Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaręczam, że tylko ekran powitalny jest inny :wink:

Reszta po staremu - niebieska, sprawdzone empirycznie. (tak, na zestawie z pilotem z fioletowymi detalami i logiem nc+)

A to chyba że tylko ekran powitalny inny.U mnie to pilot jest jakiś czarny bez żadnych znaczków i zasilacz mniejszy.Stary pilot jakis ładniejszy wizualnie i bardziej poręczny z tego co widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że wciskają inne BXZB do Multiroom Standard (znajomemu podłączałem) w ofercie abonamentowej i inne do nc+ MIX :roll:

 

W każdym razie znajomy miał białe pudełko z logiem nc+ na wierzchu, a w zestawie dekoder biały z logiem nc+ na klapce na kartę i duży pilot ze srebrnymi elementami, tyle że zamiast niebieskich elementów dali fioletowe, a na dole zamiast N było nc+. I na takim dekoderze hulało oprogramowanie Blue. Stąd wnioskuję, że pewnie to samo będzie w zestawach z MIXa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo na tunerze zmienone? Aż dziw biewrze. Poza dodtkową obwolutą nałożoną na pudło z nadrukiem Świat HD nie zrobiono nic aby przebrandowić sprzęt, kartę. Soft z n. Karta z logo n. Logo n na panelu przednim terminala, n na pilocie.

 

Czyszczenia magazynów ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 nie rozumiem poruszenia. :)

Te ceny są przecież identyczne jak te znane od dawna w standardowej, niemiksowej opcji abonamentowej :wink:

 

Czyli podsumowując mix (tak naprawdę miksowy to tam jest tylko 1 darmowy miesiąc w zestawach startowych) wyrósł na ofertę abonamentową dla osób z własnym sprzętem, tyle że bez "bajerów" pokroju VOD, Multiroom, nc+ GO. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyka ''nc+'' prosta oferta pre-paid tak to nazwijmy taka sama jak post-paid a równi się jedynie cena 10 zł przy wyborze opcji ze zobowiązaniem od post-paid-owej a do tego wodowtryski sa płatne w post-paid i nie wchodzą już w skład żadnego pakietu ;-) Fajnie to wymyslili bo niby taniej ale i tak jest drożej bo nie ma takiego pakietu jak C+ GOLD z kolekcja Seriale+ VOD które to były integralna częścią pakietu lecz teraz jest dodatkowo płatną opcja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Te ceny są przecież identyczne jak te znane od dawna w standardowej, niemiksowej opcji abonamentowej

A powinny być identyczne, czy może jednak obniżone, zwłaszcza ze względu na to, że to opcja bez dodatków :?:

 

Zresztą, do ogólnej ceny trzeba doliczyć jeszcze wartość sprzętu (modułu, dekodera), które też w dwu przypadkach do najmniejszych nie należą, a jak wiadomo jest to tak zwana kotwica, która przywiązuje do konkretnego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do dodatków się odniosłem, a nie cen pakietów. Cyfra.tv wskazał na poprzedniej stronie, że takowe można dobrać, bogdan425 poirytował się, że drogo - to odpisałem, że cena dodatków w nc+ MIX jest taka sama jak w zwykłym abonamencie. :) Sam do dzisiaj myślałem, że nic nie można dołożyć do bazy, ale z postów wynika, że i tu pozmieniali. Z brakiem VOD jest to uzasadnione, bo z oferowanych przez nich sprzętów tylko posiadacze 5800SX by mieli taką możliwość i od razu zrobiłaby się awantura ze szturmującymi laikami, którzy domagaliby się odbioru VOD np. z modułu CAM. :lol: Za to masz te -10 zł przy 12 miesięcznej umowie (w "regularnym" abo nie masz opcji na czas nieoznaczony, więc należy porównać ceny na czas oznaczony) i niby musisz kupić własny sprzęt, ale odpada Ci opłata aktywacyjna (w tej chwili przy Platinum w regularnym abo 149 zł za turboboxa+ i 49 zł + 5 zł/m-c za mediaboxa+). Także truuudno to porównać. :wink:

