Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam, to z reguły komisja "vatowska" była transmitowana na BiSie, poza kilkoma przypadkami, gdy szło to na główną informacyjną antenę. A jakby z kolei dawano to na głównym TVN24, to by było, że się blokuje tam czas na inne wieści. Po prostu wykorzystuje się atut posiadania 2 anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzisiejsze dość nieoczekiwane i historyczne spotkanie pomiędzy Donaldem Trumpem oraz Kim Dzong Unem w strefie zdemilitaryzowanej niespecjalnie zainteresowało redakcję tego kanału. Najlepiej jest puszczać powtórki programów czy jakąś oklepaną publicystykę z TVN 24. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

TVN 24 BiS po raz kolejny wykazuje się brakiem profesjonalizmu. Pod koniec 24 godzin pokazano ujęcie z brytyjskiej Izby Gmin na żywo wspominając, że do tego tematu wrócą, ale musieli to wszystko przerwać, ponieważ… najważniejsza jest równoległa transmisja Faktów oraz Faktów po Faktach. Ach, no i zanim pojawią się Fakty o świecie to trzeba jeszcze puścić Kropkę nad i. Jakby emisja tylko na TVN 24 nie wystarczyła. Ciekawe, który geniusz wpadł na takie coś. Już wolałbym, aby były tam powtórki innych programów, które można w każdej chwili przerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak z Dzień Dobry TVN, tzn. kiedyś to Pytanie Na Śniadanie wzorowało się na nich, a teraz widzę, że jest na odwrót, a co do TVN24 BiS, to też uważam, że równoległa emisja Kropki Nad I jest zbędna i powinny w jej miejscu już startować Fakty O Świecie, zresztą kiedyś przecież tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako zwolennik równowagi w przyrodzie wprawdzie nie podoba mi się ten ultraliberalny charakter stacji jak i całej grupy kanałów TVN to nigdy nie ukrywałem, że z kanałów informacyjnych TVN24 BiS jest moim ulubionym kanałem informacyjnym do którego zaglądam najczęściej. Szczególnie dla kogoś kto nie lubi polskich klimatów tj. dla kogoś komu chce się już [beep]ć wojną polsko-polską widząc nieustanną propagandę  pseudo kanałów typu TVP Info i TVN24. 

 

Zastanawiałem się ostatnio czy istnieje gdzieś w internecie możliwość obejrzenia archiwalnych wydań programu informacyjnego "Fakty o świecie"? Oglądałbym chętnie ten program, ale za bardzo nie mogę, bo nie odpowiadają mi godziny emisji. Mam często czas podczas nocnej sesji powtórkowej, ale zamiast "Faktów o świecie" TVN24 BiS serwuje mi "Maję w ogrodzie", 30 powtórek programu Marcina Mellera albo "Xięgarnię" (którą notabene bardzo lubię oglądać w ramach detoksykacji i o.d.c.h.a.m.i.e.n.i.a). "Fakty o świecie" to ich flagowy program, a ci dają tylko jedną powtórkę, a potem całą noc i pół poranka zapodają jakieś skrawki starych materiałów sprzed tygodnia + różne inne "Maje w ogrodzie". 

 

W TVN24 i TVN24 BiS nigdy nie brakowało też interesujących filmów dokumentalnych. Kłopot w tym, że w EPG nigdy nie są i nigdy nie były one zatytułowane. Oglądałbym, ale nigdy nie wiem czy trafię na coś ciekawego czy na jakiś gniot, bo w EPG widnieje zawsze enigmatyczny wpis "film dokumentalny" czy inne "Ewa Ewart poleca". 

 

Normalnie to próbowałbym to i owo oglądać w Playerze tyle, że to najgorsza aplikacja jaką widział świat, która prawie nigdy mi nie działa obojętnie na jakim urządzeniu bym jej nie odtworzył. Pada i na telewizorze i na zewnętrznym smarcie. Chodzi tylko na komputerze, ale na komputerze nie oglądam żadnych programów, filmów ani seriali. Od tego mam TV. 

 

Przed moją absencją na forum pamiętam, że coś tam pisaliście, że TVN24 BiS spada na psy, że cofa się w rozwoju, że oferta jest coraz gorsza, a TVN traktuje ten kanał trochę po macoszemu. Jeśli nawet to jednym ze źródeł takiego stanu rzeczy jest to co napisałem wyżej. 

 

Beznadziejnie ułożona ramówka, gdzie człowiek często nie jest w stanie obejrzeć tego co najlepszego ten kanał oferuje + słabą dystrybucję swoich treści za którą trzeba płacić w ramach TVN24 GO (serio? Płacić za programy informacyjne? Ktoś tu upadł nieźle na głowę) + istny b.u.r.d.e.l. w EPG.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś kto odpowiadał za grafikę ekranową zmarnował miejsce dublując parę rzeczy: TVN 24 BiS, Jest porozumienie ws. Brexitu, Wydanie specjalnie. Szkoda, że jeszcze NA ŻYWO nie wkleili w trzech różnych miejscach.

 

d1dsQJC.jpg

 

W dniu 18.09.2019 o 00:09, Project_ALF napisał:

Jako zwolennik równowagi w przyrodzie wprawdzie nie podoba mi się ten ultraliberalny charakter stacji jak i całej grupy kanałów TVN to nigdy nie ukrywałem, że z kanałów informacyjnych TVN24 BiS jest moim ulubionym kanałem informacyjnym do którego zaglądam najczęściej. Szczególnie dla kogoś kto nie lubi polskich klimatów tj. dla kogoś komu chce się już [beep]ć wojną polsko-polską widząc nieustanną propagandę  pseudo kanałów typu TVP Info i TVN24.

