Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem.

Jednak piszesz tam o ośmiu miesiącach gratis, rozumiem 6+2, przy umowie na 29 miesięcy.

Aktualne umowy Polsatu o ile się nie mylę są podpisywane na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis dla nowych, a więc są o 5 miesięcy krótsze od tych o których piszesz, jednak promocja 8 miesięcy (6+2) pozostaje bez zmian?

Czyli nic się nie zmieniło.

Dalej dają 6 miesięcy darmowego oglądania dla wszystkich a dla starych abonentów dodatkowo tylko 2 miesiące, tak jak to było przy umowach piętnastomiesięcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z konsultantem CP.

W zasadzie mam to czego chciałem.

Potwierdziłem nową umowę na 15/5 miesięcy, w tym okresie dodatkowo mam gratis z VOD,IPLA,HBO a później za 59,90zł Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom HD.

Przy okazji skrócili mi o dwa miesiące starą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę. Obecna miała trwać do sierpnia. Wypowiedzenie wysłałem w grudniu.

Familijny Max HD i dwa tunery dodatkowe Multiroom - 54,90 miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy, z czego 5 bezpłatnych. W okresie bezpłatnym dodatkowo Film HD, Sport HD i IPLA Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na Familijny HD za 39,90, z czego 5 miesięcy bezpłatnych. Zastanawiam się czy po upływie tych 5 darmowych miesięcy powinienem już od razu składać wypowiedzenie i liczyć, że dostanę kolejną nowe umowę np. na 15 miesięcy z czego znowu 5 pierwszych miesięcy będzie za darmo, czy powinienem jednak zapłacić chociaż za 1 miesiąc czy nawet 2 miesiące po upływie tych 5 darmowych miesięcy i dopiero wtedy składać wypowiedzenie. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w tamtych czasach i ja brałem ofertę tego operatora.

Teraz dokładnie nie pamiętam czy był to rok 1999 czy też już 2000, musiałbym znaleźć w piwnicy stare faktury, ale na pewno był to Sagem 4275 ze zniżką dla członków OFE Polsat za 99zł.

Przy zakładaniu lokaty w Invest-Banku dostawało się takiego Sagema za darmo. Tylko lokata musiała być na bodajże min. 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy po upływie tych 5 darmowych miesięcy powinienem już od razu składać wypowiedzenie i liczyć, że dostanę kolejną nowe umowę np. na 15 miesięcy z czego znowu 5 pierwszych miesięcy będzie za darmo, czy powinienem jednak zapłacić chociaż za 1 miesiąc czy nawet 2 miesiące po upływie tych 5 darmowych miesięcy i dopiero wtedy składać wypowiedzenie.

Wypowiedzenie można złożyć w każdym momencie trwania umowy. Jednakże pierwsza próba podjęcia negocjacji o przedłużenie aktualnej umowy zostanie podjęta właśnie po opłaceniu przynajmniej jednego abonamentu. Czy znowu będzie to umowa piętnastomiesięczna z tego pięć gratisowych, czy też odpowiednio 12 i 5 zależeć będzie tylko od sposobu negocjacji osoby negocjującej. Wtedy konsul zaakceptuje to lub też nie. Nie ma jakiegoś specjalnego wymyślonego sposobu co do negocjacji. Najlepiej negocjuje się osobom z wyższym pakietem lub osobom podbijającym swój dotychczasowy pakiet. Jednakże zastrzegam, że i to nie jest regułą.

 

Przy zakładaniu lokaty w Invest-Banku dostawało się takiego Sagema za darmo. Tylko lokata musiała być na bodajże min. 2000 zł.

Właśnie z takiej oferty też skorzystałem. Wtedy Polsat Cyfrowy - tak to nie pomyłka - Polsat Cyfrowy nadawał programy bez abonamentu. Oczywiście dekoder był udostępniany i cały czas był własnością Polsatu. A z czasem naliczono pierwszy abonament i wynosił chyba dwadzieścia złotych. Stare dzieje :wink: Ale to nie o tym jest ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę teściowej w opcji 12/5 m-cy gratis + multiroom gratis na całą umowę. Przez 5 miesięcy wyższy pakiet, a potem mogę zejść do obecnego pakietu tylko przed piątym miesiącem muszę to zgłosić na infolinii, no to za 8m-cy wysyłam wypowiedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedziałem umowę - mam pakiet Familijny HD, nie mam MR ani PVR. Propozycja z CP jest taka: MR za 5 zł, pakiet Familijny Max HD za 49,90 zł, z obecnego dekodera HD6000 będzie MR, przyślą PVR7000 z dopłatą 69 zł, dzierżawa 5 zł - razem 59,90 zł, umowa 12/3. Od miłej pani z infolinii (naprawdę miłej) usłyszałem,że to oferta max. Jak myślicie można jeszcze coś wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa 12/5 od maja 2014, z powodu lenistwa wypowiedzenie wysłane dopiero 26 lutego, zapłaciłem za 5 miesięcy.

Dziś telefon z DUK.

Po standardowych pytaniach dlaczego chce rozwiązać umowę, żeby nie tracić czasu sam przedstawiłem Panu ofertę.

Taki sam pakiet jak poprzednio: Premium, Ipla, Hbo go, multiroom (gratis) za 89.90

Vod przez 5 mc gratis, umowa 15/5

opłata za sagema 5zł

2 mc starej umowy anulowane

czyli standardowe warunki dla osób przedłużających, które korzystają z Satkuriera

 

 

Dzięki wszystkim za informacje przynajmniej wiadomo jak z nimi negocjować :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...