MIX-a negocjacje już mają za sobą, może teraz trochę pomogą w walce z NC+ Po co przepłacać? Nawet ta za 19,90 jest zdecydowanie lepsza niż 34,90 o której pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przedłużać - obecnie bez problemu. Dzwoniłem parę dni temu na krakowski numer, ponieważ nie chciało mi się bawić w wypowiedzenia itp :), przystałem na ofertę

Comfort+multi+extra+ 6x C+ HBO na cała długość umowy za 79,90. - umowa na 15 miesięcy. Dowiedziałem się, że nie mieli opcji przedłużeń na ncam do początku listopada (system nie pozwalał) - obecnie nie ma z tym problemu,

 

Masz rację. Wygląda na to, że można przedłużać z modułem, bo 6 grudnia dostałem propozycję przedłużenia. Ze względu na zaproponowaną cenę odmówiłem, ale gdyby konsultant zgodził się na moją cenę to pewnie bym przedłużył. Obecnie myślę nad przejściem do CP ze względu na lepszą, jeżeli chodzi o moje preferencje, ofertę sportową i atrakcyjną cenę jak dla nowego klienta. Jeżeli nie będzie już odzewu ze strony nc+ to biorę CP z modułem i myślę, że będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tanio tylko w porównywalnej cenie za to samo co dostałbym w CP. Jeżeli chodzi o sport to wiadomo, że w nc+ nie znajdę substytutu. Nie jest chyba nic dziwnego w tym, że w nc+ jak mam przedłużać to chcę dostać pakiet porównywalny do tego w CP w porównywalnej cenie. Po co mam płacić więcej za coś co będę mało oglądał, albo w ogóle (sport w nc+). W CP za średnio miesięcznie 44,93 zł mam prawie wszystko co oferuje ta platforma (brakuje tylko HBO, ale te kanały mnie średnio interesują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem roszczeniowości wielu osób na forum.

 

Pakiet wszystkich kanałów z HBO i 6 programami Canal+ nawet przy cenie 79,90, za jaką posiadam ten zestaw, nadal jest atrakcyjny cenowo jeśli chodzi o Cyfrowy Polsat. Gdybyśmy dorzucili 10 złotych za CInemaxy, to i tak 89,90 jest ceną całkiem w porządku.

 

Można narzekać na jakość kanałów premium, ale ja akurat uważam, że przy cenie około 50 złotych za zwykłe kanały i 30 złotych za 9 programów premium, taka cena jest atrakcyjna.

 

Oczywiście wielu z Was chce mieć to taniej i to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomwro słuszna racja wiele osób posiada i 6C+i HBO za ok 60 zł.A porównywanie tego do Premium konkurencji do jedno wielkie nieporozumienie.I do tego pisanie w CP dostanę to samo taniej.Jakie to samo?W NC+ jest 30 kanałów których brak u konkurencji i to od najniższego pakietu.I część tych kanałów są naprawdę wartościowymi kanałami których szybko lub nawet nigdy nie zobaczysz w konkurencji.No ale jak widać niektórzy muszą spróbować tego miodu by się przekonać co i jak w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pakiet VOD, który oferuje CP powoduje to, że oferta Canal+ filmowych i HBO razem wzięta chowa się przy tym. A co będzie jak wejdzie Netflix na nasz rynek? Te pakiety będą pewnie dodawane za 0 zł do comfortu+ z extra+, bo ich atrakcyjność będzie niska w porównaniu z tym co zaoferuje Netflix za równowartość jedynie 8 USD (na dziś 26,80 zł).

 

Jeżeli chodzi o kanały to w nc+ też nie znajdziesz kanałów sportowych Polsatu albo Polsatów Viasat. Tak samo jak w CP nie dostanę Canal+, ale CP ma chociaż alternatywę jeżeli chodzi o ofertę filmową w postaci pakietu VOD. Nie mówiąc już o tym, że oferta jest elastyczna, czyli wyłączam i włączam kiedy chcę. W nc+ tego nie znajdziesz. Jak nie wyłączysz HBO po okresie promocyjnym to wchodzi cena standardowa wg cennika (jakieś 25 zł/m) i już do końca umowy tego nie wyłączysz. Reszta oferty się powtarza i w nc+ za to samo co w CP jako nowy klient zapłaciłbym 2 razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...