Linia ideologiczna TVN-u to jedno, ale również lubią taką lekką tanią sensację bazującą na stereotypach oraz przekazywaniu gorszącego przekazu. Szczególnie w przypadku informacji związanych z takimi krajami jak Korea Północna. Co najczęściej lub zawsze się o niej mówi? Najgorsze doniesienia, fake newsy lub jakieś prześmiewcze rzeczy tworząc z tego absurd. O czym opowiadała kilka lat temu sama Ewart… ?‍♂️

No ale takie coś niestety się sprzedaje, klika, ogląda.

 

W dniu 18.09.2019 o 00:09, Project_ALF napisał:

Zastanawiałem się ostatnio czy istnieje gdzieś w internecie możliwość obejrzenia archiwalnych wydań programu informacyjnego "Fakty o świecie"? Oglądałbym chętnie ten program, ale za bardzo nie mogę, bo nie odpowiadają mi godziny emisji. Mam często czas podczas nocnej sesji powtórkowej, ale zamiast "Faktów o świecie" TVN24 BiS serwuje mi "Maję w ogrodzie", 30 powtórek programu Marcina Mellera albo "Xięgarnię" (którą notabene bardzo lubię oglądać w ramach detoksykacji i o.d.c.h.a.m.i.e.n.i.a). "Fakty o świecie" to ich flagowy program, a ci dają tylko jedną powtórkę, a potem całą noc i pół poranka zapodają jakieś skrawki starych materiałów sprzed tygodnia + różne inne "Maje w ogrodzie". 

To jest największa bolączka TVN 24 (BiS). Chcesz cokolwiek obejrzeć, to trzeba szukać  przez Google, a nieraz algorytmy i tępe spamowanie to po prostu utrudniają. A dwa, na stronie tvn24.pl nie znajdziemy pełnych wydań różnych programów, a jedynie wycinki z rozmowami. Nie wiem jak jest w przypadku TVN 24 GO i w sumie nie chcę wiedzieć, bo to już jest jakiś szczyt zdzierania kasy tworząc z powszechnego zwykłego źródła informacji produkt luksusowy, produkt premium.

 

W dniu 18.09.2019 o 00:09, Project_ALF napisał:

W TVN24 i TVN24 BiS nigdy nie brakowało też interesujących filmów dokumentalnych. Kłopot w tym, że w EPG nigdy nie są i nigdy nie były one zatytułowane. Oglądałbym, ale nigdy nie wiem czy trafię na coś ciekawego czy na jakiś gniot, bo w EPG widnieje zawsze enigmatyczny wpis "film dokumentalny" czy inne "Ewa Ewart poleca". 

 

Beznadziejnie ułożona ramówka, gdzie człowiek często nie jest w stanie obejrzeć tego co najlepszego ten kanał oferuje + słabą dystrybucję swoich treści za którą trzeba płacić w ramach TVN24 GO (serio? Płacić za programy informacyjne? Ktoś tu upadł nieźle na głowę) + istny b.u.r.d.e.l. w EPG.  

EPG to jest problemem od lat. Czy to rozjazd godzin od czasu do czasu w nocnej ramówce powtórkowej, czy właśnie [beep]skie oznaczanie dokumentów jako film dokumentalny, mimo że wcześniej sami na antenie lub paskach zapowiadają konkretne tytuły.

 

Kiedyś na stronie internetowej TVN 24 BiS (wtedy jeszcze jako stary dobry TVN 24 Biznes i Świat) była rozpiska z dokumentami w danym weekendzie. Nawet nie wpadli na pomysł stworzenia dedykowanej zakładki ze spisem tych dokumentów, aby móc sobie odpalić w Playerze czy innym źródle. Zbiory mają niemałe, patrząc na to na przestrzeni tylu lat samego cyklu Ewy Ewart.

 

Jednym słowem, oceniając to co zrobili z tym kanałem… Przykre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Incydent na London Bridge w Londynie, a TVN 24 BiS woli zajmować się bzdurami. Można powiedzieć już, że standard. Wspomnieli o tym tylko w pierwszej i jedynej informacji na pasku.

 

EDIT | Dokładnie o 15:51 zmienili program na PILNY. Szybko się zorientowali.

 

TVN 24 BiS opisuje filmiki, na których widać te zdarzenia, które Sky News – na którego też się powołują – bez problemu pokazuje.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie, bo sesja na GPW trwa do 17:00 i o tej godzinie można podsumować notowania. Czy jeszcze pojawiają się codzienne komentarze giełdowe? Kiedyś nawet bawili się w wirtualny portfel i zapraszali kilka osób do zabawy w obstawianie. Chyba Marek Tejchman to prowadził, ale woleli go się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirtualny portfel był za czasów TVN CNBC kiedy emitowany był jeszcze magazyn "Fakty, ludzie, pieniądze".

 

Tymczasem od jutra na antenie stacji będą 2 wydania "Faktów o świecie" - pierwsze od poniedziałku do piątku 18:30 (prowadzą Jolanta Pieńkowska na zmianę z Michałem Sznajderem) a drugie od poniedziałku do czwartku o 20:20 oraz w piątki o 20:15 (prowadzą Piotr Kraśko, Michał Sznajder i Jan Niedziałek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej do dziś wspominam program przygotowywany przez Sekcję Polską BBC dla regionalnych rozgłośni Polskiego Radia pod nazwą "Reflektorem po Świecie". Może TVN BIS niech nawiąże współpracę z BBC World. Sekcję Polską BBC dawno Anglicy zlikwidowali, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...