Skocz do zawartości

Czy bywasz w kinie?


Sentence
 Udostępnij

Jak często podążasz do kina?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak często podążasz do kina?

    • Codziennie
      1
    • Raz w tygodniu
      2
    • Raz w miesiącu
      5
    • Od czasu do czasu
      21
    • Raz do roku
      6
    • Nie chodzę do kina, gdyż wolę obejrzeć film nie długo po premierze w kanale premium
      8
    • Oglądam filmy po kilku latach od premiery w kinie, w kanałach ogólnotematycznych
      7
    • Nie chodzę do kina, ponieważ bilety są za drogie
      6
    • Ściągam z sieci
      5
    • Oglądam online
      3
    • Nie gustuję w filmach kinowych - wolę telekino
      0
    • Nie interesują mnie filmy
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja bardzo rzadko chodzę do kina. Najwyżej 3-4 razy w roku. Bilety w Opolu są strasznie drogie. Ponad dwie dychy za dwie godziny oglądania to przegięcie! Taki wypad całą rodzinką to już niezła sumka! W dodatku na filmy 3D bilety są jeszcze droższe o jakieś 5 zł plus do tego od niedawna wprowadzona opłata 2 zł za udostępnienie okularów 3D, które przy wyjściu i tak trzeba zwrócić. Chore! :/ Gdyby chociaż jeszcze obsługa czyściła tego okulary... Ale gdzie tam! Dawają ludziom je takie zasyfione, że szok! A ostatnio to dali mi nawet jakieś zepsute! Zapewne swoje robi brak konkurencji, bo w Opolu jest tylko jedno, jedyne kino "Helios"... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do kina, w życiu byłem tam może dwa, trzy razy. Nigdy też nie widziałem efektu 3D. Zadowalam się filmami w tv, ewentualnie ciekawsze nowości oglądam na Kinomaniaku. Nie jestem kinomanem. Poza tym kino jest dla mnie za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Ja od czasu do czasu chodzę do kina, ale ostatni raz w kinie byłem w kwietniu 2023r i to 2 razy w tym  samym miesiącu bo raz byłem z koleżankami a raz byłem z grupą z ośrodka wsparcia do którego chodzę w tym tygodniu zamierzam się wybrać albo w przyszły weekend ponownie do kina a mioje postanowienie filmowe na 2024r to conajmniej raz w miesiącu do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od czasu do czasu, jak zdarzy się taka okazja. Na przykład dostałem od mamy taki prezent-kupon za zakupy w Galerii Piastów na realizację rezerwacji miejsc w kinie na dwie wybrane przeze mnie filmy w Kinie Helios (na ul. Najświętszej Marii Panny przy Galerii Piastów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do kina od czasu do czasu. Dla mnie osobiście kina są ciasne i źle zaprojektowane . Brak tam np. szatni żeby schować kurtkę. Są małe i niewygodne fotele. Dodatkowo wchodzi torpedowanie widza przed każdym seansem  ponad 30 minutową sesją reklam. Słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...