Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jeśli masz swój sprzęt z gniazdem CI to jutro albo pojutrze wchodzą zestawy z modułem CAM za 199 złotych (1 miesiąc Platinum w prezencie). Gołych kart nie ma i nie będzie.

 

Jeśli masz już na własność ADB-2849/2850, nBOX 5800S/SX, Opticum X8 lub nCAM to możesz zmigrować, ale wtedy nie dostajesz darmowego miesiąca, tylko od razu musi dojść do zawarcia umowy na czas nieoznaczony/12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeśli masz już na własność ADB-2849/2850, nBOX 5800S/SX, Opticum X8 lub nCAM to możesz zmigrować, ale wtedy nie dostajesz darmowego miesiąca, tylko od razu musi dojść do zawarcia umowy na czas nieoznaczony/12 miesięcy.

 

Właśnie tak się zacząłem zastanawiać, czy 1 miesiąc gratis jest też w wersji na własnym dekoderze.

Ale jak widać, ITI nie zostawiło żadnej luki ani furtki ...

:/:lol2::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paawel w NC+mixx po darmowym miesiącu zobowiązanie też jak w zwykłym abonamencie liczy sie zawsze od 1 dnia miesiąca?

 

Jasne, ze od pierwszego, ale kolega pytał kiedy będzie pierwsza płatność, więc napisałem, że rachunek wystawią około 15-tego za listopad (czyli 1-30listopada) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj w punkcie NC+ jak sie liczy zobowiązanie w Mixxie.Bo jak jest tak samo jak w abonamencie żę zawsze od 1 dnia miesiąca.To podpisz 2 dnia listopada a zapłacisz dopiero za grudzień i masz praktycznie darmowy miesiąc.

 

Czyli że ten 1 miesiąc gratis, to tylko taki chwyt marketingowy, bo darmowy miesiąc jest tylko OD (właśnie - od kiedy liczą ?) DO kalendarzowego końca miesiąca.

 

I od razu 2 pytanie - czy da się wziąć multiruma do tej ofery ? (mam już jeden własny dekoder, więc jakbym kupił od NC+ zestaw za 199 i dało się uruchomić w parze z moim ten multirum to byłoby ciekawiej ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj w punkcie NC+ jak sie liczy zobowiązanie w Mixxie.Bo jak jest tak samo jak w abonamencie żę zawsze od 1 dnia miesiąca.To podpisz 2 dnia listopada a zapłacisz dopiero za grudzień i masz praktycznie darmowy miesiąc.

 

Czyli że ten 1 miesiąc gratis, to tylko taki chwyt marketingowy, bo darmowy miesiąc jest tylko OD (właśnie - od kiedy liczą ?) DO kalendarzowego końca miesiąca.

 

I od razu 2 pytanie - czy da się wziąć multiruma do tej ofery ? (mam już jeden własny dekoder, więc jakbym kupił od NC+ zestaw za 199 i dało się uruchomić w parze z moim ten multirum to byłoby ciekawiej ...)

Jak kupujesz zestaw za 99 lub 199 to aktywujesz i od czasu aktywacji oglądasz przez 31 dni pakiet Platinum.Tamten przykład dostania prawie miesiąca gratis dałem jak chcesz przejść na Mixa ze swoim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma kupuje moduł z kartą w hurtowni za cenę hurtową o potem sprzedaje za tyle za ile im się opłaca :D Po prostu :D

 

188 zeta - cena obniżona za coś co tylko leży na magazynie. Te moduły nie były chodliwym towarem. Można było je nawet taniej nabyć.

 

I od razu 2 pytanie - czy da się wziąć multiruma do tej ofery ? (mam już jeden własny dekoder, więc jakbym kupił od NC+ zestaw za 199 i dało się uruchomić w parze z moim ten multirum to byłoby ciekawiej ...)

 

A po co to Tobie multiroom? Dopóki możesz kupić tunery serii BSKA i BSLA to masz jako gratis multiroom :brawo: . Jak?

Proste - te tunery nie pozwlalają na zaawansowane sparowanie kartry z tunerem. Jest dostępny skrypt, który na podstawie odpowiedzi karty wylicza stosowne dane. Nic nie modyfikujesz na swojej karcie - metoda w pełni bezpieczna a kupionego tunera nie musisz przerabiać, możesz go mieć na wszelki słuczaj - dlatego opłaca sie brać jedynie BSKA. Potem przerabiasz tuner na linuxowy (nie rób tego sam, nie ma sensu - zleć to specjaliście, wyjdzie to taniej) lub znajdujesz inne takowe (Allegro...) i ma masz multiroom. Pisząc brutalniej masz takie same możliwości sharingu jak na karcie po byłej Cyfrze+. (a chyba nawet lepsze bo w każdej chwili dla kart SECA może pójść upgrade i być załączona opcja - stosowne nano w ECM - a wtedy tylko 4 albo i 3 jak we Francji serwisy jednocześnie dekodowane - nie potrzeba parowania by ukrócić sharing szczegółnie ten komercyjny)

 

Dopytaj w punkcie NC+ jak sie liczy zobowiązanie w Mixxie.Bo jak jest tak samo jak w abonamencie żę zawsze od 1 dnia miesiąca.To podpisz 2 dnia listopada a zapłacisz dopiero za grudzień i masz praktycznie darmowy miesiąc.

