Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

. Jeden drobny szczegół aby skorzystać w omawianych przez was upustów umowy muszą być zawarte o okresie nie dłuższym niż siedem dni.

 

1. Podstawą skorzystania z ofert smart dom jest posiadanie jednego z produktów Polsatu lub plusa od minimum 60 dni..... - informacja uzyskana z infolinii CP, wówczas przysługuje nam 50% rabat na drugi produkt

 

2. aby otrzymać trzeci produkt za 1zł to jak domniemuje ze źródeł reklamowych pomiędzy zawarciem umowy na drugi i trzeci produkt nie może upłynąć więcej niż 7 dni.

 

Z tą ofertą jest tak jak z rabatem wynikającym z oferty smart Dom w Plusie. Niby można skorzystać z upustu w wysokości 10 zł na abonament. Po wnikliwej analizie okazało się jednak, że nie jest to takie proste, bo upustu nie można uzyskać przy zawieraniu umów na taryfy LTE. Do tego momentu wszystko jest w porządku, gdyby nie jeden drobiazg. W plusie nie ma innych taryf w ofercie jak taryfy LTE. Analogicznie z promocją 50 % i słynną już złotówkową.

 

 

Nie bardzo rozumiem, zależny mi na abonamencie za 1zł z nielimitowanymi rozmowami i sms-ami to dostanę takie abo w plus albo CP czy też nie ? Nie mam zamiaru korzystac z internetu w telefonie przez co ten watek LTE w umowie na telefon w plus jest niezrozumiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek ten miał tylko zobrazować rzetelność reklamy wszelkich promocji. zgadza się nie jest on związany z tematem.Co do powoływania się na rozmowę z konsultantem , to wybacz w dniu wczorajszym Pani konsultant od programu Smart Dom także mnie zapewniała, że jak mam aktualnie trzy oferty , telewizję , dwa abonamenty telefoniczne to mogę dobrać internet za 1 zł. TA INTERPRETACJA DZISIAJ JEST JUŻ NIEAKTUALNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat 50% jest na abonament za usługę na dekoderze głównym przez całe 24 miesiące. Opłata abonamentowa za Multiroom, czynsz nie podlega rabatowaniu.

 

Tzn. że nie ma gratisowych miesięcy w abonamencie na dekoderze głównym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Co do powoływania się na rozmowę z konsultantem

 

 

Podstawa prawna

 

§ 2 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

W przypadku gdy Abonent, będący konsumentem w rozumieniu art.22 (1) Kodeksu Cywilnego jest stroną Umowy Posiadanej przez okres

co najmniej 60 dni i min imalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł z VAT od powiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet...... :read:

 

Cały myk w tym jest taki że pierwsza umowa musi przekraczać 49,90pln a aby skorzystać z 50% rabatu na drugą usługę suma zobowiazania na 1 i 2 umowę przekraczać musi 99,80pln

Tak więc jeśli skorzystamy z programu to jego opłacalność ma miejsce wyłącznie w sytuacji gdy weźmiemy 3 usługi a operator za te dobra weźmie docelowo od nas i tak 100pln/ miesiąc.

 

Zgadzam się z poglądem że oferta służy wyłącznie zaciemnieniu wydatków. sama strona CP stała się wyjątkowo nieczytelna np. klikając ptaszka - mówiącego że jesteśmy klientami CP lub plusa nie pyta się z jakich usług się korzysta obecnie..... co sprawia że ma się wrażenie że pomimo iż mamy jako pierwszą aktywną usługę na TV przysługuje nam konkretny rabat na nową aktywację z TV i internetem - a to guzik prawda - bo ta promocja przewidziana jest wyłącznie dla osób mających abo >49,90 na sim w polkomtelu :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby niektórym zechciało się poczytać co było od początku tego wątku to by wiedzieli, że 1 pierwszą usługę trzeba mieć od co najmniej 60 dni, że umowy na kolejne usługi muszą być podpisane na przynajmniej 24 miesiące, że między datą podpisania umowy na drugą usługę a trzecią nie może być więcej niż 7 dni.

Wszystko to było podane. Jak również było podane, że każda z usług musi mieć swój podstawowy abonament minimum 49,90zł.

