Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczcie mi o co chodzi z tym przełączaniem trybu dekodera w momencie przejścia na NC+MIX,

mam dekoder 2849ST jeszcze z telewizji na karte i ogladam wtedy kiedy sobie wpłacę (pakiety domowy hd lub premium hd) i to jest fajne rozwiazanie, bo wpłącam kase włączają mi np na miesiąc, nie zapłace wyłączają. W nowej ofercie widzę już tak nie jest, trzeba pisać jakieś listy/rezygnacje cuda nie widy???

Czy jak wykupię nową ofertę MIX+ to już nie będę mógł powrócić do swoich starych wyżej wspomnianych pakietów i prepaidowej obłsugi konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ MIX to nie jest prepaid ani mix (na co wskazywałaby nazwa) tylko normalna oferta abonamentowa, gdzie podpisywana jest umowa na 12 miesięcy lub na czas nieoznaczony. Jest to opcja skierowana dla osób, które chciałyby uzyskać dostęp do praktycznie całej oferty nc+ (m.in. cała paczka 6xC+ niedostępna w ofertach prepaid) na własnym sprzęcie.

 

Po przejściu na nc+ MIX nie ma możliwości powrotu do TNK HD/NNK. Ogólnie rzecz ujmując, to NIE jest naturalny następca TNK HD/NNK, a bardziej ewolucja oferty Świat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę nie w temacie, ale sam nie wiem na gdzie można zadać to pytanie. Mam podobną ofertę do NC+ MIX, tyle że z zeszłego roku (w ramach platformy n). Dzisiaj mój dekoder wyzionął ducha i związku z tym pytanie czy mam szanse przejść na oferte nc+, taką jaką dostają przedłużający umowę (+ nowy dekoder) czy też zostanę potraktowany jak nowy z ulicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę nie w temacie, ale sam nie wiem na gdzie można zadać to pytanie. Mam podobną ofertę do NC+ MIX, tyle że z zeszłego roku (w ramach platformy n). Dzisiaj mój dekoder wyzionął ducha i związku z tym pytanie czy mam szanse przejść na oferte nc+, taką jaką dostają przedłużający umowę (+ nowy dekoder) czy też zostanę potraktowany jak nowy z ulicy?

Tak zostaniesz ofertę dla stałego abo ale nie licz na nowy dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że są to tylko jakieś problemy techniczne. Ale fakt, że po najnowszych zmianach w cenach pakietów dla nowych klientów, MIX stał się chyba zbyt konkurencyjny w stosunku do standardowych promocji. Jak tak patrzę na te nowe opcje, to myślę, że tam pracują jacyś marketingowi ignoranci. Podstawową wadą dotychczasowych pakietów było to, że nie były elastyczne, więc marketingowcy z nc+ wymyślili sobie, że dla zmyłki wydzielą paczki pseudotematyczne z kanałami C+ i HBO, przy okazji podnosząc nieznacznie ceny. Ale wciąż żeby oglądać sport Kowalski musi płacić za muzykę, bajki, dokumenty i inne kanały, na które nawet nie ma czasu przełączyć. Ciekawe, że w pakiecie premium sport nie ma C+, na którym do tej pory transmitowane były mecze Ligi Mistrzów. Obecnie dla nowego klienta-kibica najlepszą ofertą jest bezsprzecznie MIX z umową na rok za 89 miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...