Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Czy zauważyliście dziś wieczorem jakiś problem, (wyskakujący kod błędu) z funkcjonowaniem apki? https://downdetector.pl/status/disney-plus/
  3. Kiedy to pisałam, było pod podanym linkiem kilka programów z ową "gwiazdą", a teraz już ich nie ma. Szybko poszło.
  4. A mnie wręcz przeciwnie. Najbrzydsze w historii tych kanałów. Bo sport to coś więcej, niż tylko piłka nożna. Słabej ofercie nawet ogólnopolski zasięg nie pomoże, a kanały sportowe Polsatu nie mają słabej oferty, chyba że ktoś uważa że w sporcie liczy się tylko piłka nożna.
  5. @Kiler a próbowałeś może dać +/- 1 MHz? Np. 11,647H z SR 1000 i 11,649H z SR 1000? Czasami takie kombinacje pomagają na offset konwertera. Dodatkowo po wpisaniu poczekaj np. z minutę, czy dwie, obserwując paski siły i jakości sygnału - bywa też, że STB długo myślą, zanim złapią wstrojenie dla takiego sygnału. Ale oczywiście jest też ryzyko, że CryptoBox nie chce zjechać tak nisko
  6. Ipo

    Wszystko o TVP

    Brawo panie Kurski i ekipa. Właśnie taką TVP pozostawili.
  7. swordfish

    TVN24

    Jaki hejt? Telewizja i radio są mediami, gdzie wymaga się płynnych i wyraźnych wypowiedzi. Jeżeli fizycznie człowiek nie jest w stanie mówić jak dotychczas, niech nie męczy siebie i odbiorców. Co innego obecność chwilowa na planie filmowym lub na scenie teatru Krzysztofa Globisza, głównie jako milczący obserwator, a co innego prowadzić godzinny program, gdzie należy prowadzić konwersacje i szybko reagować na wypowiedzi zaproszonych gości. Program dodatkowo idzie na żywo, więc zawsze mogą zdarzyć się wpadki. Zapowiadany materiał nie pójdzie na żywo lub pomylą się nazwiska dyskutantów lub pełnionych przez nich funkcji. Na to należy szybko zareagować, a im starszy prowadzący tym jego reakcja jest spowolniona. To tak jak z kierowcami na drodze. Inaczej jeździ 80-latek, a jeszcze inaczej 30-latek. Lub ze sportowcami. Wyjątek stanowi japoński skoczek narciarski Noriaki Kasai, który po 50-tce nadal uczestniczy w zawodach. Nie wyobrażam sobie jednak, aby za 20 lat w naszej piłkarskiej kadrze narodowej grał nadal Robert Lewandowski.
  8. Bo kombinują jak Polsat. Więc odwalili z Ekstraklasą, teraz z LM. Bo skoro Polsatowi się opłaca kombinować to inni się uczą
  9. Dzisiaj
  10. Mateusz2006

    Wszystko o TVP

    Bardzo ciekawe informacje dotyczące TVP i ośrodków regionalnych. Okazuje się, według autorki tekstu, że są na skraju bankructwa, a urzędy marszałkowskie ratują telewizje regionalną,a Gorgosz jest na L4. Za kilka dni minie termin spłaty pożyczki zaciągniętej w październiku 2023 roku przez poprzednie władze TVP S.A. https://checkpress.pl/afera-w-tvp-zielinski-zwolniony-gorgosz-na-l4-telewizja-i-dziwna-pozyczka/
  11. Już niedługo dowiemy się zatem jaki udział w rynku ma stacja.
  12. Raczej wszystkie ważne premiery z Universala i z Paramontu mają. SkySho traktuję jako drugie okno po kinie i uzupełnienie o seriale lub filmy nie pokazywanie w kinie, np. "Pearl", "Marcel Muszelka", "Armageddon Time".
  13. Takie kwiatki zdarzały się na Antenie HD. Red Carpet emituje serial bezbłędnie od ponad roku, więc dziwię się, że Vidoc TV zaliczył wpadkę. p.s Brokerem reklamowym stacji została TVN media
  14. dvbtowiec

    TVN24

    Jesteś dumny z takiego hejtu?
  15. Też nie do końca, bo w tym kinie nie wszystkie ważne filmy są emitowane, kiedyś nawet nie mieli umowy z Monolithem, teraz nie było "Godzilla Minus One", a u mnie nawet "Parasite". Wracając do tematu, to akurat na "Kosie" była całkiem dobra jakość.
  16. Znów mnie zaskoczyli, bo mecz Realu na C+Sport 5, którego nie mam w Enter+ Sport. Musiałbym iść do sypialni, ale moim zdaniem świństwo i za duże kombinacje odwalają.
  17. Przysłali mi email że jest problem z płatnością mimo iż 9,99zl pobrali i mam zaktualizować dane karty bo subskrypcja wygaśnie Oczywiście dane karty aktualne są
  18. swordfish

    TVN24

    Zależy na co miał operację. Jeśli na struny głosowe lub jest po udarze i ma szczękościsk jak Tomasz Lis niech przejdzie na emeryturę. Ma 66 lat i wieku nie da się oszukać. Bolesne dla jego fanów, ale lepiej zapamiętać go jako dziennikarza pełnego wigoru niż mamy się męczyć jak z słuchaniem Kuby Strzyczkowskiego w 357 czy Piotra Barona w radiowej Trójce.
  19. Najlepiej obejrzeć od razu w pierwszym oknie w ramach abonamentu Cinema City Unlimited.
  20. 2min opóźnienia to nie jest normalne. Wg czasomierza meczowego https://www.flashscore.pl/mecz/rRrjXKyc/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu ja mam opóźnienie transmisji o ok 32sek na Chromecast 4k
  21. @Crossi miałem wcześniej na 1000 i też nie łapało.
  22. To zachowanie Polsatu i TVN-u to takie trochę dziwne. Przecież pierwsze informacje o działalności tej pani pojawiły się już w 2017 roku. Jeżeli faktycznie tak bardzo przeszkadzałoby to stacji to już wtedy podziękowaliby jej za współpracę. Polsat nie lepszy. TVN jej podziękował, a Polsat przyjął z otwartymi ramionami. Żenada. Po 7 latach się obudzili...
  23. Serio wierzysz w to co Ci konsultant na infolinii powiedział? Kiedyś, za czasów studenckich, też pracowałem jako konsultant jednego operatora i uwierz mi, że o ofercie świątecznej dowiadywaliśmy się od klientów, którzy widzieli reklamy w telewizji. Więc wiesz...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...