Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie co ma zrobić z taką kartą laik, który myśli, że działać ona mu będzie na każdym tunerze z czytnikien Conax? :?

 

Użyć funkcji "zadaj pytanie sprzedającemu" przed zakupem :wink: nikt kto sprzedaje nie pisze że działa na dowolnym tunerze conax, zwykle jest dopisek że operator nie gwarantuje że karta będzie działać na innych tunerach. Oraz często jest podana lista smarthd+ (która wszędzie działać będzie - się zrymowało nawet :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE. Chciałbyś darmowe bonusy :lol: to już nie te czasy, niczego za darmo nie dostaniesz (jeśli masz na myśli zdekodowanie kanałów z wyższych opcji niż masz w pakiecie).

 

Płacisz za Comfort+ to na Enigmie też masz Comfort+, tylko możesz np. poukładać kanały według własnego uznania czy nagrać program w niezaszyfrowanej postaci na pendrive, po czym normalnie zgrać go na kompa, przerabiać itd. Poza tym pod pojęciem centrum rozrywki kryje się bardziej obsługa IPTV (np. Ipla itd.), wielu formatów wideo (divx, x264 z napisami) czy streamowanie multimediów przez sieć z kompa. Ponadto zyskujesz obsługę innych satelitów niż HotBird + Astra, możliwość zmiany skórek całego interfejsu itd. No i oczywiście obsługa innych kart (np. Smart HD+, MTV Unlimited, XXX, biała karta Orange, Cameleon Cyfry+, karty nc+ z RSA i karty Cyfrowego Polsatu z RSA i BK itd.), gdzie na zwykłym oprogramowaniu ruszy Ci wyłącznie karta z zestawu. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak rozliczana jest płatność MIX'a, tzn jak liczą za niepełny miesiąc w którym się zamówi?

Tak jak w abonamencie pierwszy niepełny gratis a płacisz od 1 dnia miesiąca.HBO od 15 listopada do 31 grudnia dostaje każdy kto aktywuje nowy zestaw.

 

Wiec jesli dzis do nich zadzwonie i wezme mixa to pierwszy rachunek przychodzi w styczniu? czy lepiej sie wstrzymac do jutra bo dzis nie wiadomo czy mi jutro nie przysadza rachunku za ten jeden dzien?

 

i tak jak piszecie to lepiej przez telefon zamowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila i wazna informacja dla wszystkich ktorzy mieli takie watpliwosci jak ja!

 

Zeby miec jeden miesiac za free trzeba zamawiac 2 dnia miesiaca - dzis jeszcze by mi sie liczylo do listopada. Ale bardzo mila Pani z nc+ powiedziala ze dzis zamowie ale aktywuje ona mi jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila i wazna informacja dla wszystkich ktorzy mieli takie watpliwosci jak ja!

 

Zeby miec jeden miesiac za free trzeba zamawiac 2 dnia miesiaca - dzis jeszcze by mi sie liczylo do listopada. Ale bardzo mila Pani z nc+ powiedziala ze dzis zamowie ale aktywuje ona mi jutro :)

Dokładnie tak jest jak pani mówiła. Zamawiaj 2 grudnia i grudzień za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktos z Was jak to jest w mixie po okresie 12 miesięcy umowy, w regulamini jest taka tabelka (chodzi mi o pakiet platyna) gdzie pisze ze promocja z raji umowy na 12 m. to 89zl/miesiąc a cena w czasie nieokreślonym to 149zl/miesiac.

 

Czy po uplywie 12 miesiecy jelsi nie wypowiem umowy to bede placil 149zl?

 

Jesli w tym miesiacu (12grudnia) chce wyslac przez neta zamowienie umowy na 12 miesiecy to kiedy musze ja wypowiedziec (za rok w grudniu czy w listopadzie)?Czy wtedy jest szansa ze zadzwonia do mnie z jakas lepsza oferta (nowy dekoder, inna cena itp?) jak by sie nie odezwali po roku to penwie kupie kolejny dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, kiedy oficjalnie rozpocnzie sie moja umowa na 12 miesiecy (12 grudnia chcę wypelnic formularz na stronie nc+)

Karte aktywowalem 12 listopada i teraz mam ten miesiac za free.

 

a) od momentu wypelnienia formularza

B) od momentu potwierdzenia przez nc+

c) od momentu kiedy aktywowalem karte z darmowym miesiacem (listopad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przedstawię Wam ku przestrodze historię moich bojów z firmą Cyfrowy Dom odpowiedzialną za tnk, tnk hd, nc+ mix jak pewnie i za smart hd. Może mam pecha, może tylko mnie to spotkało, ale walczę z nimi piąty miesiąc, więc chyba nie można już tego nazwać jakimś pechem, ale po imieniu niesamowitym [beep]em jaki w tej firmie istnieje.

