Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie jak w mixie z bialym dekoderem uzyskac dostep do kanalu nsport 37?:>

Dowiedziałes się czegoś wiecej na temat tego kanału 37? A dokładnie czego go brak na liście.

 

 

Z tego co się dowiedziałem to od dawna nie było na nim transmisji i dopiero jeśli coś będzie miało na nim polecieć to dodzadzą go do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to forum i wiele informacji które były mi potrzebne znalazłem co rozwiało moje wątpliwości , ale w jednym temacie się pogubiłem 

Kupiłem ten dekoder ale jeszcze go nie aktywowałem gdyż nie będę miał kiedy oglądać i chce go aktywować 15 Grudnia teraz to pytanie które mnie nurtuje. Wyczytałem że uprawnienia do odbioru kanałów przesyłane są zawsze od 1. dnia do końca miesiąca.

1. Jeżeli go aktywuje 15 Grudnia 2013 r to będzie mi działał do 15 Stycznia 2014 r ???

2. Jeżeli bym się zdecydował podpisać umowę na rok to kiedy wysłać do nich przez ich stronę

 

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixuni ... nth12=True

 

informacje o rejestracji i chęci podpisania umowy by nie stracił ciągłości w oglądaniu.

3. Jak wygląda postępowanie zawarcia umowy wysyłam do nich informacje o chęci podpisania umowy na 12 miesięcy przysyłają mi na e-mail odpowiedź i czy to wystarczy ??? czy trzeba to wydrukować podpisać i wysłać do nich pocztą ????

4. Przed 15 stycznia czy można to zrobić po ???

Będę wdzięczny za odpowiedź by rozwiać moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam: m7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanalem 36 jest tak samo a na liście jest cały czas.Ale dobra może sie czepiam zobaczymy jaka będzie sytuacja jak będzie jakaś transmisja na tym kanale.

Nie jest tak samo, co tydzień są jakieś transmisje na kanale 36, teraz jakiś czas ich nie było, bo grała reprezentacja. Natomiast na kanale 37 może jakoś w kwietniu-maju jak startowało nc+ coś puszczali, ale w tym sezonie jeszcze chyba nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie by rozwiac watpliwosci - mam dekoder opticum x8. I chcialbym kupic NCplus mix za 29 zl (12 mies). Jak to jest wkoncu z tymi kanalami jak Planete+ NSport HD czy Ale kino - dostaje je na 6 miesiecy tak jak pisza na stronie czy na caly okres umowy? Po drugie czy bede mogl w tym opticumie zmieniac kolejnosc listy oraz dodawac nowe kanaly FTA? I jesli mam przechodzic to najlepiej 1 grudnia bo wtedy bede mial miesiac free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na rok pakiet Multi+ jest dostępny przez cały okres umowy, warunek - trzeba go aktywować podczas zawierania umowy. 6 miesięcy jest przy umowie na czas nieokreślony.

 

Warunki promocji „Comfort+29 – dekoder własny 12m”

Rozdział II pkt 3

Dodatkowo w trakcie zawierania Umowy w ramach niniejszej Promocji, Abonent może skorzystać z włączenia Opcji dodatkowej Multi+ na zasadach

promocyjnych w cenie 0 zł miesięcznie przez okres do końca 12 (dwunastego) miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano Aktywacji Opcji

dodatkowej Multi+ (dalej: Okres gwarantowanego korzystania z Multi+). Skorzystanie z promocyjnego świadczenia Opcji dodatkowej Multi+ jest

dobrowolne.

https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... 9-2013.pdf

 

link do strony aktywacyjnej: https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcom ... nth12=True

 

Wcześniej było tu pisane, że najrozsądniej byłoby przejść na umowę drugiego dnia miesiąca lub w następnych dniach, bo pierwszy niepełny miesiąc jest gratis. Chociaż jak czytam ten regulamin, to wydaje się, że w przypadku zawarcia umowy pierwszego dnia miesiąca, ten pierwszy miesiąc też powinien być gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Kumatych prosze o podpowiedz: Czy jak juz wezme umowe mixa na 12 miesiecy to przed koncem umowy musze sie bawic w pisemne wypowiedzenie ? Czy po prostu umowa wygasa i juz? A potem mozna wziac nastepna na takiej samej zasadzie ? (chyba juz z innym dekoderem bo ten z wygaslej umowy juz nie bedzie dzialal?) A moze mozna sie porozumiec z nc plus zeby nastepna umowa byla na tym samym dekoderze - sparowac go z nowa karta? Chce wziasc na rok max dwa lata i z wlasnym sprzetem bo mieszkam za granica i zamierzam jak dzieciaki urosna i skonczy sie mnini-mini sprobowac innych opcji. Nie chce sie wiazac abonamentem. Oferta na karte jest dla mnie za slaba ale boje sie mixa zeby mi potem jakis numerow z umowa nie robili. Aha , i jeszcze jak przy aktywacji podam numer komorki kogos z rodziny to go potem beda meczyc ofertami "na telefon"?. z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z wypowiedzeniem. Dekoder po 1. roku możesz używać dalej, t.j. podpisać umowę na kolejne m-ce lub czas niekoreślony czyli z 1. miesięcznym wypowiedzeniem. Na nr komórkowy, który podasz do aktywacji przyjdzie sms z kodem do aktywacji na stronie www. Raczej nie powinni dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze pytanie - jak aktywowac ten Multi+ - ?
W moim przypadku chciałem zawrzeć umowę poprzez formularz na stronie na mój moduł, który został z N na kartę, na pakiet Comfort+ 29 zł/m-c. Podałem wszystkie dane ale nigdzie nie było możliwości zaznaczenia opcji "Multi+". Mimo to kliknąłem: "Zawrzyj umowę". Ponieważ w ciągu 24 godzin nie było sygnału ani nie przyszła umowa na emaila zadzwoniłem na ich infolinię. Tam się dowiedziałem, że zawieranie umowy przez Internet musiało się nie udać bo nie mają śladu po niej. Ale konsultant namówił mnie abym zawarł umowę przez telefon. Tak zrobiłem i w trakcie zawierania wyraziłem chęć włączenia opcji "Multi+". Więc myślę, że pewniejsza jest forma telefoniczna.
Czy jak juz wezme umowe mixa na 12 miesiecy to przed koncem umowy musze sie bawic w pisemne wypowiedzenie ? Czy po prostu umowa wygasa i juz?

