Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widać ze Fakty na Świecie musiały mieć słaba widownie, bo zdecydowali sie zaraz po Faktach po faktach na tvn24 zapodać te z zagranicy na BIS. Pewnie dlatego, ze większość wybierała Olejnik na tvn24 - sam tak robiłem, dzis pierwszy raz włączyłem tvn24bis.

 

Moimzdaniem stacja sie stacza :( TVN cnbc biznes był o niebo ciekawszy i bogatszy w biznes. Bis jest nawet gorszy od PNews2, bo brakuje im publicystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że magazyn o tej tematyce zostaje połączony z Faktami z zagranicy, nie znaczy, że tematyka międzynarodowa znika z anteny.

Poczekamy, zobaczymy. Kroczek po kroczku. Małymi, bo małymi kroczkami (żeby "nie drażnić rekina"), ale do przodu, znaczy do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pierwsze wyniki sondażowe będą podane o 23:00 naszego czasu. Poza tym pierwsze oficjalne wyniki będą już w nocy spływać, gdyż zapewne zastosowany będzie ten sam mechanizm co przy regularnych wyborach w Wielkiej Brytanii (czyli że wyniki z każdego okręgu są osobno odczytywane publicznie tuż po zliczeniu), więc będzie co pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś w TVN24 BIS specjalna ramówka w związku ze szczytem NATO w Warszawie - od 8:00 do 20:00 program na żywo.

Pasmo w godz. 8-11 prowadziła Monika Tomasik, od 11:00 jest Patrycjusz Wyżga.

O 18:00 Piotr Kraśko i Jacek Stawiski poprowadzą specjalne wydanie "Faktów z zagranicy" a od 19:00 standardowo Fakty i Fakty po Faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że postawili na solidną obsługę medialną szczytu. I bardzo dobrze, już wielokrotnie ta stacja pokazała, że umie pokazać światowe wydarzenia dogłębnie. A w tym roku jeszcze będzie co najmniej jedna okazja, by się wykazać: w listopadzie, podczas wyborów prezydenckich w USA.

 

Z trochę innej beczki: zmieniono formułę Poranka. Teraz jest on prowadzony z takiej czerwonej kanapy, która stoi tyłem do szyby w studiu (mniej więcej tam, gdzie są kamery przy realizacji Otwarcia Dnia, nawet widać czasem w poranku ten boczny stolik). Nie ma serwisów informacyjnych, jest więcej rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jacek Tacik na początku lipca dołączył do zespołu „Faktów z zagranicy” w TVN24 BiS. Od września wróci do redakcji magazynu „Czarno na białym” w TVN24: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/jacek-tacik-w-wakacje-dolaczyl-do-zespolu-faktow-z-zagranicy-w-tvn24-bis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Doszło do zmiany w ramówce. Od teraz wieczorne wydanie Bilansu, które nadawano około 23:15 (po dokumencie), będzie emitowane o 00:30. Tym samym TVN24 BiS jest od teraz stacją, która kończy program na żywo najpóźniej ze wszystkich stacji informacyjnych w Polsce. Przez kilka dni ten tytuł należał do TVP Info, z powodu serwisu na żywo o północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś przecieki kiedy ten kanał będzie nadawany w HD? TVN24BiŚ jest ostatnią stacją informacyjną, którą jeszcze da się oglądać, bo nie ma przesytu polityki. Dodatkowo nie występuje tam za wielu polityków z pewnej partii, co działa u mnie dobrze na psychikę. Tylko ten obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak TTV pojawiło się już na satelicie w wersji HD, kanał TVN BiS jest już chyba ostatnim z tematycznych TVN'u, który nie jest jeszcze nadawany w wersji HD. TVN Meteo Active nie liczę, bo ten kanał jest ponoć do "odstrzału".

Dlatego też jestem zdania, że już pora najwyższa, aby i TVN BiS zaczął nadawać w wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też jestem zdania, że już pora najwyższa, aby i TVN BiS zaczął nadawać w wersji HD.

TVN 24 BiS od dłuższego czasu jest nagrywany w HD, a widać to podczas wejść TVN 24 BiS na antenę TVN 24. Nie wiem na co właściwie czeka nadawca kanału. Lepsza jakość kanału zdecydowanie podniosłaby jego oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oglądalność jest głównym powodem braku wersji HD, co może skutkować tym, że TVN 24 BiS zostanie zastąpiony jakimś kanałem autorskim SNI. Poza tym sam nadawca nie ma doświadczenia w prowadzeniu kanału informacyjnego, a tym bardziej dwóch, więc z jednego z nich może zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 BiS od dłuższego czasu jest nagrywany w HD, a widać to podczas wejść TVN 24 BiS na antenę TVN 24. Nie wiem na co właściwie czeka nadawca kanału. Lepsza jakość kanału zdecydowanie podniosłaby jego oglądalność.

On jest tworzony w HD od samego początku. To nie Polsat, gdzie panuje jakieś zacofanie technologiczne, a taki Polsat News 2 wciąż nadaje ze starego systemu emisyjnego nieprzystosowanego do HD.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...