 

Z resztą posta się zgadzam. Dobra opcja tylko w sytuacji w której ktoś na kilka lat (przy nCamie od Neotion, ADB-2849/2850 i może Opticumie X8 opcja wydaje się wykonalna, bo te sprzęty to nie są narodowe rezerwy odnawianego złomu) chce ryzykować związek z nc+ niezależnie od zmian cen (np. psychofani futbolu, chyba że Fox Sports namiesza). No i nie grozi (tfu tfuu!) Ci drakońska kara za zalanie dekodera niezidentyfikowaną cieczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie zestawu nc+ mix z białym nboxem dostałem takiego bonusa, że po około 20-30 minutach oglądania pojawia sie komunikat błąd połączenia multiroom standard HD pomimo że dekoder działa solo. Pomaga mu tylko restart, ale ile można... Na infolinii dosyłają kolejno pod inny numer telefonu, a jak już się gdzieś dodzwonię, to każą... restartować. Nie wiecie jak sie pozbyć tego komunikatu, bo na "fachowców" z nc+ chyba nie mam co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar zgadzam sie z Twoim wpisem ale jeżeli NC+ MIX ma mieć jakąkolwiek przyszłość to nie może być tak ze owszem przy zobowiązaniu na 12 m-cy dostajesz 10 zł zniżki od abonamentu ale w umowie/warunkach promocji C+ PLATINUM masz 1080 zł udzielonej ulgi czyli poniekąd kary umownej która pomniejszana jest wraz z upływem umowy a w umowie bez zobowiązania czasowego takowej ulgi nie ma czyli w sumie mówiąc po ludzku ulga jest 120 zł udzielona (12 m-cy x 10 zł) a ''nc+'' jak zwykle aby klienta przymusić do płacenia abo nalicza sobie ulgę w kwocie 1080 zł ciekawe od czego tą ulgę sobie liczy ;-) ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie zestawu nc+ mix z białym nboxem dostałem takiego bonusa, że po około 20-30 minutach oglądania pojawia sie komunikat błąd połączenia multiroom standard HD pomimo że dekoder działa solo. Pomaga mu tylko restart, ale ile można... Na infolinii dosyłają kolejno pod inny numer telefonu, a jak już się gdzieś dodzwonię, to każą... restartować. Nie wiecie jak sie pozbyć tego komunikatu, bo na "fachowców" z nc+ chyba nie mam co liczyć.

 

A przejrzałeś starannie i dokładnie informacje na stronie gdzie dokonujesz zakupu, aktywacji karty a potem rejestrujesz formularz umowy?

Jest tam link - istotny - gdzie informuje się o koniecznych operacjach związanych z dekoderem. Jeden z punktów to procedura odłączenia dekodera od aktywowanej opcji multiroom - aktywowanie multoroom zmienia istotnie działanie firmware'u.

Te tunery są z odzysku, jedynie robią pobieżny lifting wizualny nie robiąc nic w kwestii ustawień, stanu elektroniki itd.

 

A tak naprawdę to dziwi mnie że nie przerobiłeś tego tunera. Użytkowanie idiotycznego oprogramowania nki to czysty masochizm. Pomijam wiele [beep]skich utrudnień i ograniczeń w oryginalnym firmwarze. Przeróbka ma jezzcze jedną zaletę - wymianię padnietych elementów jak kondesatory elektrolityczne (jak w masówce mają niską trwałość, nawet nasze polskie z lat 70/80-tych są o całe lata świetlne lepsze jakościowo).

 

BOK to nie NCPLUS ale zewnętrzna firma, podstawą ich dziłąnia jest to że konsultant nie może za dużo wiedzieć bo firma świadcząca usługi call-center nie zarobi. Konsultant nie może się wdać z pogawędkę z dzwoniącym. Nie oczekuj sensownej pomocy technicznej od BOK'u wykraczającej poza ramy narzuconej (m.in. [beep]nymi normami ISO) sztywnej procedury rozmowy z natrętem, tfu klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...