Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłączyli, bo na starych uprawnieniach nie miałbyś nowych kanałów, a złapanie nowych, odpowiednich uprawnień "trochę" trwa.

To nie działa "pstryk" z automatu, że specjalista tam zdalnie przełącza wajchę w centrum obsługi, tylko trzeba poczekać aż wszystkie EMMy spadną na kartę. :)

Możesz się zacząć martwić jeśli wieczorem nadal nie będziesz miał sygnału i wtedy zadzwonić i upewnić się czy konsultant nic nie spartolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do oferty nc+ mix,mam teraz tnk HD i dekoder adb chciałbym teraz przejść do oferty mix za 29zl,i czy opłaca się przejść z tnk hd do mix z moim dekoderem i czy wystarczy wypełnic formularz na stronie i nowe kanały zostana aktywowane, a i jak z płatnością?

 

Lepiej przejdzie na lepsza ofertę Komfort HD za 33zl na czas nieokreślony

I będziesz w platformie N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyli, bo na starych uprawnieniach nie miałbyś nowych kanałów, a złapanie nowych, odpowiednich uprawnień "trochę" trwa.

To nie działa "pstryk" z automatu, że specjalista tam zdalnie przełącza wajchę w centrum obsługi, tylko trzeba poczekać aż wszystkie EMMy spadną na kartę. :)

Możesz się zacząć martwić jeśli wieczorem nadal nie będziesz miał sygnału i wtedy zadzwonić i upewnić się czy konsultant nic nie spartolił.

 

 

 

Troche to dziwne bo teraz na TVP1HD mam komunikat "Nieprawidłowy sygnał, brak obrazu lub dżwięku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy, ale wszystkie płatne kanały wygasły po 31 dniach, jak pisałem wyżej , natomiast cały pakiet Canal + i Puls 2 dalej smigaja :D Nie sprawdzalem tego wcześniej bo miesiąc to miesiąc i cudu nie oczekiwałem, a tu taki suprise :D

Sprawdzalem uprawnienia we wszystkich 3 grupach mam po parze uprawnień do końca września - pierwsze i do końca pazdziernika drugie. Po przejściu na tvp 1 hd wyrzuca brak uprawnień , ale po chwili napis : nieprawidlowy sygnał :) choć wcześniej problemu nigdy nie było :) Ma ktoś sensowną teorię dot. tego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl, Ciekawa koncepcja :D planujesz piramide z nich ustawiać :D ?

Czekam na ruch operatorów z ofertą na świeta.

Pewnie chce je sprzedać. Jak się je odpowiednio przerobi to można za nie dostać więcej niż 99 złotych :)
Mam serie BXZB więc za wiele na niej nie zarobie.@krol_julian oby ten C+i u mnie śmigał nic mi więcej do szczęscia nie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić. nc+ MIX to niby też umowa, więc teoretycznie mogliby doliczyć te 9,90 zł do rachunku.

 

Spróbuj zamówić przez ten formularz:

http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/El-clasico

Ewentualnie zadzwoń do centrum abonenta nc+ i dopytaj czy są jakieś ograniczenia w kwestii miksa.

Jeśli wszystko pójdzie OK, to zdaje się na kanale 38 jest potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić tą oferte nc+mix z własnym dekoderem za 29zl, to czy po wypełnieniu formularza na stronie muszę zrobić tak jak jest w tej instrukcji czy nic nie robić i czekać na nowy pakiet, multiroomu nie mam https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... a-v3.pdf.A i pytanie ja nie dostane tego miesiąca gratis tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miesiąc jest wyłącznie w sprzedawanych zestawach z nBOX 5800S (biały) i 5800SX (dwugłowicowy czarny z dyskiem 250 GB). Jeśli migrujesz ze sprzętu z NNK, TNK HD, Świat HD, innego własnościowego to nie ma nic za darmo - od razu musisz zawrzeć umowę i płacić co miesiąc.

 

Jeśli chcesz zmigrować na posiadanym 2850ST, to migrujesz za pośrednictwem formularza:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus/zamow

wybierając drugą opcję (29 zł), wpisując dane dekodera i karty według instrukcji dla 2850ST.

 

Po migracji stosujesz się do strony 2 przytoczonego pdfa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...