Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a wiadomo może ile jest powtórek Faktów z zagranicy? Ta na którą się natknąłem to jedyna dostępna? Bo 4.00-5.00 rano to nieco odrzucająca pora  :wink:

 

 

//edit:

 

@Kirk - dzięki

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, dobre pytanie, wiem, że Drugie śniadanie [beep] miszczufff jest w internetach, bo pamiętam, że kręciłem dobrą bekę z programów poświęconych wyborom w USA, więc może Fakty z zagranicy też się znajdą. 

 

Miałbym prośbę. Dajcie znać jakby co, bo ostatnio nie jestem na kompie. 

 

//edit: 

 

Dzięki @matik

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Paweł Blajer nie będzie już prowadzić "Biznesu dla ludzi", zastąpi go Agata Zamęcka: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pawel-blajer-nie-poprowadzi-juz-biznesu-dla-ludzi-w-tvn24-bis-zastapi-go-agata-zamecka

 

Nie wiadomo, czy Blajer odchodzi w ogóle z TVN24 BiS, czy też dostanie jakiś nowy program. We wpisie na Facebooku ogłosił, że pojawi się w nowej roli, ale nie podał co do tego żadnych szczegółów. Nie ma też żadnych informacji co do przyszłości Blajera ze strony biura prasowego stacji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat, czy wersja tego kanału w HD będzie niedługo w CP? Czy Polsat próbuje się dogadać z nc+, czy odpuszczają tą kwestię?

Według mnie to jeden z najciekawszych kanałów, bardzo się rozwinął w ostatnich miesiącach i bardzo brakuje tej wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat, czy wersja tego kanału w HD będzie niedługo w CP? Czy Polsat próbuje się dogadać z nc+, czy odpuszczają tą kwestię?

Według mnie to jeden z najciekawszych kanałów, bardzo się rozwinął w ostatnich miesiącach i bardzo brakuje tej wersji HD.

Już niedługo. ;-) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś informacje na ten temat?

Kiedyś pisałeś podobnie odnośnie kanałów TVN24, TVN Turbo itp., że też "za nie długo" będą w Cyfrowym Polsacie, a w rzeczywistości to "nie długo" to było chyba z dobre kilka miesięcy albo i dłużej (nie pamiętam już dokładnie). :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś informacje na ten temat?

Kiedyś pisałeś podobnie odnośnie kanałów TVN24, TVN Turbo itp., że też "za nie długo" będą w Cyfrowym Polsacie, a w rzeczywistości to "nie długo" to było chyba z dobre kilka miesięcy albo i dłużej (nie pamiętam już dokładnie).  :roll:

Tylko jak ktoś był inteligenty, to drogą dedukcji łatwo wywnioskowałby, że wersje HD pojawią się w maju, w miesiącu w którym w życie wchodziła poprzednia umowa z Grupą TVN, a informacja o tym pojawiła się w grudniu. Także to była różnica aż/zaledwie pół roku.

 

Ostatnia umowa, a właściwie komunikat prasowy odnośnie jej ma dość ciekawy zapis, który mówi, że wszystkie kanały TVN wraz z wersjami będą w Cyfrowym Polsacie. Jako że wtedy nie było TVN Meteo Active HD czy TVN 24 BiS HD, a teraz są (TVN Meteo Active HD jako HGTV HD), to z pewnością Cyfrowy Polsat ma gwaranta na dołączenie tych kanałów HD do swojej oferty.

 

Jeżeli już niedługo, a niedługo będzie maj, to można obstawiać, że w maju pojawiłyby się TVN 24 BiS HD oraz HGTV HD. W końcu nc+ nie ma na nich wyłączności.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością jest główny cel SNI, ale CP z jakiegoś powodu opóźnia podmianę wersji SD na HD. Może musi za to dodatkowo zapłacić? Z drugiej strony rzeczywiście był jakiś zapis dotyczący wersji HD, ale on mógł zostać zmieniony po zmianie właściciela TVN, chociaż nie jestem pewien, czy w polskim prawie takie coś obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...