Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:((((

 

Od końca stycznia miałem 1 miesiąc startowy z m.in. 6x Canal+, po miesiącu miałem wybrać czy chce doładować kartę za 59,90 na 3 msc albo przejść na abonament 29,99. O dziwo dostęp do Canal + miałem do dzisiaj czyli 2,5 miesiąca za darmo :D aż w końcu chyba dzisiaj się zorientowali bo wyłączyli mi dostęp do C+ :( akurat przed Liga mistrzów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Skończył mi się miesięczny pakiet jednak nie wyskoczyło co chcę robić dalej. Czy dekoder musi być wpiety do internetu aby to wyskoczyło?

 

 

Do mnie przed końcem okresu miesięcznego, dzwonili na numer z którego wysyłałem SMSa aktywacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z moim dość dłuższym wyjazdem poza kraj rozwiązuję umowę z nc+, a która wyglądała tak umowa na 12 m-cy za 29 zł. Zakończenie następuje z dniem 31 Maj 15r. i dzisiaj miałem kolejny telefon w sprawie przedłużenia chociaż po którymś telefonie z działu nc+ prosiłem żeby zaznaczyć by już do mnie nie dzwoniono w tej sprawie. Trochę mnie zdziwiła kolejna propozycja którą mi złożono , a której tak na prawdę nie słuchałem w skupieniu i trochę mi umknęło z propozycji więc zapytam może Ktoś z forumowiczów miał podobną ofertę i mi podpowie . W skrócie to usłyszałem że po powrocie mogę już nie aktywować mojego orginalnego , legalnie od nc+ zakupionego modułu nc+mix więc najlepiej jak przedłużę umowę za chyba 4,90? zł na jakiś pakiet z Cyfrową Naziemną i w takim przypadku będę mógł po 8-10 miesiącach zmienić sobie ofertę . Spotkał się Ktoś z taką propozycją ,lub z niej skorzystał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym Konsultant wspominał , ale czy mając teraz do końca Maja ważną umowę 12 miesięczną będę musiał podpisać kolejną umowę abonamentową ?Czy jest coś na wzór mix , karta doładowując co miesiąc? Nie chciał bym się wiązać umową na abonament , ale jeżeli była by możliwość bez problemu ; negocjować; przejście na dowolny pakiet po moim powrocie to warto by utrzymać moduł na chodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...