 

W dniu 9 lipca tego roku zakupiłem ofertę ŚwiatHD z czarnym nboxem z nagrywarką z promocyjnymi 3 miesiącami abonamentu w zestawie. Tego samego dnia karta została przeze mnie aktywowana, jednak dekoder nie mógł pobrać uprawnień. Przez kilka kolejnych dni kontaktowałem się z ich infolinią w celu znalezienia przyczyny tego stanu rzeczy i rozwiązania problemu. Wszelkiego rodzaju restarty dekodera nie pomagały, wiec po kilku dniach zostało sporządzone zlecenie serwisowe do ich działu technicznego. Dział techniczny w przeciągu 14 dni roboczych nie uporał się z usterką, więc poproszono mnie o wysłanie dekodera do serwisu w celu diagnozy i usunięcia usterki. Koszt wysyłki dekodera do serwisu 20zł. Po 3 tygodniach dekoder wrócił z serwisu. Stwierdzono usterkę i wymieniono dekoder na inny. Przysłana sztuka pobrała prawidłowo uprawnienia, ale co kilka sekund zrywała sygnał "Nieprawidłowy sygnał, brak dźwięku lub obrazu". Po kilkudniowym kontakcie z infolinią tnk problemu nie udało się rozwiązać, dekoder ponownie odesłałem do skymaxa, wysyłka kolejne 20zł. Po niecałym miesiącu dekoder wrócił z serwisu. Stwierdzono usterkę i wymieniono dekoder na inny. W międzyczasie promocyjne 3 miesiące abonamentu skończyły się i na dekoderze wyświetlał się jedynie ekran aktywacyjny, bez możliwości oglądania kanałów bezpłatnych. Chcąc sprawdzić, czy tym razem otrzymałem sprawny dekoder postanowiłem zawrzeć z firmą Cyfrowy Dom umowę na nc+ mix w opcji na czas nieokreślony. Pomyślałem, ze przez miesiąc potestuję dekoder i jeżeli okaże się sprawny, to po miesiącu zmienię umowę na 12 miesięczną. Przy zawieraniu umowy okazało się, że nie mogę jej zawrzeć, gdyż jest jakiś problem z numerem seryjnym dekodera. Złożyłem reklamację. Po 14 dniach uporano się z problemem, podobno gdzieś tam w systemie, karta była zesparowana z innym dekoderem, choć w BOK widzieli prawidłowo przypisany numer karty do tego dekodera, który otrzymałem z serwisu. Uszczęśliwiony, że w końcu po 4 miesiącach męczarni w końcu uzyskam dostęp do oferty zawarłem umowę na czas nieokreślony. Po 2 dniach od podpisania umowy sygnału na dekoderze nadal nie było. Zadzwoniłem spytać o powód takiego stanu. Poinformowano mnie, że moja umowa została anulowana, gdy spytałem jaki był tego powód, nie potrafiono mi tego wyjaśnić. Zaproponowano mi powtórne zawarcie umowy na które przystałem. Przy jej zawieraniu okazało się, że w systemie do mojego dekodera jest już przypisana jakaś umowa i do czasu wyjaśnienia sytuacji umowy ponownie zawrzeć nie mogę. Aktualnie jestem w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie przez dział techniczny mojego problemu, 8 grudnia, mija piąty miesiąc od kiedy zakupiłem ich ofertę i ani dnia jeszcze z niej nie skorzystałem.

 

Zainteresowanych ofertą ostrzegam po prostu, że może im się przytrafić podobna historia do mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne to są w kościele :D

 

To są e- gorzkie żale :D

 

A tak na poważnie, nie żalę się, ze dysk głośno chodzi, nie lamentuję, że nie ma własnej listy kanałów. Opisuję jedynie do jakich absurdów dochodzi, że człowiek kupując uczciwie sprzęt do odbioru telewizji sat przez prawie pół roku, nie z własnej winy do tejże telewizji nie ma dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a takiej @stonce życzymy podobnej "przygody". Przed kolegą @watchmanem jeszcze walka o rekompensatę za n-kowski *urdel.

Takie sytuacje należy nagłaśniać bo to ewidentna wina ludzi pracujacych w nc+ i Skymaxie. Brakoróbstwo i olewanie klienta (jak mozna podpisać kartkę, że tuner spełnia wymogi techniczne i... wysłać niesprawny. A w n to normalka "wiedział Pan co bierze" i bujaj się)

Liczenie strat w portfelu - to teraz coś z tej nowej definicji rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...