Pkt 6. Rozdział 1. Warunki promocji: Po upływie czasu oznaczonego, o którym mowa w ust. 5 niniejszego Rozdziału Umowa ulega przekształceniu na czas nieoznaczony na zasadach określonych w Regulaminie, niniejszych Warunkach Promocji, w szczególności określonych w Tabeli Opłat Promocyjnych (patrz Tabela 1). (patrz Tabela 1). (patrz Tabela 1). , Ale po tym: Dostawca usług zastrzega sobie prawo do stosowania promocji i upustów odnośnie wskazanej Opłaty, w stosunku do poszczególnych grup Abonentów. Więcej w Biurze Obsługi Klienta. Umowę należy wypowiedzieć wg warunków zawartych w Regulaminie. W przeciwnym wypadku umowa przejdzie na czas nieokreślony z podwyższonymi opłatami (np.: dla pakietu Comfort+ 59 zł/m-c zamiast 29/39 zł/m-c), chyba że zadzwonią z propozycją podpisania kolejnej umowy na innych warunkach.

Pkt 5. Rozdział 1. Warunki promocji: 5. Klient w ramach niniejszej Promocji może zawrzeć Umowę na czas oznaczony tj. stanowiący łączny okres od dnia zawarcia Umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym Umowa została zawarta oraz 12 kolejnych miesięcy. . Więc jeżeli zawarłem umowę w połowie listopada 2013 będzie ona obowiazywać do kończa listopada 2013 i przez następne 12 miesięcy (do końca listopada 2014 r). Pierwszy rachunek ma być w połowie grudnia.

Ciekawostki: otrzymałem numer abonenta, który w ICA oraz na infolinii identyfikują jak bym był klientem CYFRY ("to Pan był dotychczas klientem CYFRY?!", "Nie, nie byłem nikogo klientem, miałem N na kartę"). Na infolinii nie bardzo wiedzą co to jest ten "NC+ MIX". Kiedy im mówiłem, że mam moduł po N na kartę od razu pozbywali mnie podajac numer na infolinię do Telewizji na Kartę. Kiedy dzwoniłem na infolinię TnK już po zawarciu umowy twierdzili, że jestem abonentem NC+ i już mnie nie obsługują. Trzeba dać się zidentyfikować po numerze abonenta (na umowie) a nie po PESELU.

Ogólnie oferta jak za tę cenę (29 zł/m-c) dla mnie w sam raz, biorąc pod uwagę, że w cenie jest Multi + (MiniMini, nSportHD, Planete). Nie jestem wymagającym widzem i nie przesiaduję dużo przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB 5800S w wersji BSKA lub BXZB - to te bez dysku - info jest na opakowaniu lub na dekoderze - pod spodem dekodera.

ADB 5800SX w wersji BSLA czy BZZB - to te z dyskiem 250 GB - info jest na opakowaniu lub na dekoderze pod spodem dekodera.

 

Informacja o modelu to pierwsze 4 litery numeru seryjnego dekodera. Żeby było ciekawiej nie zawsze numer seryjny dekodera zgadza się z numerem seryjnym na opakowaniu. Czasami się zdarza że masz dekoder o numerze seryjnym zaczynającym się od BSKA a w środku dekodera jest płyta od dekodera BXZB.

Numer seryjny - model możesz też sprawdzić w menu oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz opakowanie dekodera lub odwracasz dekoder i czytasz nr seryjny jak się zaczyna od liter:

BSKA to masz BSKA, jak się zaczyna od BXZB to masz BXZB - czytaj mój post wcześniej.

 

Możesz też sprawdzić po wyglądzie tyłu dekodera - inaczej jest rozmieszczone wejście do podłączenie kabla od konwentera - czaszy:

 

to jest ADB 5800 wersja BSKA http://allegro.pl/nbox-bska-enigma2-wro ... 70557.html - w tym jest na górze po prawej stronie dekodera patrząc na tył dekdoera

 

to jest ADB 5800 wersja BXZB http://tablica.pl/oferta/dekoder-nbox-b ... 3ga59.html - tu jest po lewej stronie na dole - patrząc na tył dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...