Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klawisz Setup >Diagnostyka > kilkakrotnie wciskamy OK aż zobaczymy podobne okno :

sKrzY8k.jpg

:)

 

Niestety to tak nie działa. Uprawnienia masz nadawane na cały miesiąc z początkiem miesiąca. w momencie wysłania kasowania przez system uprawnień do danej opcji są one zabierane z karty, a i tak dekoder czyta jako uprawnienia do końca danego miesiąca. co miesiąc będziesz miał tam widoczne daty do końca danego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze @polarnik29. Uprawnienia są zawsze na cały bieżący miesiąc kalendarzowy, ale jeśli coś ma zgasnąć np w połowie miesiąca, to karta dostanie w tym dniu (lub max w ciągu kilku kolejnych dni) z satelity aktualizację uprawnień. Daty pozostaną do końca miesiąca, a pakiet, który miał zgasnąć już działać nie będzie. Tak jest w TNK SD / HD, NNK, NC+ Mix i wszystkich innych ofertach na kartach Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś paranoja. Przecież kupione jest i zapłacone. Jakim cudem towar może być dostępny i jednocześnie nie gotowy do aktywacji? BOK jest za 1,23 zł z komórek. Przecież powinno to być za normalną stawkę lub za darmo.

Ja nie piszę że tak jest i w Twoim przypadku.Przyczyna Twoich problemów może być całkiem inna jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz.Chyba nikt nie ukrywał przed Tobą kosztów połączenia z BOK jak Ci to nie odpowiadało było nie brać tej oferty.Trzeba bylo sie liczyć z tym że mogą wystąpić jakieś problemy i będziesz zmuszony tam zadzwonić.Jest chyba z tego co pamiętam inny nr na który można dzwonić z tel.stacjonarnego.I jest o wiele tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta grafika poglądowa jest przedziwna, bo przedstawiona w module karta, ma wycięcia do wyłamania jak karty TNK SD/Smart HD+. A takich kart w ofercie "parowanej" nigdy nie było. Na pierwszy rzut oka można uznać, że może przerobili jakąś starą grafikę z TNK.. ale na karcie są również odpowiednio dopasowane napisy z pouczeniem. Gdyby graficy robili to prowizorycznie, to by pewnie by ich nie uwzględnili i zostawili samo logo nc+.

67100_modul.jpg

 

Może póki co pozbywają się tego co mają, a później rzucą moduły z nowymi naklejkami i kartami? Z drugiej strony w przypadku parowania, taka wyłamywalna karta jest bez sensu, bo i tak nie zadziała w niczym innym poza tym konkretnym modułem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym kupił moduł "n na kartę", który wygląda identycznie (różnią się pudełkiem i ceną), to czy mógłbym go zarejestrować jako moduł MIX z ofertą 1 mc gratis platinum+HBO? Prawdę mówiąc wolałbym 1 miesiąc full extra niż 3 miesiące pakietów "n na kartę" z 2 kanałami C+ Family. Widziałem te moduły "n na kartę" w dużym sklepie z elektroniką za 179 albo 189 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta grafika poglądowa jest przedziwna, bo przedstawiona w module karta, ma wycięcia do wyłamania jak karty TNK SD/Smart HD+. A takich kart w ofercie "parowanej" nigdy nie było. Na pierwszy rzut oka można uznać, że może przerobili jakąś starą grafikę z TNK.. ale na karcie są również odpowiednio dopasowane napisy z pouczeniem. Gdyby graficy robili to prowizorycznie, to by pewnie by ich nie uwzględnili i zostawili samo logo nc+.

67100_modul.jpg

 

Może póki co pozbywają się tego co mają, a później rzucą moduły z nowymi naklejkami i kartami? Z drugiej strony w przypadku parowania, taka wyłamywalna karta jest bez sensu, bo i tak nie zadziała w niczym innym poza tym konkretnym modułem. :?

 

Zadziała taka karta z modułu NC+ w dekoderze z czytnikiem Conax. Zdekoduje tylko te kanały, które są nieparowane takie jak są w ofercie Smart+ HD

 

A jakbym kupił moduł "n na kartę", który wygląda identycznie (różnią się pudełkiem i ceną), to czy mógłbym go zarejestrować jako moduł MIX z ofertą 1 mc gratis platinum+HBO? Prawdę mówiąc wolałbym 1 miesiąc full extra niż 3 miesiące pakietów "n na kartę" z 2 kanałami C+ Family. Widziałem te moduły "n na kartę" w dużym sklepie z elektroniką za 179 albo 189 zł.

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że działają kanały nieparowane, ale umówmy się, że jest to tylko i wyłącznie efekt uboczny występowania tych kanałów w ofercie Smart HD+, a nie zamierzone działanie. W każdym przewodniku oferty parowanej masz napisane, że z karty należy korzystać w czytniku autoryzowanym przez ITI Neovision SA (a nie jakimkolwiek Conax). Słowa nie ma o możliwości oglądania tej garstki kanałów. :smile:

 

Dla takiego zjawiska na pewno nie wprowadzaliby wyłamywanej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...