Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od 2:30 do 5:00 w nocy TVN 24 BIS pokaże ''Program Specjalny'' związku z Debatą Prezydencką Hilary Clinton vs. Donald Trump. Ciekawe kto poprowadzi ''Program Specjalny''? Czyżby Kraśko?

 

W przeszłości takie programy prowadził też Bartosz Węglarczyk, chociaż nie wiem, czy on dalej współpracuje z TVN. 

 

Strzelam w ciemno, że zaproszenie do programu dostanie ktoś z dwójki: Grzegorz Kostrzewa-Zorbas / Zbigniew Lewicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak będzie oglądalność to na pewno wystartują w HD. Taka nagroda była do tego potrzebna. Może zwalniane od listopada miejsce na transponderach zaskutkuje uruchomieniem TVN24 BiS w HD?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 BiS nalepszym kanałem na SatKrak'u 2016. :lol2:

 

Kanał nadający w SD w erze HD i 4K najlepszym !!!! :crazy:

Może bardziej liczy się treść, niż tylko jakość techniczna? ;-)

 

Poza tym, czy mamy erę 4K? To na razie raczkuje. Może szybciej, niż HD.

 

 

Dla Ciebie tak (drugie miejsce przekazu). Dla mnie nie, zwłaszcza jeżeli chodzi o taki renomowany kanał, aspirujący do kanałów z wyższego segmentu; no i z takiej "stajni", jak TVN. Jak dla mnie to "mus" emisja w HD.

Wypada być w HD, ale cóż poradzić. Miejsca w sumie nie mają u siebie. Dopiero w listopadzie czy kiedy tam się nieco rozluźni.

 

 

Jak będzie oglądalność to na pewno wystartują w HD. Taka nagroda była do tego potrzebna. Może zwalniane od listopada miejsce na transponderach zaskutkuje uruchomieniem TVN24 BiS w HD?

Oglądalność mają, i to dobrą, a ta cały czas też rośnie jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie tak (drugie miejsce przekazu). Dla mnie nie, zwłaszcza jeżeli chodzi o taki renomowany kanał, aspirujący do kanałów z wyższego segmentu; no i z takiej "stajni", jak TVN. Jak dla mnie to "mus" emisja w HD.

 

Dla mnie również absolutną podstawą jest emisja w rozdzielczości HD! O wersji 4K to jeszcze nie mówię, gdyż i tak nie mam jeszcze takiego telewizora. :>

Kanałów w wersji SD praktycznie już nie oglądam, a przynajmniej staram się nie oglądać.

Skoro już od dawna "starszy brat", TVN24, nadawany jest w wersji HD to już pora najwyższa, żeby i TVN24 BiS nadawany był w wersji HD! Tym bardziej, że do grona kanałów HD ze stajni TVN dołączył niedawno TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 BiS nalepszym kanałem na SatKrak'u 2016. :lol2:

 

Kanał nadający w SD w erze HD i 4K najlepszym !!!! :crazy:

Janusz mediów, oceniający kanał po rozdzielczości :) Rozumiem, że gdyby Polonia 1 nadawała Top Shop w 4K, mogłaby dostać nagrodę :D

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z przedmówcami że oprócz jakości treści jakość nadawania jest równie ważna.

Dlatego mam nadzieje, że TVN pójdzie po rozum do głowy. Weźmie przykład z POLSAT-u. i w listopadzie zrobi porządek. Przełączy wszystkie swoje kanały na transponder 11393 (którego zasięg jest stabilniejszy przy złej pogodzie). Udostępni na tym transponderze wszystkie kanały grupy TVN wszystkim platformom i ofertom prepaidowym w jakości HD (poza kanałami niszowymi: Mango oraz NTL). Oprócz tego skoro DVB-S2 MPEG 4 jest już standardem to nie rozumiem sensu trzymania ścieżek w MPEG wszystkie ścieżki powinny być nadawane w AC-3.

 

Zwolnione miejsce na 11508 można by zagospodarować na kanał TVN UHD (który byłbym mix-em posiadanych przez grupę natywnych treści 4K ewentualnie sporadyczne transmisje ligi mistrzów). W dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do szerokopasmowego internetu jedyną szansą polskich platform satelitarnych jest dystrybucja treści w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, bo prawie nikogo nie interesuje to, że dostanie 10 kanałów z powtórkami więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN BIS w HD? Oni jeszcze TTV dla NC+ nie zapodali.

 

Kanałem informacyjny to to nie jest. Bardziej biznesowy, taki polski mini Bloomberg lub CNBC, jak kto woli. Chociaż poziom dziennikarska TVN to słabo.

To chyba dawno nie oglądałeś TVN 24 BiS.

 

Co do HD, to skoro nc+ i TVN są jakoś od siebie oddalone, to wcale TVN 24 BiS HD nie musiałby być od razu w nc+. TTV HD jest idealnym przykładem.

 

Poza tym, to kanał biznesowy nie może być informacyjnym? Wymieniłeś Bloomberg czy CNBC. Włącz i zobacz. Mimo że pokazują konkretną tematykę, to są informacyjnymi.

 

Co ty piszesz - przeca tam już prawie nie ma biznesu! :o

Niestety :( Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam sobie dzisiaj Fakty z zagranicy i w USA jest oczywiście nie tylko Wrona, ale także dziennikarz z TVN 24 BiS, a ten był w samej siedzibie CNN. Na bogato :)

Niby współpraca im się skończyła, ale wciąż jakoś się lubią, bo materiały od nich wciąż się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba jest ta debata Trump vs Hillary ale mogę się mylić.

 

Nie mylisz się. Dziś w nocy, relacja od 2:30.

Dzisiaj, ale w Las Vegas. W Polsce i całej Europie jutro. Będąc dokładniejszym :-)

 

Kolejna okazja do "podniesienia" TVN 24 BiS do HD:

 

https://satkurier.pl/news/152677/nc-usuwa-kanaly-sd-tvn-ze-swojej-oferty.html

 

 

Czy wykorzystana? Zobaczymy w ciągu kilku najbliższych dni/tygodni. :popcorn:

Teoretycznie tak, ale praktycznie, to żadna okazja, bo nie wiadomo czy kanały zostaną także w końcu usunięte z satelity na początku listopada. Oby! Poza tym, jakby TVN 24 BiS HD miałby się pojawić, to prędzej na tp. 16, na którym będzie sprzątanko z kanałów Grupy ZPR Media.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...