Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi odnawianymi dekoderami w nowych zestawach NC+ MIX nie warto.

 

Za to jak ktoś ma na własność po TNK HD/NNK moduł nCam albo mydelniczkę 2849/2850 to jak najbardziej. :) szczególnie przy wbudowanym tunerze satelitarnym w telewizorze, można wziąć nCam i nie trzeba stawiać żadnych dodatkowych złomów pod TV żeby mieć pełną ofertę programową nc+ (wiadomo, nie ma VOD, ale w ofercie abonamentowej w ogóle nie ma możliwości skorzystania z modułu, chyba że ktoś migrował z Cyfry+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przejść z TNK HD/NNK do NC+ MIX:

Z dedykowanych ofert nc+ mix ,,z dekoderem własnym’’, mogą skorzystać również aktualni Użytkownicy ofert: telewizja na kartę HD, telewizja n na kartę a także osoby, które zakupiły zestawy n ,,Świat HD” z dekoderem na własność. Rejestracja kontraktu w APS dokonywana jest z dekoderami Globo (Opticum X8 i Opticum X8 Combo) ,dekoderami ADB oraz modułami nCAM HD

viewtopic.php?f=174&t=30767&start=120#p856477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podpiszesz umowę na 12 m-cy to 89 zł :)

To się nie opłaca, bo po tych 12 miesiącach mój nCAM by się nadawał do wyrzucenia :/

 

Biorąc pod uwagę, że na znanym portalu aukcyjnym moduły chodzą i po 145zł (czyli poniżej kosztów 3 miesięcy dostępu do pełnej oferty prepaid) uważam, że warto zainwestować i nawet ten jeden moduł w przypadku przejechania się na ofercie - wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten miesiąc pełnej oferty jest zapewne tylko w nowych zestawach z dekoderami ADB-5800S i 5800SX.

Zresztą podobnie było chyba ze Światem HD, gdzie darmowe miesiące były tylko w zestawach, a przy migracji ze swoim dekoderem od razu wskakiwała miesięczna opłata.

Pełnej oferty? Do pełnej to nam troche brakuje przynajmniej mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem problemu. Przed zamówieniem można spokojnie sprawdzić jakie kanały są w pakiecie, np C+ Platinum na https://ncplus.pl/sklep/promocje/canalp ... inum/zamow

 

History HD za 1,99 zł, Sundance HD za 2,99 zł i Fightbox w pakiecie Filmbox za 15 zł.

Jedynie mogliby oznaczyć, że w opcji MIX nie ma możliwości dokupienia usług dodatkowych. Ale to pewnie uzupełnią, bo póki co strona z mixem jest niepełna - wspomniane

(mozliwość wyboru dostępna już wkrótce)

Więc pewnie to uzupełnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma żadnego problemu o History HD i Sundance HD wiedziałem tylko wydaje mi się to śmieszne aby traktować te kanały jako premium.O Fightbox to nie wiedziałem że jest w paczce z Filmboxami.Jak dla mnie i tak oferta jest za bogata minimum 50% kanałów bym wywalił.Bo oglądam tak jak kiedyś w Cyfrze+praktycznie tylko paczkę Canal+.Dekoder nieraz trochę gubi głos ale obraz super.Troche lipa z listą ulubionych i wcale aż tak długo się nie odpala po wyłaczeniu z prądu.Kanały jak dla mnie naprawdę szybko przełancza gdy na dekoderze C+ tak szybko zmieniałem często zawieszał mi się dekoder a tu na dzień dzisiejszy jest ok. O możliwości zakupienia HBO juz jest informacja na pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już zamawiać na stronie nc+ ofertę nc+ mix. Co ciekawe, można zamôwić również na sprzęcie nCam, zatem od dzisiaj pełna oferta nc+ również na camach, w dodatku można zamówić na dwa miesiące. Zastanawiam się, czy po tych 2 miesiącach gdybyśmy chcieli ponownie po jakimś czasie zamówić ofertę nc+ mix, to

ile trzeba odczekać miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...