 

Nabyłem 4 IX. Przyszła paczka, aktywowałem 6 IX. 1 października dostałem uprawnienia do 31.10.2013. 10 X wypełniłem formularz. Zmiana związana potwierdzeniem zawarcia umowy dotarła do tunera kilka dni później (grupy abonamentowe w menu diagnostyka). Czyli masz 1 miesiąc minimum!!! a nie maksimu 1 miesiąc ogładania. Opłaca się aktywować tuż po pierwszym - masz dwa miesiace ogłądania (i chyba jeszcze plus te 10 dni....).

 

UWAGA na formularz dla podpisania umowy. Nie zawsze są przesyłane są poprawnie opcje umowy zaznaczone na formularzu WWW. Założ że przejdzie jedynie pierwsza opcja (bezterminowa, bez rabatu) oraz bez HBO. Zaznaczone "ptaszki" na checkboxach czasem nie docierają do ich aplikacji (a może bliżej prawdy powinno być - sporadycznie przechodzą). Ci durnie, bo inaczej nazwać ich nie moge, oddziedziczeni po n nadal lubują się w [beep]skich i bardzo zawodnych aplikacjach uruchamianych po stronie klienta. Ale pomaga wtedy telefon - tu kolejna uwaga zupełnie inny niż podaje strona - podane na stornie i w regulaminie numery telefonów nie zajmują sie w ogóle klientami NC+ MIX + ale podadzą Tobie ze standardowej infolinii chyba że trafisz na typową blondynkę z BOK - i po sporej dozie cierpliwości aż rozgarnięty bardziej nieco kosultant przekieruje Ciebie do odpowiedniego działu i dopiero wtedy masz poprawne opcje dla zawartej umowy - oraz poprawne uprawnienia na karcie (schodzą wtedy szybko - max kilkadziesiąt minut zależy to jak trafisz w kolejkę wysyłania EMM'ów powtarzaną w kółko).

 

Może się komuś przydadzą uprawnienia:

Platinum+ -> ITI: 1004000, ITI2: 1012000, Contego: 1020000.

Platinum+ + HBO ITI: 1004000, ITI2: 1012800, Contego: 1020000.

Grupy abonamentowe na serii BSKA: 1, 110, 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek25aa2 ja na Twoim miejsu z TNK HD nie przechodził bym na NC+ MIX bo jak w DVB-T nasz ''publiczny nadawca który ciągle walczy o haracz'' wyłączy TVP1 HD i TVP 2 HD a zrobi to najprawdopodobniej ;-) Yo wtedy masz choć pakiet minimum za free przez rok z TNK HD nie daj się omamić.Do mnie gościu dzwoniłz 8 razy abym z TNK HD przeszedł do NC+ MIX wiadomo tam pakietu bez opłat nie ma ;-) Tym bardziej zez za 20 zł na rok mam ten pakiet za free i to ich boli najbardziej

 

Kup sobie jeśli nie jest za drogo nowy cam z ''NC+ MIX'' i z nim podpisz umowę a TNK HD sobie zostaw ;-) Bo kiedys mozesz załować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, ze tak naprawdę TNK niczego nie gwarantuje, a ich zapisy regulaminowe są warte tyle co papier, na którym zostały zapisane.

 

Przykłady ? proszę 2 z brzegu :

- Religia TV była gwarantowana (w TNK SD), ale przeszli z DVB-S na S2 i - wg TNK - dalej jest w ofercie :D

- 2 letnia walka userów o dołaczenie Polsatu do podstawowej oferty, a przez te 2 lata TNK udawała że "o co kaman, boy " i nawet KRRiTV umywała ręce :lol2:

 

 

Tak więc nie nastawiałbym się, że po usunięciu transmisji HD z TV naziemnej, TNK nie wymyśli, ze w rocznym pakiecie darmowym TVP będzie w wersji SD - a wersje HD kanałów od domowego wzwyż - pewno naciskajna to prywatni operatorzy SAT (Solorz i NC+), bo dla nich HD w NTC jest poważnym uszczupleniem dochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni mija od momentu wypełnienia on line umowy dotyczącej przejścia z N na Kartę HD (moduł ncam), do nc+mix, i jakoś nic się nie dzieje. Jak można sprawdzić, czy dobrze wypełniłem wniosek na stronie internetowej NC+? Boje się, żeby czasem nie przysłami najpierw do mnie rachunków nie uruchamiając mi usługi. Takie przypadki są bardzo częste.

 

Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezproblemowo. Interesujące Cię dekodery (w zależności od potrzeby) to BSKA lub BSLA. Ewentualnie (jeśli posiadasz już nBoksa na E2 albo inny dekoder na linuksie) zainteresuj się sprzedawanymi na znanym portalu aukcyjnym nieaktywowanymi kartami z tych dekoderów z załączonym numerem seryjnym urządzenia. Resztę znajdziesz na necie, goglując za "RSA z karty N". :-8

 

PS. Wskazane ponadpodstawowe (czyli coś więcej niż skakanie pilotem po menusach, a raczej kopanie w plikach konfiguracyjnych przez FTP) umiejętności obsługi nBoksa. Jeśli tego nie ma, to zagadaj do sprzedawcy nBoksa/przerabiającego, będzie wiedział jak Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...