Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam BSLA z Enigmą 2 i wymienionymi kondensatorami. Czyli mówisz że to mogłoby działać hmm, tę kartę niebieską z Swiata HD mam, czy te RSA można wyciągnąć zdalnie czy trzeba fizycznie podpiąć. Ewentualnie go sprzedam i zrobie jak piszesz w wariancie drugim, ale nie widzę na stronach nc tych zestawów Świat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz na inne forum o tv sat (te o szarych i czarnych tłach :mrgreen:), bo tutaj dyskusja na temat RSA zawsze bardzo szybko ląduje w koszu.

Nic nie trzeba fizycznie podpinać. Wystarczy zrobić odpowiednie logi na Oscamie i wysłać je odpowiedniej osobie. Stąd sugeruję kontakt z osobą przerabiającą, będzie wiedziała jak Ci pomóc. :) W każdym razie najpierw będziesz musiał aktywować Comfort+, a dopiero później wyciągać dane z karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze przepraszam za niedopatrzenie. A powiedzcie mi, bo czytam że można kupić od razu ofertę na 12 mcy za 29zl za Comfort+ na własnym dekoderze. To jaki trzeba mieć dekoder, ten nBox z nKi obsłuży to i co tam trzeba wpisać w tym formularzu.

 

Czy wg Was ta oferta będzie ograniczona czasowo, wydaje mi się że opłacalne byłoby wziąć Świat HD z nBoxem i potem przejść na Comfort+ za 29zl ale czy tak można.

A nie lepiej poczekać do grudnia wtedy mogą być lepsze oferty w abonamencie? Ja przynajmniej mam taki zamiar aby zakupić kolejny zestaw NC+Mixx a póżniej czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz grunt się pali pod nogami grubo ponad 200tys abonentów wyparowało.Nowi niechętnie podpisuja umowy.A jak najlepiej poprawić bazę abonencką jak nie dobrą promocją na święta.Ale jak będzie czas pokaże nie dadzą w atrakcyjnej cenie paczki C+ to zobaczą max 29 zł za Comfort lub konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te pustaki miały ten numer karta była tylko dwa razy w telefonie.Mi nawet nagrali się na poczte ale słychać tylko jakieś dziwne odgłosy.

Prawie żadna obecnie wydawana karta sim nie ma zupełnie nowego numeru, ja mam kartę do internetu mobilnego, na którą pisze jakaś konsultatka avon, kumpel dostawał smsy od jakiegoś komornika :lol2: Po prostu mieli pewnie numer od poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario9678, trzymaj włączony sprzęt na TVP 1 HD przez powiedzmy godzinkę i staraj się nie pstrykać kanałami :)

 

matrix2012, sam musisz ocenić, które kanały z TNK HD oglądasz. Bo oferta jest tańsza, ale nie wszystkie kanały się pokrywają (części nie ma w TNK HD, a części w nc+ MIX Komfort+). Co do reszty to tak, normalnie migrujesz na odpowiednio wypełnionym formularzu na stronie nc+. Później chyba dostaniesz dane do ica.n.pl i stamtąd będziesz widział swoje płatności, faktury itd. Pamiętaj, że przejście na nc+ MIX za 29 zł to już nie będzie prepaid, tylko normalna umowa na czas oznaczony na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do oferty nc+ mix,mam teraz tnk HD i dekoder adb chciałbym teraz przejść do oferty mix za 29zl,i czy opłaca się przejść z tnk hd do mix z moim dekoderem i czy wystarczy wypełnic formularz na stronie i nowe kanały zostana aktywowane, a i jak z płatnością?

 

 

Osobiście z formularzen nie polecam, wypełniałem dwa razy i moje zamówienie nie dotarło, zresztą nie tylko moje z tego co wiem z innego forum.Dziś przeszedłem telefonicznie ale co z tego jak zamiast włączyć mi nowe kanały, wyłączyli te które juz miałem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...