Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie jest napisane tak:

2. Jakakolwiek zmiana umowy objętej promocją (Umowa uprawniająca/Nowa Umowa I/Nowa Umowa II) powodująca obniżenie miesięcznego zobowiązania powoduje utratę możliwości korzystania z Korzyści na Umowie, której dotyczy ta zmiana oraz na drugiej Umowie o ile Korzyść na nią jest przyznawana na podstawie zmienianej Umowy, wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego, dla którego obowiązywała umowa/umowy na niezmienionych warunkach. Przeniesienie przez Abonenta na inny podmiot praw i obowiązków wynikających z zawartej Umowy uprawniającej Plus Abonament, Umowy uprawniającej Plus Internet, Umowy uprawniającej Internet CP, Umowy uprawniającej TV powoduje utratę możliwości korzystania z Korzyści.

 

Mam umowę na TV na 12 m-cy. Minimalne zobowiązanie to 69,90 zł, ale póki co mam full (jeszcze nie zmniejszyłem) za 99,90 zł.

Jeśli chciałbym za rok przedłużyć umowę i zachować zniżki będę musiał mieć minimalne zobowiązanie miesięczne 69,90 zł czy 99,90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 2 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. W przypadku gdy Abonent jest stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni i minimalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament/Plus Abonament dla Firm, Umowy Plus Internet w ofercie dla klientów indywidualnych (konsumentów), Umowy TV, Umowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej („Umowy uprawniające”), to w przypadku zawarcia Nowej Umowy niebędącej aneksem5, na usługę innego rodzaju6 niż Umowa uprawniająca, o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 49,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet, Umowy TV, Umowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej oraz z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce („Nowa Umowa I”) to otrzyma zamiast Benefitu korzyść („Korzyść”):

 

Zacytowany przez Ciebie punkt regulaminu mówi o sytuacji zmniejszenia miesięcznego zobowiązania poniżej kwoty, o której mowa w powyższym cytacie z tego samego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę mógł przedłużyć na dowolną kwotę, byleby nie niższą niż 49,90 zł ?

 

EDIT:

Umowę na trzecią usługę należy podpisać w ciągu 10 dni od podpisania umowy na drugą usługę. 10 dni liczy się od rozmowy telefonicznej, czy od przyjazdu kuriera i podpisania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestudiowałem kilka stron wstecz, ale nie znalazłem odpowiedz na nurtujące mnie wątpliwości.

Otóż jestem w trakcie robienia cesji dekodera polsatu. Obecny abonent posiada pakiet Pakiet Familijny HD z opłatą miesięczną 39,90 zł. Z tego co wyczytałem jak już umowa będzie przepisana na mnie lepiej przedłużyć umowę na abonament max za 49,90 zł, w celu uzyskania zniżki 50% na drugą usługę (w moim przypadku będzie to internet). Czy jako nowy właściciel będę "stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni"? Czy dopiero staż będzie mi się liczył od dnia przepisania na mnie dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby został naliczony rabat SmartDom, czyli m.in. 50% rabatu na drugą usługę, przy podpisywaniu umowy trzeba podpisywać jakąś zgodę i do umowy powinien być dołączony regulamin promocji? Nawet chyba na tym forum czytałem o tym, że musi być to dołączone do umowy. Przed chwilą przyszła do mnie umowy i nie mam w niej ani słowa o programie SmartDom, żadnej zgody, regulaminu itp.

Dzwoniłem przed chwilą do Plusa i tam mi powiedzieli, że nic nie musi być podpisywane, a regulamin mogę pobrać sobie z ich strony, a rabat zostanie naliczony, czym zostanę poinformowany SMSem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podpisywaniu u umowy powinieneś także podpisać zgłoszenie przystąpienia do programu smart dom. Podpisalem umowę na TV i internet i przy każdej umowie był taki załącznik. Faktem jest, ze załącznik ten sporządzony był w jednym egzemplarzu / tylko dla operatora/. PRawda jest, iz powiadomienie o przyznaniu rabatudostawac będziemy przy każdym okresie rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz5891 - jeśli nie masz żadnej innej usługi CP lub Plusa spełniającej warunki super oferty smartDOM to po to Twój staż będzie liczony od dnia dokonania cesji. Czyli jeśli nie zostanie przedłużona super oferta to już z niej nie skorzystasz.

PS. Od dzisiaj znowu wprowadzono zmiany i w wypadku usług Plusa i obecnie minimalna wymagana suma abonamentów będzie liczona z kwot po rabatach za e-fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie otrzymałem Paszportu Polsatu tfu Korzyści. Ciekawe z czego to wynika?

 

Ja też nie dostałem. Poszedłem do APS w Wieluniu i pani w systemie zobaczyła że do mnie nie wysłali i mi wydała paszporcik.

 

 

@cabott. Co to taka Wiocha zabita dechami?

 

Co do wiochy zabitej dechami, to ja osobiście chciał bym w niej zamieszkać. Cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku i czyściejsze powietrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wczoraj TV CP za 59 zł ... w związku z tym iż posiadam umowę na internet w PLUS GSM z abonamentem na kwotę 60 zł mam otrzymać 50 % rabatu. Umowa na internet kończy mi się w Grudniu, ale rozumiem że jak ją przedłużę to zachowam prawo do rabatu na TV ? Jeżeli tak to mogę przedłużyć ten internet w niższej kwocie tj. np 49,90 ?

 

Pytanie drugie, myślę nad dobraniem do tego zestawu telefonu w abo za 1 zł miesięcznie ( rabat kwotowy na 3 usługę ) . Może to być oferta z nową słuchawką ? Czy w grę wchodzi tylko oferta SIM bez telefonu ?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga dziękuję za odpowiedź ...

 

Proszę jeszcze tylko o informację: Umowa na internet kończy mi się w Grudniu, ale rozumiem że jak ją przedłużę to zachowam prawo do rabatu na TV ? Jeżeli tak to mogę przedłużyć ten internet w niższej kwocie tj. np 49,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaugrana18 - rabat jest tylko na abonament za usługę a nie na raty czy też czynsz za sprzęt.

 

@stonka - minimalny abonament za usługę musi wynosić 49,90zł (dla CP) w celu skorzystania z super oferty smartDOM, ale musisz pamiętać też o sumie abonamentów, o której już Ci napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku czerwca chciałem przenieść telefon i z początkiem sierpnia podpisać umowę na tv i internet, ale nie załapałbym się na tę promocję bo miała trwać tylko do końca lipca, więc zrezygnowałem. Gdyby od razu zrobili do końca wakacji, to mieli by odemnie 100pln. miesięcznie, a tak to zero :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...