Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia. Czyli PSP zostają, pytanie czy tylko z LE i LK, czy jeszcze w ramach tego coś z LM?
  3. Upflix.pl podaje, że mają obecnie 790 tytułów. Jak już coś dodadzą, często brak tłumaczenia. To serwis upadający, także nie ma co się dziwić.
  4. Na dzień dzisiejszy mamy taką ilość tytułów: 574 (filmy) i 259 (seriale). W tym 147 filmów jest oznaczonych do usunięcia w najbliższym czasie. Tylko nie piszcie o jakości, bo arcydzieł światowego kina praktycznie nie ma. Serwis jak był mizerny, takim pozostał.
  5. Ipo

    TVP Info

    Biedny Pereira nie może przeżyć utraty tej ciepłej posadki. Chłop powinien sobie już dać spokój. Zniszczył już tyle, że niech teraz da to robić innym.
  6. Jeszcze tak mi się teraz pomyślało... Trochę prześmiewczo Nie zrobili Polsatu Sport 4 żeby sami na siebie nie narzucać presji, że nie mają w ofercie Eleven Sports 4
  7. Nie, bo PSP były i są kanałami promocyjnymi.
  8. Ja bym akurat z chęcią zapłacił więcej za jakiś plan premium o ile by miał 4K/DA... szkoda że nie chcą takiego planu dodać.. bo bibliotekę mają bardzo fajną..
  9. To on Jest Dyrektorem programowymi stacji, to on podejmuje decyzje. To on stal za jej karierą w TVN i przechodząc do Polsatu wziął ja ze sobą. Miszczak powinien całkowicie zniknąć z mediów jako osoba skrajnie skompromitowana. Zarabia zapewne niemałe kwoty i tak jego zadaniem powinno być przewertowanie tych akt i powiedzieć , ze taka osoba nie moze robić kariery medialnej. Bycie Dyrektorem wiąże się z odpowiedzialnością.
  10. Decyzja z tego co wiadomo nie jest prawomocna. To ważne dla tej dyskusji.
  11. Właśnie wróciłem do SkyShowtime po miesiącach dla produkcji Nickelodeon. Nic się nie zmieniło oprócz dodania kreskówki "Piesek Ib". Nickelodeon u nich jak stał w miejscu tak stoi. Za to Disney+ ma bardzo szerokie archiwum sprzed laty...Nie ma tam chyba jeszcze dwóch seriali z ZigZapa, ale to w ogóle bez porównania. Nie korzystałem z HBO Max (Cartoon Network), więc się nie wypowiem, ale "Spongebob Kanciastoporty"? Jak było tak jest od 6 do 13 sezonu, "Dora poznaje świat" 7 i 8 sezon, "Wróżkowie chrzestni" 7, 9 i 10 sezon (dziwny brak 8?). Nie ma nawet tego co leci aktualnie. Nick Jr. - "Barbapapa" czy "Wszyscy razem, śladem Blue". TeenNick - "True Jackson" czy "See Dad Run". To co pododawali na początku tak pozostało i tyle...Disney+ nie dość, że posiada stare dobranocki ze świata Kaczora Donalda i Myszki Miki a także "Gumisie" to regularnie na bieżąco pojawiają się nowe kreskówki i seriale razem z nowymi odcinkami a tutaj nic. Najnowszy serial "See Dad Run" będzie trzeba nagrać z telewizji, bo jeszcze chwilę i zniknie z ramówki.
  12. W mieście owszem masz zasięg, a poza miastem ledwo LTE900, H+ i EDGE - tak działa Plus i to nie tylko u mnie. W mieście w 5G na 2600 dobija do 300Mb, jeśli doagreguje 5G na 2100 to 350-380Mb http://www.speedtest.pl/wynik/402746395 W Play robię speedy, już dziś wyleciało ok 20GB z moich 150GB miesięcznego transferu i nic nie przycinają. https://www.speedtest.pl/wynik/402763326
  13. Nowości są co tydzień i nieustanna rotacja klasyki ("pojawiam się i znikam"). Nadal mam co oglądać. Nie są to wielogodzinne maratony, ale "Dżentelmen w Moskwie" czy "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" ujdzie. W cenie 2 tanich jaboli nie ma co narzekać.
  14. 1 slot drugi niekatywny. na RMX3472 wyciągam 760Mbps na Vodafone.de na 2 slocie @Jaś Fasola Dawniej miałem Play Online na modemie E3372 osiągałem 120Mbps prawie max możliwosci modemu na E5186 260Mbps na ofercie Redbull bez limitu jak była w Play wyciągałem miesiecznie ponad 1TB i było mniej nadajników.
  15. Dzisiaj
  16. Serwisu, ani jego zawartości nie można porównywać do NETFLIXA, Disneya+, HBO MAX czy Prime Video. SkyShowitme, jest daleko w tyle, nie zależnie czy w serwisie są filmy od Universalu czy Paramounta, do dnia dzisiejszego wiele pozycji nie pojawiło się od ich pokrewnych serwisów z USA. Każdy chce płacić mniej, oglądać bez reklam, i jeszcze się chce do tego mieć 4K/8K oraz fantastyczny dźwięk ze swoich domowych głośników lub soundbara. Nie ma co narzekać, jest tak jak powinno być, zwłaszcza w naszej części regionu.
  17. Chyba jedynie tak mogą utrzymać tak niską cenę.. po takich krokach chyba nie ma szans na szybkie wprowadzenie 4K+DA
  18. Próbowałem oglądać "Zbrodnie po sąsiedzku", ale nic mnie tam nie zainteresowało. Jedyne co się znudziłem.
  19. Ja w Play mam prędkości większe niż w plusie które podałeś. Nie wiem skąd te 15mbps mam 4 karty w Play i wszystkie latają ponad 100mbps. Ja problemu nie widzę, miałem 6 miesięcy temu Plusa i tam internet to dramat na terenach wiejskich nawet 2g (EDGE). Widać to chociażby po dramatycznym spadku liczby abonentów, jeszcze trochę i plus sięgnie dna.
  20. Wczoraj przy włączeniu boxa pojawiała się automatycznie plansza z opcją do wyboru -wybrany ekran startowy - telewizja lub telewizja + aplikacje.Można dokonać wyboru także poprzez ustawienia konta.
  21. Popatrzcie na plan roczny. Czyli od startu usługi nastąpiło pogorszenie w ofercie, zamiast kilku są tylko 2 ekrany i dodali zwiastuny. Pomijając kulawy support i błędy na stronach pomocy.
  22. Czy lubicie tureckie seriale?
  23. Hmm, test Play na RMX2111 - czy korzystasz w nim z Dual Sim ? Ten telefon mocno przycina prędkości na slocie nr 2.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...