Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)z programu mogą skorzystać Klienci indywidualni oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą identyfikujące się numerem PESEL... pod warunkiem, że zakupią ofertę dla Klientów indywidualnych np: .Plus Abonament, Plus Internet, Internet CP lub telewizję Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo nie dajcie się omamić niedoszkolonym konsultantom. umowa obowiązuje z chwilą jej podpisania i to z punktu przepisów prawa jest jedyna słuszna interpretacja. Jeżeli jakiś konsultant twierdzi, że umowa obowiązuje od dnia złożenia zamówienia na infolinii to albo jest kompletnym laikiem albo celowo was wprowadza w błąd. Tak dla porządku poproście takiego konsultanta aby obliczy l wam okres do kiedy umowa będzie trwała. Zobaczycie jak będą unikali odpowiedzi. Przykład kompetencji wszelkiej maści konsultantów z łapanki ilustruje wpis swoja droga dotyczący możliwości skorzystania z super oferty w ramach programu Smart Dom przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Zapewniam was że od moderatorów uzyskacie bardziej wiarygodne i bliższe prawdy informacje niż od konsultantów. Choć przyznaję, że nie zawsze postawa tych ostatnich wynika z braku stosownej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam internet LTE w abonamencie 59zł, który to kończy mi się w grudniu,

jeśli teraz wezmę telewizję w 50% cenie to aby ja utrzymać muszę w grudniu przedłużyć swój internet, czy całe 24 miesiące będę miał telewizję z ceną na umowie w trakcie podpisywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga, a jeśli mam abonament telewizyjny w CP na 89,90 oraz mix w Plusie 24x50zł, dobieram abonament telefoniczny i internet w Plusie, to która umowa liczy się jako podstawowa? Jeśli np abonament telewizyjny i go zerwe, czy w jego meijsce jako usługa podstawowa wskoczy mix?

Co by się teraz stało jeślibym wziął dodatkowo np jeszcze internet z CP? Dostanę zniżkę 50%?

 

Dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla czego na stronie Polsatu Cyfrowego jest napisane

 

>>>> Dokup trzecią usługę w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia..

 

Można się pogubić. To w końcu jak od dnia podpisania umowy czy złożenia zamówienia tak naprawdę? Bo przy siedmiu dniach to duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin programu smartDOM:

 

§ 2 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE

2. Dodatkowo w przypadku zawarcia w czasie trwania promocji kolejnej Nowej Umowy niebędącej przedłużeniem umowy lub aneksem spełniającym warunki określone w pkt. 1 („Nowa Umowa II”), na usługę innego rodzaju niż Umowa uprawniająca i Nowa Umowa I w okresie do 10 dni od zawarcia Nowej Umowy I, Abonent otrzyma na Nowej Umowie II Korzyść w postaci upustu promocyjnego6 („Upust promocyjny”) w kwocie 48,90 zł (z VAT) na abonament Nowej Umowy II Plus Internet/Nowej Umowy II TV/Nowej Umowy II Internet CP lub upustu promocyjnego w kwocie 48,99 zł (z VAT) na abonament dla Nowej Umowy II Plus Abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga do "drugi za pól ceny". tak ale dopiero od drugiego pełnego okresu rozliczeniowego. Za pierwszy okres 100%. W regulaminie jest taki mały punkcik "najpóźniej od drugiego okresu". Interpretacja CP: "przy nowej umowie rabat naliczamy po 60 dniach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w Polsacie, z tym drugim okresem rozliczeniowym, ale wczoraj podczas podpisywania umowy w plusie bardzo miła Pani poinformowała mnie o tym, ale dodała jeszcze że w większości przypadków naliczenie rabatu następuje szybciej i faktycznie już dzisiaj dostałem smsa że rabat na opłatę abonamentową w ramach promocji "Smart Dom" został przyznany. Gorzej że nie wiem co z abonamentem na telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sądzę , że Pan z infolinii udzielił ci niezbyt precyzyjnego wyjaśnienia. Mniemam, że w trzecia usługa to internet Power LTE z abonamentem 59,90 ( 25 GB). na tę usługę począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego otrzymasz upust w wysokości 48,90 i tym samym będziesz płacił od drugiego okresu rozliczeniowego 11 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko

ojciec ma familijny max hd jak by dobrał dla mnie premium to abo za premium wynosił by 44.95 zl ??? a jak dobrał by jeszcze internet Power LTE

25 GB to abo za internet 1 zł ?? podpowiedzcie proszę czy dobrze obliczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc. Dziś byłem w APS i chciałem dobrać internet CP 20gb z 50% rabatem i TV pakiet Familijny Max HD za 1 zł. Niestety pani w APS w systemie pojawiło się że mam przekroczony limit usług i nie mogę podpisać umowy na internet i tv. Pani napisała wniosek w moim imieniu aby zwiększyli mi limit aby można by było podpisać obie umowy. Dodam że mam 6 umów(cała rodzina na moich umowach) na telefon w Plus Mix i dwie z nich to comiesięczne doładowanie 50zł zgodne z umową.Mam też 8 umów na telewizję w Cyfrowym Polsacie( pierwsza umowa to familijny Max HD, druga to rodzinny HD i dwie umowy to TV Mobilna.Pozostałe 4 umowy to bezpłatny p.Darmowy HD.)

 

Z pytaniem zwracam się głównie do kolegi swojadroga, który to pewnie będzie w temacie.

 

Czy CP może negatywnie rozpatrzyć mój wniosek i odmówić mi podpisania tych umów? Dodam że na wszystkich kontraktach ani w Plusie, ani w CP nie mam i nie miałem żadnych zaległości w doładowaniach i opłatach pakietu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mi znany klucz wydawania zgód lub odmów. Dobra historia płatnicza jest zawsze na plus. Myślę, że dążenie przez operatora do zwiększenia liczby aktywacji kolejnych usług (po to w końcu jest ta promocja z paszportami) jest również przesłanką, aby wyrazić zgodę na kolejną umowę ponad limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dodam że mam 6 umów(cała rodzina na moich umowach) na telefon w Plus Mix i dwie z nich to comiesięczne doładowanie 50zł zgodne z umową.Mam też 8 umów na telewizję w Cyfrowym Polsacie( pierwsza umowa to familijny Max HD, druga to rodzinny HD i dwie umowy to TV Mobilna.Pozostałe 4 umowy to bezpłatny p.Darmowy HD.)

 

 

Nie moja sprawa,ale czy w Twoim domu nie ma już innej dorosłej osoby,której jesteś wstanie zaufać i ona by podpisała jakąś umowę :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli mam teraz internet lte 59,90zł (obniżony o 50%) od czerwca 2013r., to czy mogę wziąć pakiet tv 59,90 (za połówkę,czyli 30zł) i dobrać np abonament bez tel 49,90 za 1zł? Tak to działa?

Pytam bo internet jest ze zniżką pracowniczą na kogoś kto pracował kiedyś w Plusie. Umowa na internet do czerwca 2015r.

Ponadto na www jest info o 6mies bez opłat za tv. Czy to również się mi należy? Czy w salonie mi to dadzą radę zrobić?

Wiem że muszę się wyrobić w ciągu 10 dni. Planuję to podpisać na początku lipca.

 

Dzięki za odp.

Uszanowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie możesz skoro internet LTE jest na kogoś innego. Abonent posiadający umowę na internet pracowniczy co do zasady będzie mógł skorzystać z tej oferty. Dla dobieranych nowych usług w ramach Super Oferty smartDOM obowiązują normalnie promocje dla tych usług.

Poczytaj wątek, a jeśli czegoś nie rozumiesz z wcześniejszych wpisów to dopytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...