Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2021 o 23:04, PowerTV napisał:

Napisy końćowe wycinają w całości kanały ViacomCBS np. Comedy Central albo Nick JR.

My je przyspieszamy. Niektóre napisy końcowe są...dłuższe niż blok reklamowy planowany po tych napisach, a kanał utrzymuje się z reklam, a nie puszczaniem w powietrze 3 minut tyłówek z czarnym tłem.

Kiedyś napisy przyśpieszano na Polsacie ,TVN oraz Pulsie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Bercik ma większą oglądalność niż Moda na sukces 😸

Wcale się nie dziwię. Jest to bardzo kultowy serial. Jako jego fan oglądam każdy odcinek, szkoda że w godzinach porannych nie ma powtórek. Można wiedzieć jak obecnie wygląda oglądalność Antena HD ?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony z tego zakupu. A tak przy okazji dla wszystkich spekulantów nabijających posty pisząc o "tajemniczym serialu komediowym" - wreszcie tajemnica została rozwiązana.

 

A tak na marginesie, może kiedyś doczekamy się rzeczonego "The A-Team", czy "Knight Rider", "Air Wolf", "Nowhere Man" i innych propozycji z tego tematu. Do tego sitcom emitowany w latach 90. na PRO7 "I Dream Of Jeannie".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Liam napisał:

W wakacje premiera amerykańskiego kultowego serialu „Pomoc domowa” („The Nanny”). 

Chętnie obejrzę :)

Podpisuję się, ale błagam, nie przerabiajcie formatu obrazu!!!! Zakładam, że będzie w 4/3, bo w takim serial był na Pulsie i Polsat Romans.

3 minuty temu, A&G napisał:

A tak na marginesie, może kiedyś doczekamy się rzeczonego "The A-Team", czy "Knight Rider", "Air Wolf", "Nowhere Man" i innych propozycji z tego tematu. Do tego sitcom emitowany w latach 90. na PRO7 "I Dream Of Jeannie".

Litości, znowu The A-Team??? Jest tyle seriali, których dawno lub wcale nie było to akurat musi być ten, który był stosunkowo niedawno przewałkowany po 3-ch kanałach naziemnych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz powiedzenie "co za dużo to niezdrowo"? Ostatnie emisje na TV6 już nie miały widzów, bo już był przesyt tym serialem. Chyba nie chcesz go totalnie obrzydzić, żeby na jego widok widzowie mieli odruch wymiotny??? Bo takie ciągłe wałkowanie tym właśnie się skończy.

 

Zamiast The A-Team wolałabym obejrzeć Remingtona Steela z Brosnanem, albo Żar tropików. Noble House też byłby dobry. Też seriale znane i lubiane, a lata całe ich nie było. Pogoda dla bogaczy z klasyków także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tvosobista1hd napisał:

Jak chciałbym zobaczyć serial który był kiedyś w TVP 1 w czwartek 20:20 pod tytułem Nieustraszony z 2008

 

Serial owszem fajny, ale jest mały problem -  dostał cancela po JEDNYM SEZONIE, szkoda więc tracić czas. Poza tym raczej nie jest to pozycja zaadresowana do seniorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

Witam ! Kanał rokuje nieźle jak narazie, ale to jeszcze nie jest wow ma potencjał ale za dużo tych powtórkowych kabaretów, już nawet mój ojciec nie ogląda tych powtórek chociaż jest miłośnikiem kabaretów !

Święta Wojna na duży + myślę że seniorzy lubią nostalgie !

Śmieszne filmiki są słabe, za to dałbym takie propozycje które podniosą status kanału:

 

*Koncerty ,, Boney M" czy Modern Talking seniorzy nadal uwielbiają te zespoły wiem to, myślę że bez problemów wyciągacie je z archiwów tvp, bo kiedyś leciały na ich stacjach 😍 ale nie tylko te zespoły mogą być też Lady Pank z Sopotu czy np stare koncerty Dżemu.

 

*Seriale ,, Lokatorzy'' i ,,Sąsiedzi"

kiedyś to był hit i myślę że teraz też mogą mieć oglądalność, Marek Siudym, Ewa Szykulska, Michał Milowicz śmietanka aktorska.

 

 

*Latynowskie telenowele min. ,,Fiorella" 

dawno nie była pokazywana a to był jeden z najlepszych seriali obok ,, Zbuntowanego Anioła" Angie Cepeda mega aktorka.

