Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta oferta nie ma nic wspólnego z prepaidem. Jedynie pierwszy miesiąc (w przypadku zakupu zestawu startowego z ich dekoderem/modułem) jest przedpłacony, później aby oglądać, niezbędne jest zawarcie umowy.

 

W związku z tym nc+ MIX to zwyczajna umowa abonamentowa podpisywana na 12 miesięcy (miesięczny termin wypowiedzenia) lub na czas nieoznaczony (również miesięczny termin wypowiedzenia). Płacisz normalnie co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się że rozumiem. To jakie są wtedy zalety brania od razu zwyczajnej umowy abonamentowej? Tańszy pierwszy miesiąc i różnice w sprzęcie? Nie interesuje mnie żaden dekoder, tylko wyłącznie moduł CAM i nie wiem czy brać teraz mixa czy może czekać aż będzie dostępny w normalnej umowie. Czekanie nawet rok nie jest dla mnie problemem, interesuje mnie tylko czy jak wezmę teraz mixa to czy będę na gorszej pozycji niż jakbym wziął normalną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak w ''nc+ mix'' chcą Cie ożenić z ich wysłużonym sprzętem a chodzi o to żeby to ''nc+'' nie martwiło sie utylizacja dekodera tylko Ty azeby było śmieszniej za wyjechany ''złom'' musisz im zabulic 99/199 zł dlatego jedynym dobrym ruchem w ''nc+ mix'' jest oferta z cam-em a nie dekoderem

 

Mam nadzieję ze dość jasno Ci to napisałem i co chodzi w ''nc+ mix'' ;-)

 

Nie dziwi Cie fakt ze za dekoder ''n'' kiedyś życzyła sobi odpowiednio 1000 czy 1500 zł kary za niezwrócenie a teraz cena spadła na 99 czy 199 zł ;-) Myślcie troche ludzie logicznie i nie dajcie sie mamić ''korporachom'' ze dają wam coś niby dobre a okazuje sie ze jest ''szrotem''.

 

Owszem możesz trafić na nie wyjechany dekoder ale to może 1 na 100 :D

 

To samo robiła ostatnio Cyfra+ dając wysłużonego z TPS Sagema SD za 1 grosz :D No paczcie jaki to operator był dobroduszny a raczej sprytny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak w ''nc+ mix'' chcą Cie ożenić z ich wysłużonym sprzętem

 

Nie demonizujmy. 99zł które płacisz za białe pudło to tyle kosztuje pakiet który dostajesz wraz z kartą (platinum czy jak tam go zwą) więc wychodzi że sprzęt jest za darmoszkę, ew. za koszty przesyłki. Za taką cenę to po prostu grzech narzekać a jak jeszcze wliczyć możliwość przeróbki przy BSKA to normalnie łaska z nieba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was trochę dziwne pytanie - gdybym przeszedł z N na kartę na NC+ MIX to jak prześlą na białego Nboxa tą listę kanałów dla NC+MIX to będę mógł kanały TV odbierać od razu (przez okres 1 miesiąca) czy muszę dopiero zapłacić np. 29 zł , żeby jakieś kanały z tej oferty odbierać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wlasnie sobie kupilem bialy dekoder i go aktywowalem aktywacja przebiegla pomyslnie i nie minelo 5 minut a mialem wszystkie kanaly .:) chodziaz sie troche zawiodlem na logo bo w balasie pisze nc+ karta n i pilot ten czarny nowszy tez n. Noi wszystko jest po staremu menu n nie nc+. Mimo wszystko jestem zadowolony co do jakosci, bo w porównaniu do CYFROWEGO POLSATU to niebo :) Przy ustawieniu anteny mam jakosc zaledwie 30 i na nc+ wszystko odbiera a przy CYFROWYM POLSACIE tnie lub wogole nie ma programu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tvmaniak - na allegro kup sobie duży pilot :)

BTW. Nadal kanały z grupy Canal+ mi smigaja :) choć uprawnienia były do wczoraj :) Podoba mi sie ta promocja :D

Mi też podoba się ta promocja i to bardzo.Ja swój zestaw aktywowałem 19 września Platinum mi śmigał do 21 pażdziernika do godz 19.A paczka C+smiga dalej mi pasuje mam prawie wszystko co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...