Skocz do zawartości

Rodin TV


exmartino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Przeglądałem ich forum i nie widziałem nigdzie tematu "Rodin TV", nawet na samej stronie mało informacji na temat tej stacji. Poranek live póki co już mają "RodinTv.pl przy kawie", poradnikowe to może nutka na temat "horoskopów", muzycznych póki co nie ma a dla mężczyzn to pewnie pasmo reklamowe erotyczne coś w stylu Polonia 1.... hehe ;) mnie z tej oferty zaciekawią jedynie programy ezo na żywo oraz muzyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona już jest ale w wersji bardzo bardzo testowej (nawet znaczka beta nie ma), skoro takie kwiatki są:

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

 

Fatalna jakość szczególnie tych szarych pogrubionych napisów -nie wiem kto to wymyślił

To jest chyba jakiś żart -oni chyba szablon strony opublikowali, a nie stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...