 

*Filmy z Seagalem czy Van Damme Sandrą Bullock *Można by też zakupić sporty jakieś niższowe ale takie co lubią seniorzy np SZACHY czy zawody Łowieckie na żywo.

 

*Dokumenty historyczne były by mega !!!!!!

 

Można rozwijać ten kanał bo ma mega potencjał @PowerTV 

 

Miejsca w ramówce można zrobić wiele... np o dwie godziny skrócając te kabarety bo to są cały czas te same skecze ! No i śmieszne filmiki

jednak trochę mniej 😀

 

Jeśli jakaś z tych propozycji które przedstawiłem pojawi się w waszej ramówce będę zadowolony ale nie tylko ja, wiem co oglądają seniorzy mam ich trochę w rodzinie.

 

POZDRAWIAM do Boju 👍🏻

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by jakby zakupione były takie seriale: stara czarno-biała seria "The Addams Family", "Mr ED - Koń który mówi", nigdy nie pokazywany w Polskiej telewizji serial czarno-biały "Denis rozrabiaka", kiedyś Polsat pokazywał serial "Webster", "Rossanne", mogłaby być pokazywana stara seria "Świętego", a także z Rogerem Moorem i Curtisem "Partnerzy", "Demsi i Maickpeas na topie", "Opowieści z krypty", brytyjski stary serial komediowy "Jak łyse Konie", "Ojciec Ted", czy "Łysoń".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Romano39 napisał:

"Demsi i Maickpeas na topie",

Jak to jest napisane??? Żeby nie było: DEMPSEY AND MAKEPEACE NA TROPIE.

 

Z klasyków dopisuję oryginalne The Muppet Show. Ta seria z lat 1976-1981. Także Muppets Tonight, czyli seria z lat 90-ych.

 

Wszystkie te seriale są zapewne w 4/3, więc liczę, że nadawca jednak przemyśli sprawę formatu. Jak widać po wpisach niektórzy z forumowiczów rezygnują z seriali emitowanych w sztucznym formacie, a i podejrzewam, że wielu widzów nie wypowiadających się w necie także. Uczulam, @PowerTV , na emisję w prawidłowym formacie. Będziecie mieć więcej widzów.

 

Z nowszych seriali (w HD) dobrze by było, gdybyście przyciągnęli widzów kontynuacjami seriali urwanych na innych antenach. Mam tu na myśli kilka seriali tureckich (Rozdarte serca, Sezon na miłość, Zraniona miłość) i hiszpańskich (Sześć sióstr, Velvet Colleccion). Seriale te miały widownię na zbyt małym poziomie dla kanałów, na których były emitowane, ale ta widownia chętnie przyjdzie obejrzeć dalszy ciąg na wasz kanał. A to podniesie na pewno oglądalność, bo jest spore prawdopodobieństwo, że ci widzowie zostaną też na innych pozycjach ramówkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal kanał wygląda beznadziejnie w pasmie 20-24 a to jest podstawa teraz trochę może ramówka pocisnąć bo jest euro i powoli sezon ogórkowy nadal premiery w NTC lecą rano a powtórki staroci popołudniu. Nadal prawie polowa ramówki to kabarety. Wzorem powinna być TVS i WP. Na razie kanał bardziej dla kobiet Moda na sukces, Pomoc domowa

Edytowane przez Golbi84
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w przyszłych tygodniach:

Dzisiaj o 23:45 "Ostatni człowiek na ziemi" 1964 rok

09.07.2021 o 23:45 

" Autostopowicz" 2007 rok z Sean Beanem 

16.07.2021 o 23:45

"Daniel Boom" prawdopodobnie film z 1956.

wreszcie są wpisywane filmy na kilka tygodni do przodu.

W dniu 30.06.2021 o 11:02, Liam napisał:

W wakacje premiera amerykańskiego kultowego serialu „Pomoc domowa” („The Nanny”). 

 

Ja też uważam, że to dobry wybór Polsat na swoich kanałch wałkuje "Nianie" więc ludzie napewno chcieli by obejrzeć wersje orginalną. Ostatnio ten serial dawał TV6, ale to już dawno temu jeszcze przed nadawaniem "miodowych lat".

Tylko ciekawe kiedy wejdzie ten serial pewnie pod koniec lipca mogli by dawać po 20 po 2 lub 3 odcinki

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...