Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz kupić Canal+ Start na 15 miesięcy za 69,90 i w pakiecie oprócz C+ masz ze 40 podstawowych kanałów. Inaczej się nie da. Jeżeli chcesz taniej (ale i tak w umowie na czas określony) weź sobie miksa, podpisz umowę na czas nieokreślony, po miesiącu-dwóch wyślij rezygnację i czekaj na oferty, ale poniżej 50 zł paczki C+ nie dostaniesz, nie łudź się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem października skończyła mi się roczna umowa w ofercie nc+ mix (abo za 89 zł.). Umowę wypowiedziałem, kanały świeciły jeszcze do 6 listopada. W sobotę 8 listopada wysłano do mnie smsa z informacją że jest dla mnie przygotowana ciekawa oferta z prezentem.

Zadzwoniłem i okazało się że mają dla mnie 15 mies. umowa na dawny universe z Canal+ x6 za 79 zł/mies i pierwsze 5 mies za 0 zł liczone od grudnia a wznowienie sygnału już teraz. Po przeliczeniu okazało się że wyszo mnie to ok. 50 zł i się na to zgodziłem. Wniosek z tego że czasami warto poczekać i nie zgadzać się na pierwsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że poprawiłem humor. Widzę że na forum coraz więcej dzieci. Odzywki typu "buhahaha" tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Kłania się też czytanie ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie "powiedzmy że" a nie że chce tyle płacić. I czy nie można było normalnie odpowiedzieć? Mimo tego dziękuje za odpowiedź jaka by ona nie była.

Myślę że Cię to zainteresuje jest na czas nieokreślony i na 12 miesięcy umowa http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixsport-film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już przedłużył roczną umowę NC+ MIX z modułem? Jeżeli tak to jaką cenę uzyskał za comport+/multi+ i na jaki okres przedłużenie?

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia związana z NC+ MIX. Co będzie w przypadku przedłużenia umowy np. na 15 miesięcy i na załóżmy 3 miesiące przed końcem umowy zepsuje się moduł albo dekoder, które są na własność i będą już po gwarancji? Co się stanie w takim przypadku? Czy ktoś miał już taki przypadek, że zepsuł mu się sprzęt własnościowy po gwarancji w trakcie trwania umowy i co się wtedy działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już przedłużył roczną umowę NC+ MIX z modułem? Jeżeli tak to jaką cenę uzyskał za comport+/multi+ i na jaki okres przedłużenie?

 

Witam, z końcem października skończyła mi się roczna umowa w ofercie nc+ mix (abo za 89 zł.). Umowę wypowiedziałem, kanały świeciły jeszcze do 6 listopada. W sobotę 8 listopada wysłano do mnie smsa z informacją że jest dla mnie przygotowana ciekawa oferta z prezentem.

Zadzwoniłem i okazało się że mają dla mnie 15 mies. umowa na dawny universe z Canal+ x6 za 79 zł/mies i pierwsze 5 mies za 0 zł liczone od grudnia a wznowienie sygnału już teraz. Po przeliczeniu okazało się że wyszo mnie to ok. 50 zł i się na to zgodziłem. Wniosek z tego że czasami warto poczekać i nie zgadzać się na pierwsze oferty.

 

@WikuTVSAT ma w podpisie swoim moduł NC+ tzw. Ncam. Dawny pakiet Universe to aktualnie Comfort + Multi + Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) naprawiasz we własnym zakresie.

B) zgodnie z regulaminem świadczenia usługi http://ncplus.pl/sklep/dokumenty/Warunk ... 2014GG.pdf - opłata za wydanie zarejestrowanemu abonentowi na jego życzenie nowej karty dekodującej i / lub urządzenia dekodującego dystrybuowanego przez dostawcę w miejsce zagubionego, skradzionego lub uszkodzonego wynosi 199 zł

 

decyzja należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z numerem krakowskim (wcześniej sms żeby do nich zadzwonić ) - dostałem informację, że przedłużają z ncam - ale nie wiedza do kiedy będą mogli bo jak to Pan ujął to się zmienia i nie wiadomo co będzie za miesiąc w tej kwestii. Zrobili mi zagwozdkę bo z jednej strony mam multipakiet na wypowiedzeniu do stycznia i nie chce dublować opłat z ewentualnym ncamem (teraz universe ) za paczkę canal+ z drugiej nie chce sobie potem [beep] w brodę ze już z ncamami nie można przedłużać. Oni to potrafią wprowadzić spokój u klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja ze starymi dekoderami NC+ MIX? Mam taki jeden DEKODER HD ITI 5800S , który leży już z pół roku po okresie promocyjnym, czy oferta prepaidowa pakiet domowy HD-bez umowy, która jest obecnie dostępna na stronie nc+ będzie działała?

http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Czy można doładować kartę w salonie NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy powinien zadziałac. Zadzwon na infolinię to się dokładnie dowiesz.

Jak robiłes sam przelew na konto ze swojego banku to +/- 4 dni robocze ( oprocz weekndu ) powinni włączyc.

Lepiej jest doładowywac przez punkty mające podpisaną umowę na doładowanie lub przez znany portal aukcyjny tam też są takie firmy. Uprawnienia masz w ciągu kilku godzin :) Sprawdzone osobiscie.

 

Tłumaczone wielokrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy powinien zadziałac. Zadzwon na infolinię to się dokładnie dowiesz.

Jak robiłes sam przelew na konto ze swojego banku to +/- 4 dni robocze ( oprocz weekndu ) powinni włączyc.

Lepiej jest doładowywac przez punkty mające podpisaną umowę na doładowanie lub przez znany portal aukcyjny tam też są takie firmy. Uprawnienia masz w ciągu kilku godzin :) Sprawdzone osobiscie.

Już dzisiaj kanały z pakietu Domowy HD chodzą. Chociaż zdziwiła mnie trochę informacja przy sprawdzeniu ważności konta na stronie:

Ważność pakietów: (stan na 17.11.2014r, godz.: 11:50)

Domowy HD nieaktywny

Premium HD nieaktywny

Pakiet bez opłat 2015-01-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam oferte nc+mix z umową na czas nieokreślony z białym dekoderem nbox.Interesowałby mnie dalszy odbiór nc+ ale na dekoderze mediabox+.Co musiałbym zrobić żeby dostać taki dekoder?rozwiązać obecną umowe nc+mix i przejść na zwykły abonament czy jest jeszcze jakieś inne rozwiazanie?Zależy mi na odbiorze na mediaboxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...