Skocz do zawartości

Rodin TV


exmartino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, ale ja mam taką jakość od początku nadawania stacji w UPC - widocznie sygnał biorą światłowodem i na satelicie coś się poprawiło. Skoro na satelicie było gorzej to aż strach wiedzieć jak było, bo jednak to jak nadaje ta stacja, to jednak pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Wiele kłopotów emisyjnych. Materiały 4:3 potrafią być rozciągnięte do 16:9. No i jakość obrazu lepsza jest moim zdaniem na Polonii 1, a do póki nie zobaczyłem Rodin TV to uważałem, że to P1 ma najgorszą jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie można wiele oczekiwać po kanale przygotowywanym przez niedoświadczonego nadawcę. Samo utrzymanie kanału nie jest łatwe, o czym niejeden bardziej doświadczony nadawca się przekonał. Najważniejsze, że oferta kanału nie jest monotonna, tylko bardziej urozmaicona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no powolutku małymi krokami Rodin TV się wyrabia. Na samym początku miałem rację że krzykacze nie mają co narzekać bo każdemu trzeba dać szansę!

Nie wiem czemu siłą im przyklaskujesz. Ten kanał to naprawdę porażka, a to co prezentuje nie wymaga akurat wielkiego doświadczenia na rynku. Małe telewizje kablowe są bardziej rozwinięte. Zresztą, już sobie odpowiedziałem. Rodin TV przecież nie jest przeznaczony dla zbyt wymagającego widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przełącz na ten kanał i przekonaj się, że ludzie oglądają i co najważniejsze dzwonią, czyli stacja spełnia swoją rolę. :) Tak, więc na jej rychły koniec nie ma co liczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz na ten kanał i przekonaj się, że ludzie oglądają i co najważniejsze dzwonią, czyli stacja spełnia swoją rolę. :) Tak, więc na jej rychły koniec nie ma co liczyć. :D

 

Naiwność ludzka nie zna granic... :shock::lol2:

Ale najgorszy kanał zawsze trzepie najwięcej kasy a w tym przypadku z głupoty ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce. Jedni dzwonią do wróżek, a drudzy idą do kościoła i rzucają na tacę. Z jednych i drugich się nie śmieję. Każdy robi to co chce i wierzy w to co chce. Bądźmy przynajmniej tolerancyjni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...