Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może mając nCam i kartę można je będzie aktywować jako NC+ MIX. Stąd te zapisy w umowie np. nt nieprzechodzenia opłat dokonanych na rzecz Cyfrowego Domu.

 

Za to nikt nie zauważył jednej istotnej kwestii. Otóż w ciągu 10 dni od zarejestrowania pakietu w NC+ MIX nadawca może bez tłumaczenia się odstąpić od usługi (dezaktywować kartę).

Jest bardzo dużo nowych warunków stawianych nagle teraz (a nie przy zakupie). M.in. nadawca ma dokonać oceny możliwości płatniczych (rozumiem przy opcji rabatu za zobowiązanie 12 miesięczne ale przy bezterminowej opcji). Czyli kupiłeś i nie będziesz miał gwarancji że za miesiąc będziesz mógł korzystać z usługi. Miesiąc po zakupie dostajesz dopiero warunki sprzedaży!!!. Typowe wyłudzanie kasy z zalegający szrot ADB.

 

Najgorsze jest to że sprawdzają w bazach firm prywatnych jak KRD, nad którymi praktycznie nikt sprawuje nadzoru (sporo było spraw o wpisy związane z przedawnionymi oraz nawet uregulowanymi mandatami - efekt działalności e-sądu, który nie weryfikuje zasadności zgłaszanego wniosku itd...).

 

Kolejny zonk - prawdopodobnie będzie jak z n na kartę, TnK ... - na jeden numer telefonu można aktywować tylko jedną usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji reaktywacji modułu CAM CI+ z oferta TNK HD dowiedziałem sie ze od 4 pażdziernika 2014 można migrować do oferty NC+ MIX na takich samych zasadach jak z dekoderami wykupionymi na własność.Czyli w skrócie z oferty NNK HD i TNK HD migracja do post-paid mix ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dlatego TNK HD z rocznym pakietem bez opłat jest mi trochę szkoda :D z NNK HD co jest tylko miesiąc bez opłat to tak ale z TNK HD to nie namówią mnie na pewno bo 20 zł na rok aby przedłuzyc konto mnie stac jeszcze a cam-ów TNK HD juz nie ma w obiegu oficjalnym tylko używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji reaktywacji modułu CAM CI+ z oferta TNK HD dowiedziałem sie ze od 4 pażdziernika 2014 można migrować do oferty NC+ MIX na takich samych zasadach jak z dekoderami wykupionymi na własność.Czyli w skrócie z oferty NNK HD i TNK HD migracja do post-paid mix ;-)

Czy może ktoś jeszcze potwierdzić, że istnieje opcja przejścia z modułem na ofertę MIX ? Czy ktoś już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedziesz w dalszym ciągu na tym darmowym miesiącu to nic nie musisz wypowiadać. Po prostu zgaśnie Ci oferta.

Żeby wypowiedzieć umowę, to najpierw musi ona istnieć. Jeśli do tej pory nie podawałeś danych, to zapewne żadnej umowy nie ma i po okresie promocyjnym koniec oglądania. Jeśli nadal chcesz być "anonimowy", to musisz co miesiąc kupować nowy zestaw startowy z dekoderem..

 

Jakakolwiek umowa (na czas określony/nieokreślony) wiąże się z podaniem danych, co chyba jest oczywiste? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowym miesiącem to wiedziałem.Myślałem że jak biorę na czas nieokreślony to wpłacam i podaje tylko numer kart i dekodera i po sprawie.Takie umowy też wypowiada sie pisemnie?Jeszcze jedno ten dekoder z dyskiem też ma taka lipną listę ulubionych kanałów?I gubi tak epg jak białas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie zawarłeś żadnej umowy! Wysyłając smsa z numerem karty, jedynie dokonałeś aktywacji tego miesiąca gratis, co był w zestawie. W trakcie tego miesiąca lub po, żeby dalej oglądać, musisz wybrać pakiet, podać dane i płacić co miesiąc :) Jeśli nie zrobisz nic, to po prostu oferta zgaśnie. :roll:

 

Zobacz: http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix

Jesteś na etapie Kroku 2.

Jak widzisz zrobienie Kroku 3: Po miesiącu wybierz ofertę, którą chcesz oglądać (wybranie oferty -> włącz online) wiąże się z podaniem danych osobowych.

 

Powtarzam - nie ma w tej chwili między Tobą, a nc+ żadnej umowy. Jeśli chcesz umowę na czas nieokreślony to wchodzisz na:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus/zamow

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixuniverseplus/zamow

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcan ... lver/zamow

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcan ... inum/zamow

I wybierasz spośród 2 opcji na górze: wybieram ofertę ___ DEKODER WŁASNY w umowie na czas nieoznaczony __zł/miesięcznie.

Dopiero po wysłaniu formularza z danymi dana oferta będzie działać.

