Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Beks

    TVN

    Ale Miszczak i tak zaproponował jej udział w programach w nowym miejscu pracy...
  3. Ciekawe czym się kierowali stosując taką nazwę i na czym ona polega przy założeniu że w Polsat Box kanały Polsat Sport 2 i 3 są w najniższym pakiecie.
  4. Już wcześniej była afera związana z Dagmarą Kaźmierską czy Arkadiuszem Zgorzelskim a dokładnie chodzi o program kanału należący do TVN - TTV "Królowe Życia. Nagłośnił go aktywista społeczny Jan śpiewak. Tutaj macie link https://www.instagram.com/p/CYn7DNTIQkv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9b55d899-c701-41f7-ba79-3e2fb838d470
  5. Dodane tytuły na HBO MAX (26.04.24 r. [upflix.pl]): "Co widziała Lucia", "Francuski pocałunek", "Jak tam Katia?", "Seneka, czyli o powstawaniu trzęsień ziemi", Nowe odcinki: "Młody Sheldon", [S07E08] "Na planie", [S21E17] "Royal Crackers", [S02E09] Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach: "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]
  6. Sam ich krytykowałem, ale filmowo wyglądają coraz lepiej, a i seriale są niezłe. Rewelacyjny "Oppenheimer" czy dzisiejsza premiera świetnego "Kosa" to tylko wycinek. Filmowo wyglądają lepiej niż Netflix, to dla mnie nie ulega wątpliwości.
  7. Dziś sprawdziłem drugi raz i się udało. Oczywiście oferta była za 11.90 ale powiedziałem że nie interesuje mnie zobowiązanie.
  8. fanbonda

    TVP Info

    Nieprawda, Iza Krzan, Arleta Bojke, Maria Stepan pracują w kanale zero.
  9. Jak widać Polsat nie podziela twojej opinii. Swoją drogą to niewiarygodne, ze np w wątku Tv Republika czepiasz się jakiś pierdół, a sutenerka Ci nie przeszkadza. Czekam na program z Trynkiewiczem w twojej TVP, bo przecież swoje odsiedział to nie ma problemu.
  10. Polsatowi zostanie z piłki LE i LKE.
  11. Beks

    TVN

    Dopiero teraz?? Wcześniej im to nie przeszkadzało??
  12. Tak zapewne tak będzie i w tym celu tworzą nowe kanały Miłego oglądania
  13. Raptem dwa mecze pierwszej ligi w pokazywane w telewizji?
  14. tyrla

    TVN

    TVN też się odcina od Dagmary Kaźmierskiej. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krolowe-zycia-usuniete-z-playera
  15. Prawdopodobnie pomieszali sygnały Music Box PL z Music Box UA w emisji uplinku na sat. Emisja Music Box UA została przywrócona przecież niedawno ale tylko jest oferowany na Ukrainie w sieciach kablowych i streamingu. Na satelicie nadal brak Music Box UA i nie będzie go jeszcze.
  16. To normalne posunięcie. Grupa C+ upraszcza strukturę Grupy Kino Polska TV. Zapewne potem połączenie/fuzja Kino Polska z C+Polska.
  17. Ligi Polskie w TVP: Pewne: 1. Liga: - mecz w sobotę o 19.30 w TVP 3 - mecz w poniedziałek ok. 18.00 (?) w TVP Sport (hit kolejki) - magazyn skrótów w poniedziałek po południu - wszystkie mecze w aplikacji i Internecie 2 liga: - magazyn skrótów w poniedziałek po południu Przypuszczenia: PKO BP Ekstraklasa (jeśli przedłuża sublicencje): - mecz w niedzielę o 17.30 w TVP Sport - magazyn skrótów - GOL w poniedziałek ok. 20.10 w TVP Sport Karty do odkrycia: - 1. Liga: terminy 2 pozostałych meczów w TVP Sport - 2 Liga: terminy 2 meczów w TVP Sport - 1. Liga/2. Liga: terminy meczów transmitowanych w aplikacji i Internecie
  18. aandin

    Tenis

    Magda zagrała na prawdę dobry mecz. Stać ją na to bo umiejętności ma. Gorzej z mentalem. Celt już dawno temu mówił,że największą bolączką Magdy jest jej bojaźliwość w czasie gry. Hurkacz rozegrał dzisiaj wreszcie mecz na poziomie jakim od niego oczekujemy. Nawet tak kulejący ostatnio return przynosił punkty.
  19. Wreszcie pierwsza liga będzie w 50 klatkach, a nie w 25 na Polsacie Box
  20. Dzisiaj
  21. Tak samo Urban - tu jest Skyrock (tu Rhytmic CHR), Mouv (Urban Cotemporary, głównie nowe hity), Generations (ogólne radio hip-hopowe), i Ado (głównie starsze kawałki hip-hop/r&b)
  22. Zmiany w KRS tej nieprawomocnej decyzji są już uwzględnione. To równie ważne. Pasek zatem podaje niezgodnie ze stanem faktycznym.
  23. dvbtowiec

    TVP Info

    Oczywiście że tak, nie da się jednak nie zauważyć iż żadna duża redakcja nie chce składa propozycji "dziennikarzom" z dawnego TVP Info i gdyby nie Republika być może z rynku medialnego by musieli zejść. Sam Ziemiec mówił swego czasu że nie nikt z propozycjami nie dzwoni. To jednak o czymś świadczy.
  24. Klasyka kina: Rzymskie wakacje, Spartakus, Gladiator, Dziecko Rosemary, Blues Brothers, Romeo i Julia, To wspaniałe życie, Powrót do przeszłości Faktycznie, nie ma co oglądać. Jedynie z trudniejszych pozycji z arthouse’u "Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek" oraz "Wideodrom". Nuda, nuda - wszystko obejrzane? Gratuluję, bo ja mimo nałogowo oglądania filmów przez wiele lat, nadal mam zaległości i parę powyższych tytułów obejrzałbym po raz pierwszy.
  25. Albo Lombard. Życie Pod Zastaw Wieczorem Też Trwają Reklamy Ponad 20 Minut
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...