Skocz do zawartości

Rodin TV


exmartino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie ciężko jest porównywać Rodin TV do Kosmica.

Działają one w inny sposób - Rodin postawił tylko na samodzielną całodobową emisję jako osobny kanał, Kosmica natomiast zdecydowała się na posiadanie własnego pasma na antenach innych kanałów. Kanałów, które mają już wyrobioną markę, są dostępne u większości, jeśli nie u wszystkich operatorów i mają swoje grono widzów. Co z tego wynika? Ano to, że łatwiej im się wypromować i mogą dotrzeć do znacznie większej liczny potencjalnych odbiorców niż Rodin.

Rodin jest mało znany, mniej dostępny i ma niewielkie szanse na wypromowanie się. Do tego nadaje w katastrofalnej jakości, a to też odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Są gusta i guściki, o których nie dyskutuje się. Jedni lubią oglądać programy ezoteryczne, a inni sport. Dla jednych głupotą jest ezoteryka, a dla innych sport.

Ja np. uwielbiałem oglądać Promocję TV i licytacje kiczowatych przedmiotów. Bardzo, ale to bardzo ubolewałem nad zakończeniem emisji tego kanału. Zapewne i w przypadku Rodin TV znajdą się Ci, co będą opłakiwać ten kanał.

Ale jak już nadają to mogliby nadawać w przyzwoitej jakości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dla osób które interesują się ezoteryką jest to jedyny kanał który niesie wiele informacji dla wielu z nich bardzo przydatnych. Nie ma tu takiego dziadostwa i takiej komerchy jakie są w innych stacjach. Jakość przynajmniej u mnie na n-ce jest w miarę ok, nie ma co narzekać. Widać że coraz więcej ciekawych programów wprowadzają. Ja im życzę najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową pozycją programową jest "RodinTV.pl przy kawie". Tandetny program ezoteryczny z nutką publicystyki. Wieje amatorszczyzną. Z ust jednego z prowadzących padło niepoprawne słowo "pierw", zamiast "najpierw". Prowadzących rozbawia "byle co", przez co trudno znieść ten donośny głos + rozmowy o niczym.

 

Poranek w Rodin Tv

Zapraszamy Państwa na Poranki w Rodin Tv. Codziennie od godz. 9.00 magiczne przywitanie dnia.

W programie znajdziecie Państwo

 

- astrologiczne wskazówki na dany dzień

- przegląd najważniejszych informacji

- newsy z życia celebrytów

- pogadanki tematyczne ze specjalnie dobranymi gośćmi

 

Zapraszamy

Rodin Tv

rodintv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...