Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Mati2oo3

    RMF MAXX

    I tak nadal lepiej od ESKI, która od jakiegoś czasu straciła dynamikę, wolą stawiać na spokojniejsze utwory od Sanah czy Cymsa. Na MAXXie chociaż jeszcze czuć jakiś klubowy pazur bo w większości leci EDM i dynamiczny Pop, co prawda czasami poleci coś spokojniejszego, ale jednak rzadziej niż na ESCE.
  3. Dostałem ofertę i chyba zaakceptuję , szaleństwa nie ma ale nie chce mi się już z nimi rozmawiać OPTIMUM+ - 35 zł , nie ma możliwości zejścia w dół CANAL PLUS 4 K - 0 ZŁ CANAL PLUS - 19,90 ZŁ HBO I HBOGO - 20 ZŁ BBC PLAYER - 0 ZŁ HUSTLER 6M - 0 ZŁ SUNDENCE 6M - 0 ZŁ ULTRABOX - 0 ZŁ SUMA 74,90 zł - umowa na 15 miesięcy
  4. Nowy serial na Apple "Dark Matter" się pokazał. Obejrzałem z zainteresowaniem dwa pierwsze odcinki. Tematyka, którą się interesuję- fizyka kwantowa, teoria wieloświatów i superpozycji.
  5. Tak, tak samo jak tablet, telefon czy laptop.
  6. Ale gdzie Kanał Zero a gdzie ten kanalik Graczaka. Jego rozmowa z Wiplerem po miesiącu zebrała 15 tysięcy wyświetleń, z Bocheńskim 12 tysięcy. Niby dlaczego ktoś taki jak Trzaskowski miałby tam iść? Będziemy wymagali od prezydenta Warszawy żeby chodził do każdego youtubera, z takimi zasięgami? Niech mierzy siły na zamiary i zaprasza mniej znanych ludzi z KO czy innych partii Koalicji rządzącej.
  7. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Już to przerabialiśmy, nie chce mi się tego kolejny raz wałkować. Było w sprawie pierwszej ustawy i TK odniósł się także do drugiej ustawy w uzasadnieniu a prawnicy mówią o tzw. wtórnej niekonstytucyjności w takim przypadku. Natomiast co do wstrzymywania środków przez KRRiT z wypłat z abonamentu zgadzam się z argumentacją prawników przygotowujących wniosek o Trybunał Stanu dla Pana przewodniczącego https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/maciej-swirski-szef-krrit-odpowie-za-swoje-czyny-z-takimi-talibami-powinien-sie-zmierzyc-trybunal-st7908215 I co najważniejsze, Pan przewodniczący może zostać zwieszony w pełnieniu tej funkcji od razu po podjęciu uchwały przez sejm o postawieniu go przez TS
  8. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Nie było żadnego orzeczenia TK w tej sprawie.
  9. Na razie o Puls w artykułach prasowych nic nie ma, ale dodanie go jest także nową rzeczą, więc komunikaty prasowe mogą po prostu tego nie uwzględniać. Mowa jest że MAX będzie miał we wszystkich pakietach kanały HBO i TVN. W Player jest jeszcze Metro - ten akurat jest cenny, bo w naziemnym przekazie wciąż w SD.
  10. Sterowniki wątpliwe, myszki działają na uniwersalnych a sterowniki tylko dla myszy wieloprzyciskowych albo programowalnych. Jeśli na każdym sprzęcie tak działa to uszkodzona myszka tak jak piszesz.
  11. Dzisiaj
  12. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Zakwestionował je TK. To także sąd. A obecnie sąd orzekł w pierwszej instancji z wpisem do KRS że przeprowadzone zmiany są legalne. Zatem dyskutujmy zgodnie z faktami.
  13. Ipo

