Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście, niezwykle ważna informacja dla świata :mrgreen:

 

Oprócz scrolla też belka była czerwona podczas rozmowy, Piotr Kraśko niesamowicie się tym ekscytował, ale się nie dziwię, on jakiś czas w USA był, no ale bez przesady ;)

 

A może dlatego BiS się nazywają, żeby pokazywać czasem luźniejsze sprawy, więc po to ten czerwony pasek z druzgocącą informacją o rozwodzie Jolie i Pitta :>:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ale co nas to tak naprawdę obchodzi? Czy to będzie miało jakiś wpływ na nasze życie? Rozumiem jakieś zbrodnie czy terroryzm czy sprawy polityczno-gospodarcze. To poniekąd dotyka pojedyncze osoby z nas lub innych. Ale rozwód jakiejś parki (tak, dla mnie to jest "jakaś parka", której pewnie nigdy nie poznam i nie zobaczę na żywo i raczej bym nie chciał) z Hollywood? Po prostu super! :wink:

 

Szokiem to mogłaby być np. prędzej śmierć jakiegoś artysty. Szczególnie nagła. Ale nie jakiś rozwód. To ich własne prywatna sprawa. Albo sprawa jak ta Jolie poddała się zabiegowi usunięcia piersi. Tak - czyn godny pochwały, ale cackali się nad nią, jak nad jakimś jakiem.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze może i nie. Ale dla wielu Jolie i Pitt byli wzorem, ideałem - nie "jakąś parką". Np. dla kobiet z rakiem piersi. To nie byli tylko aktorzy. Udzielali się charytatywnie. Jolie działa w ONZ, angażowała się pomoc humanitarną.

 

Nie wszyscy muszą żyć polityką i terroryzmem. Nie żeby mnie obchodzili. Po prostu, dostrzegam, że dla wielu to szok. Kolejny czar prysł.

 

To prawie, jak rozpad Beatlesów. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pilnym pasku (przynajmniej podczas "Faktów z zagranicy", nie wiem jak to teraz jest) pojawiła się informacja o... rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie :lol2:

 

Na CNN tez lecialo na pasku na czerwono z dopiskiem BRK, bo to dosc mocna informacja wykaczajaca poza typowe "celebryckie" newsy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze może i nie. Ale dla wielu Jolie i Pitt byli wzorem, ideałem - nie "jakąś parką". Np. dla kobiet z rakiem piersi. To nie byli tylko aktorzy. Udzielali się charytatywnie. Jolie działa w ONZ, angażowała się pomoc humanitarną.

 

Nie wszyscy muszą żyć polityką i terroryzmem. Nie żeby mnie obchodzili. Po prostu, dostrzegam, że dla wielu to szok. Kolejny czar prysł.

 

To prawie, jak rozpad Beatlesów. :D

 

Na pewno jest to powód, żeby dać czerwony pasek? :crazy: Mnie to nie bardzo interesuje, podobnie jak większość osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla całego prawie świata, poza oczywiście USA i tam gdzie ta Dżoli pomagała, to jest informacja, którą równie dobrze można byłoby przeczytać w jakiejś niewielkiej rubryce w zwykłej gazecie na [beep]  ;) Taka prawda. Podniecają się tym, jakby po ich rozwodzie coś mieli dostać za to, że trąbią o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, czemu się dziwicie. Niestety, ludzi to interesuje. Ludzie interesują się życiem gwiazd, czy pseudo gwiazd.  Zobaczcie, jaka jest ilość odsłon takiego Pudelka, a jaka merytorycznych, branżowych serwisów na jakiś temat, jak np. nasz Sat Kurier. 

Ja podzielam wasze opinie na ten temat, ale większość ludzi niestety to interesuje i podniecają się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech jakieś tam internetowe serwisy plotkarskie i brukowce sobie piszą o takich sprawach ile wlezie.

Ale nie takie poważne, jakby się miało wydawać, stacje informacyjne, jak TVN24, czy TVN24 BiS. To już jest lekka przesada. Tutaj wystarczyłaby jedynie jakaś mała wzmianka na ten temat i koniec. A nie reportaże, jak np. o jakimś poważnym wypadku. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, jeśli już by chcieli sobie o tym pogadać tak szerzej, to mają przecież program o show-biznesie w weekend, tam by to pasowało. Robienie z tego newsa, który się daje na czerwony pasek, to przesada (szczególnie że BiS ma tylko jeden ticker z informacjami tekstowymi, nie tak jak starszy brat, który puszcza pilne informacje na osobnym pasku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech jakieś tam internetowe serwisy plotkarskie i brukowce sobie piszą o takich sprawach ile wlezie.

Ale nie takie poważne, jakby się miało wydawać, stacje informacyjne, jak TVN24, czy TVN24 BiS. To już jest lekka przesada. Tutaj wystarczyłaby jedynie jakaś mała wzmianka na ten temat i koniec. A nie reportaże, jak np. o jakimś poważnym wypadku. :roll:

 

Ja to rozumiem i popieram ale niestety to my jesteśmy w mniejszości.  Przecież ta informacja praktycznie pojawiła się wszędzie nie dotyczy tylko TVN-u. Media komercyjne takie jak TVN (nasze media w sumie to zapożyczyły z zachodu) ale zbudowały kulturę oglądania takich głupot i te wszystkie programy typu gdzie są pseudo gwiazdy nauczyły ludzi tego oglądać i wzbudziły większe zainteresowanie, tak że to przenika powoli do serwisów informacyjnych. 

 

Prosty przykład zapytaj się ludzi, którzy posłowie reprezentują w sejmie ich region( nie chodzi mi o partie o nazwiska konkretnych ludzi z różnych partii) większość tego nie wie, ale kto był mężem Angeliki Joli albo co dzieje się u jakiejś gwiazdy wie duża grupa osób , a przecież to 1 ma wpływ na nich. Ja do pojawienia się tej informacji nie wiedziałem nawet, że są małżeństwem, wiem jestem dinozaurem. 

 

Też mnie to przeraża ale niestety, ten świat jest dziwny i ludzie lubią żyć życiem innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nasze media różnią się między zachodnimi czymś dużo istotnym. U nas jest wolniejsze tempo. O wiele. Tam rzeczy i informacje zmieniają się dynamicznie. Nie męczą też jakiegoś tematu. Chyba, że dojdzie do poważnego wydarzenia, jak np. te bomby w NY i NJ. To o tym jest wszędzie. Ale także jakiegoś luzu w naszych ludziach brakuje. Zbyt dużo poważności. Oczywiście rozumiem, że to telewizja informacyjna i tak należy. Ale jakiś suchar czy żarcik czy coś w tym rodzaju. Często pokazuje się jakieś śmieszne kąski czy wpadki zza granicy, a o naszych nie wspominają. Chyba że w Łapu capu i tyle. Może TVN potrafi wydać i być najnowocześniejszy w regionie, ale chyba tylko technologicznie. Dużo rzeczy jeszcze nam brakuje. A na pewno odnośnie treści pokazywanych. Kewstie polityczne zostawmy, bo swoje poglądy przedstawiania ma każda telewizja czy gazeta na świecie. Niby Polacy to zdolny naród, ale jednak zbyt wiele się zapożycza.

 

Skoro telewizje informacyjne lubią tak bardzo na poważnie brać i gadać o takich niepoważnych rzeczach, to niech zrobią sobie rozrywkowe odsłony TVN 24 czy Polsatu News dla informacji właśnie tylko takich. Coś w stylu E! News :P Tam to dopiero byłyby żółte pilne paski o tym rozwodzie wywodzie :D

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...