Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Zamówiłem w piątek nc+ mix do domu. Na stronie jest napisane, że termin realizacji to 2 dni robocze. Nie dostałem żadnego potwierdzenia, więc nie wiem jaki jest mój status ani czy moje zgłoszenie doszło. Dzwoniłem na sprzedaż to wysłali mnie abym zadzwonił na centrum abonenta. Tam mało ogarnięta Pani powiedziała, że nie jest w stanie mi pomóc, bo nie jestem ich abonentem. Powiedziałem, że musza miec o mnie informacje w systemie skoro wypełniałem ich formularz. To kazała mi czekać i poszła się skonsultować. Powiedziała, że na stronie mogę sobie sprawdzić. No ale nie mam żadnych danych do logowania, bo nic do mnie nie przyszło to jak mam się niby zalogować? Powiedziała, że mam se konto założyć. Jak zapytałem gdzie na stronie znajduje się rejestracja to powiedziała, że mam se zadzwonić na pomoc techniczną (oO) to oni mi wyjaśnią krok po kroku. Czy ja naprawdę jestem ślepy czy gdzie jest ta rejestracja na stronie? I jak niby to moje założone konto byłoby powiązane z moim zamówieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli to nie jest tak ze jak rowno co do miesiaca nie podpisze umowy to caly dekoder trafia do kosza? moge np podpisac umowe 20 grudnia (przez internet i zaplace od stycznia)? czyli rownie dobrze moge odrazu od 13 wypelnic formularz skoro i tak zaplace od stycznia? placi sie za miesiac z gory czy po danym miesiacu? wypelniajac formularz w necie dostane numer abonenta?

 

Jak jest z tym kanalem nsport 37, jak go znalesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz zestaw na 31 dni i nie jesteś na żadnej umowie.Aktywujesz i oglądasz 31 dni.Jak podpiszesz 20 grudnia placisz dopiero w styczniu za styczeń.Ja proponuje podpisać umowę w punkcie bo z tym formularzem były jakies problemy.Nie znajdziesz kanału 37 u mnie na białasie też nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli to nie jest tak ze jak rowno co do miesiaca nie podpisze umowy to caly dekoder trafia do kosza? (...)

Nope, po okresie testowym dekoder nie jest blokowany . Mozesz oglądać FTA ew. przerobić na Enigme.

Ja uprawnienia do paczki C+ mam do końca msca jeszcze. Czyli juz msc pełnej oferty i 2 msc pakietu C+. Choć zdziwie sie jak C+ będą świecić po 1.12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia 15 listopada 2013 zostanie wprowadzona nowa promocja dla Klientów nc+ mix

 

Każdy nowo aktywowany zestaw nc+ mix (z dekoderem lub modułem) po dniu 15 listopada, przez okres ważności startera otrzyma dodatkowo dostęp do kanałów: HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD

Warunkiem otrzymania promocji jest aktywowanie zestawu najpóźniej do dnia 31.12.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl juz doczytałem ;-) Widze ze nie ma co z 200 tys złomu zrobić co wróciły do Skymax-a po ''super starcie'' i teraz aby jeszcze szybciej sie złomu pozbyc dali HBO za free bo własnie kolejne 100 tys złomu czeka do rozprowadzenia po rynku bo po co ma ''nc+'' płacic za recykling jak można ten ''złom wyjechany na maksa'' wcisnąc ludzia i jeszcze oni za to płacą ze będa sie pózniej nim martwic jak sie zepsuje :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...