 

Przecież w przypadku zawierania jakiejkolwiek umowy, podanie danych umożliwiających identyfikację stron to absolutna podstawa. 8)

 

Co do dekodera: Dekoder czarny z dyskiem i dekoder biały to z technicznego punktu widzenia dokładnie te same systemy, więc oprócz 2 głowic, dysku i wyświetlacza, żadnych różnic między nimi nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar ale ja napisałem że z darmowym miesiącem to wiem wszystko teraz jestem panem sytłacji i z tą ofertą i dekoderem mogę zrobić co chcę.Tylko w punkcie nie dopytalem czy na czas nieokreślony też musze podawać dane i jak wypowiadać taka umowe pisemnie czy przez telefon.Teraz doskonale wiem że nie mam żadnej umowy i nic nie wypowiadam.Czyli weżmę pewnie kolejnego białasa aby nie podawać swoich danych a póżniej prawie święta i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ - http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus - 39 zł miesięcznie (umowa na czas nieoznaczony), 29 zł miesięcznie (umowa na 12 miesięcy)

Universe+ - http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixuniverseplus - 59 zł miesięcznie (na czas nieoznaczony), 49 zł miesięcznie (na 12 miesięcy)

C+ Silver - http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplussilver - 79 zł miesięcznie (na czas nieoznaczony), 69 zł miesięcznie (na 12 miesięcy)

C+ Platinum - http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum - 99 zł miesięcznie (na czas nieoznaczony), 89 zł miesięcznie (na 12 miesięcy)

 

Aha, to nie jest prepaid, tylko normalna umowa. Czyli nie możesz jeden miesiąc płacić i oglądać, drugi nie płacić, a w trzecim znowu płacić i oglądać. :P W przypadku umowy na czas nieoznaczony masz miesięczny termin wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze przepraszam za niedopatrzenie. A powiedzcie mi, bo czytam że można kupić od razu ofertę na 12 mcy za 29zl za Comfort+ na własnym dekoderze. To jaki trzeba mieć dekoder, ten nBox z nKi obsłuży to i co tam trzeba wpisać w tym formularzu.

 

Czy wg Was ta oferta będzie ograniczona czasowo, wydaje mi się że opłacalne byłoby wziąć Świat HD z nBoxem i potem przejść na Comfort+ za 29zl ale czy tak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by miała być jakoś ograniczana (nie ma żadnych podstaw tej plotki) w najbliższym czasie, bo ledwo co ją wprowadzili :)

 

Tak, można kupić ofertę Comfort+ za 29 zł miesięcznie na 12 miesięcy i robi się to tutaj:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus/zamow

(zaznaczasz drugą opcję)

 

Co do dekodera to oprócz tych dwóch (czarnego i białego), które można kupić w zestawie nc+ MIX, możesz dokonać migracji na posiadanym na własność (nie najmowanym) ADB-5800S/5800SX, ADB-2849/2850, Opticum X8 lub module nCam. Migracji na stronie można dokonać jedynie dla sprzętów ADB (co trzeba wpisać w formularzu masz przedstawione na obrazkach). W przypadku Opticuma i nCamu należy udać się do APS.

 

Co do migracji ze Świata HD, to jak najbardziej można (Oferta skierowana jest do właścicieli Dekodera wyprodukowanego przez spółkę ADB lub Globo, albo modułu CI wyprodukowanego przez Neotion, udostępnianych przez ITI Neovision S.A. lub Cyfrowy Dom Sp. z o.o. w ramach jednej z ofert: nc+ MIX, Telewizja na kartę HD, Telewizja n na kartę, Świat HD z dekoderem na własność, którzy chcieliby zawrzeć Umowę o świadczenie usług z ITI Neovision S.A. na warunkach niniejszej promocji).

Tylko nie wiem jaki w tym sens, skoro w zestawie startowym z białasem w Świecie HD masz tylko miesiąc gratis. Chyba, że chcesz wziąć czarnego z dyskiem 250 GB to rzeczywiście bardziej opłaca się wzięcie tego ze Świata HD, bo zawiera 3 miesiące na start..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie wziąć Świat HD z czarnym dekoderem, taki zestaw miałem i ta oferta mi odpowiadała (jedyne co oglądam to sport i czasem jakiś program naukowy). Ale znajomy mi w tym dekoderze wymieniał kondensatory i oprogramowanie jakieś wgrywał, Enigma czy coś że miał odbierać więcej FTA to chyba już nic z nim nie zrobie i musze kupić nowy. I rozumiem że do tej migracji trzeba mieć tę kartę tak, nie można sobie kupić np od kogoś tych wymienionych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli masz Enigmę - to całkowicie zmienia postać rzeczy :D Masz w takim razie dwie opcje:

1) jeśli nadal gdzieś masz jeszcze tę kartę z zestawu (jeśli nieaktywowaną to czekają tam dalej te 3 miesiące, jeśli aktywowaną to też można zmigrować, ale już bez "gratisu" i od razu musiałbyś włączyć nc+ MIX na umowę), a dekoder jest z serii BSLA (BZZB nie wchodzi w grę), to uderzaj do tego znajomego i poproś go o wyciągnięcie RSA z karty i odpowiednią konfigurację Enigmy pod taką kartę,

2) wariant prostszy to kupno w Świecie HD nowego zestawu (obojętnie czy BZZB czy BSLA), poproszenie znajomego o prewencyjną wymianę kondensatorów (bez wgrywania Enigmy!), wyoglądanie tych 3 miesięcy w zestawie, a później przejście na nc+ MIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...