Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Źródła anglojęzyczne. Fajnie. Ale nie każdy biegle włada angielskim w czytaniu, słuchu czy mówieniu.

To w takim razie lepiej pouczyć się języka, niż zawracać sobie uwagę tymi "żebrakami"* z USA.

 

* Określenie użyte celowo. Amerykańska polityka opiera się głównie na proszeniu ludzi o dotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarzy pomylić. A pomysły można mieć zawsze.

 

Poza tym, ten program i tak nie pasuje w ogóle do TVN 24 Biznes i Świat/TVN 24 BIS.


Ale dziwnie brzmi w słuchu te TVN 24 BIS. Nie przyzwyczaję się. I jak to w ogóle wygląda. Eh :/

TVN 24 Biznes i Świat: 1 stycznia 2014 - 26 lutego 2016. Przynajmniej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się chyba nie mogą zdecydować, bo rano był "Poranek na BiŚ", więc ja bym tak nie ogłaszał jakiegoś nekrologu z powodu zmiany nazwy. Tak poza tym, to od kilku dni belka na pilne wiadomości jest czerwona i zmieniono sposób jej prezentowania, teraz tekst się porusza w trybie ciągłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci przypomnę pewne liczby.

2007 - start TVN CNBC BIZNES

2010 - zmiana nazwy na TVN CNBC

2013 - połowa roku, ograniczenie emisji na żywo i likwidacja kanału z końcem roku.

Chcesz powiedzieć, że od razu po zmianie nazwy następowały "etapy" zwijania kanału? Następowało to dopiero po 3 latach.

Biznes na TVN24 BIS nie cieszył się popularnością, dlatego ograniczony do minimum został już kilka miesięcy temu, teraz nastąpiła korekta nazwy, bo z biznesem nie mają już tak dużo wspólnego jak na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chcę powiedzieć, a już nie to , że "od razu".

 

A Ty sam potwierdziłeś właśnie, że studiując historię zachowań TVN'u, to nie tylko zmiana nazwy. Ponieważ póki co "zawartość w żaden sposób się nie zmienia", jednak za jakiś czas może okazać się, że biznes zniknie zupełnie z anteny BiS'u. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN CNBC Biznes to była fajna stacja, typowo biznesowa. BIS ma z niej 50%, szkoda, ze tak to zepsuli, mało Teichmanna i tylko gadania o polityce swiatowej, trochę o gospodarce i to wszystko. mało o finansach czy giełdzie. O 17.30 był tez fajny program i tez zlikwidowany, odejście Hytrek tez duzy minus.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to nic zbytnio nie zmienia, czy to się nazywa "BiS", czy "BIŚ". Ważniejsza jest zawartość programowa. A ta jest często lepsza od zwykłego TVN24. Jakiś tydzień temu rozmawialiśmy o tym, że za mało czasu się poświęca prawyborom. A tu proszę, w ostatnią środę poświęcono dużą część programu na omówienie wyników "superwtorku" oraz konsekwencji wyników, jakie mogą nastąpić w listopadzie.

 

A profil stacji tylko biznesowej się najwyraźniej nie sprawdził. Zresztą, nie tylko w TVN tak uznano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Biznesu i tak jest już niewiele :/ A pamiętam, jak kiedyś testowali taką dużą grafikę po lewej stronie ekranu podczas informacji z GPW. Rozsuwała się lista wszystkich notowanych spółek z danego indeksu /albo tylko WIG20, albo każde po kolei. Nie pamiętam już/ wraz z notowaniami. Ale to było widocznie przez krótki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wcięcia w rogach belek, ale to było przez krótki czas po starcie. W końcu musieli wszystko z TVN 24 zunifikować -.-

 

Głupio też, że nie pokazują notowań funta. Za TVN CNBC zawsze było. Skoro kanał też o gospodarce, to na tej rolce po lewej od loga mogłaby być strona z funtem i kursami USD/EUR i coś jeszcze. Ale cóż... Możemy sobie tylko tak gadać, a oni "wiedzą przecież lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik a propos informacji na wirtualnemedia_pl - jak to się mówi ... :roll: - a już wiem - a nie mówiłem!!! Na razie znika "świat", następny będzie "biznes". :-8

To że magazyn o tej tematyce zostaje połączony z Faktami z zagranicy, nie znaczy, że tematyka międzynarodowa znika z anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...