    Wszystko o TVP

    Tylko niech kolega odpowie dlaczego dokladamy. No czekam.
  14. Tak jak śmieszy mnie odrzucanie zaproszeń do kanału Zero "bo to pisowski kanał" tak w przypadku pana Graczaka wcale się nie dziwię, że ktoś nie chce do niego iść. Przeszedł do TVP od razu jak tylko PiS zrobił tam swoje porządki, przez 8 lat wpisywał się w klimat Wiadomości a nagle po zmianie władzy zaczął zauważać, że coś było nie tak. Nie mam wątpliwości, że w przypadku ponownej zmiany władzy ten pan powróci do swojej poprzedniej roli, czyli sługusa partyjnego.
  15. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Wystarczyło przejąć TVP w drodze zmian ustawowych, wtedy nie byłoby problemu, przypominam, ze w, 2016 r nie kwestionowano zmian w Tvp na drodze sporu sądowego.
  16. tyrla

    Tenis

    Iga Świątek - Julia Putincewa w 3. rundzie WTA.
  17. Nie dziwi mnie że odmawiają, wszak styl "dziennikarstwa" tego pana jest dobrze znany z TVP. Zatem będzie to kanał dla przekonanych i niewykluczone że niszowy. Same nagłówki niektórych filmów mówią same za siebie, jeśli są takie jak cytuje kolega wyżej.
  18. Warto też zaznaczyć, że Bayer jest niepokonany od 49. spotkań i zazwyczaj dzieje się w końcówkach meczów.
  19. @Pawop ma rację. Zgadzam się z nim i tak samo rozumiem te zapisy. Wszyscy jakoś pomijają ten kluczowy fragment: Wynika z niego, że kanały będą funkcjonowały.
  20. Skoro dodali Puls, to raczej nie po to by go za miesiąc wywalać. Być może w Playerze zastanie jakiś pakiet kanałów TV
  21. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    W kwestiach płacowych w TVP warte uwagi zwłaszcza że chętnie wklejane są ostatnio linki jak to pracownicy TVP się skarżą na wynagrodzenia https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/premie-w-tvp-ile-dostana-zwiazki-zawodowe
  22. Na razie pewne jest to, że w C+ kanały PSP są gwarantowane do końca czerwca br, nic więcej. Wiadomo to od około trzech lat. Co będzie dalej z tymi kanałami? Okaże się niebawem
  23. Co do pana krytyki odnośnie PRZEkanału uważam że jest nieuzasadniona zwłaszcza w doborze gości, wystarczy słuchać całości materiałów by wyłapać że dotąd ani osoby z TD czy Lewicy poza panią Matysiak nie przyjęli zaproszenia, Przykład? Odmówił pan Trzaskowski gdy zapraszani byli kandydaci na prezydenta Warszawy
  24. Artykuł jest fatalnie napisany i nie do końca wiadomo o co chodzi. Orange w satelicie oferuje pakiety Canal+, nie mają w zasadzie swojej oferty satelitarnej. Z drugiej strony po IPTV nie dogadali się z Canal+ i nie oferują ich paczki premium więc może to być po prostu tego pogłosie. Z tego artykułu trudno coś więcej się dowiedzieć. Jedno zdanie coś wnosi a reszta to lanie wody żeby artykuł był dłuższy. Niemniej może to być sygnał, że to koniec tych kanałów, co w sumie by tylko logiczne, z drugiej strony mają mieć LE i LKE a to sporo meczów, które gdzieś trzeba transmitować.
  25. @domin107 Ja się staram, gdyż posiadam konkurencję - Polsat Box. Jednak z tego co rozumiem to Orange TV i Canal+ to teoretycznie to samo. Sam nagłówek "Canal+ zamierza usunąć kanały sportowe konkurenta". Poza tym mowa jest o pakiecie Entry+ Sport za 70 zł/miesięcznie. Ten sam pakiet oraz cena widnieje na pl.canalplus.com z tymi samymi kanałami w ofercie (obok Canal+ Sport i Eleven Sport). Chyba, że ktoś inaczej to wytłumaczy?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...