Druga usługa ma rabat 50% na abonamencie za tą usługę (nie są rabatowane opłaty za czynsz, raty, opłata za Multiroom, opłaty za usługi dodatkowe takie jak dodatkowe pakiety minut, smsów).

Trzecia usługa nie jest za 1zł, tylko udzielany rabat kwotowy 48,90zł dla usług CP lub 48,99zł dla usługa Plusa.

Jeśli umowa druga lub trzecia jest na usługi: Plus Internet, Internet CP, Telewizja, Plus Abonament/Plus Mix tylko SIM lub oferta ratalna to suma abonamentu za pierwszą i drugą umowę musi wynosić przynajmniej 74zł, natomiast jeśli druga lub trzecia umowa jest na usługi z aparatem telefonicznym Plus Abonament lub Plus Mix to suma abonamentu za pierwszą i drugą umowę musi wynosić minmum 98zł.

W Superofertę można połączyć trzy usługi, przy czym każda musi być z innej grupy (TV + Internet + Telefon) w dowolnej kolejności. Taki zestaw można mieć tylko jeden.

Wszystko to było.

Jeśli klient posiada usługę (pierwszą) CP lub Plusa za mniej niż 49,90zł może albo aneksować umowę, aby mieć zobowiązanie na minimalną wymaganą kwotę lub w ramach dotychczasowej umowy zmienić pakiet usługi (np. w TV zmienić pakiet w ramach elastyczności, w telefonie zmienić taryfę, w internecie zmienić pakiet danych). Wszystkie trzy umowy (aneks do pierwszej i dwie nowe na kolejne różne usługi) mogą być zawarte jednego dnia.

Rabaty są przyznawane bezterminowo, dopóki spełnione są warunki abonamentowe.

Wszystko to było, tylko leniwców się tutaj namnożyło, którym się nie chce poczytać co było w tym temacie (i nie tylko w tym) już napisane.

 

PS. Nie wgryzam się w szczegóły ofert interenetu Plusa (pisałem już, że są różnice w ofertach interentu Plusa i CP), bo ja sprzedaję internet CP i można mieć spokojnie podwojone pakiety danych w Superofercie i otrzymać rabat na tą usługę według zasady, którą kolejny raz tutaj powtórzyłem.

 

PS2. Na stronie www CP nie pyta jaką masz wykupioną usługę pierwszą w CP lub Plusie, ale jest informacja (ikona z pytajnikiem przy informacji rabat 50% w programie smartDOM), że abonament za pierwszą usługę musi wynosić przynajmniej 49,90zł, aby uzyskać wspomniany rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W systemie sprzedaży CP nie jest problemem sprzedanie taryfy LTE, klientowi w zasięgu HSPA/HSPA+ z podwojonym pakietem danych, ale jak to jest w systemie sprzedaży Plusa to już nie dam sobie głowy ściąć.

Czyli masz na myśli że w taryfie w której powiedzmy jest limit w hspa 25gb a w lte 50gb można uzyskać limit 50gb w hspa? Bo w salonie polsatu nic o takim czymś mi nie wspomnieli.

BTW chciałem wczoraj podpisać umowy na internet i telefon ale pani w salonie po dosłownie godzinie męczenia się nie mogła podpisac żadnych umów, ponieważ w systemie miała że paszport korzyści został wysłany(ja nic nie otrzymałem) i nie mogła wydac nowej karty korzyści głównej aby zrabatować usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczanie pakietu nie ulega zmianie (w HSPA+ będzie rozliczać 25GB). Nie zamykasz sobie po prostu furtki biorąc sprzęt i taryfę HSPA+.

 

BTW za problemy w systemach sprzedaży nie mogę odpowiadać (nie wiem też jakiego typu było to problemy). Nie rozwiążemy tego tutaj, ale też nie jesteśmy tutaj od tego.

 

@fezuj - Na każdą usługę możesz mieć promocję zgodną z ofertą na tą usługę. Z Superoferty można skorzystać będąc w okresie promocyjnym, rabatowym z umową na czas określony a także z umową na czas nieokreślony. Warunkiem jest bycie abonentem dla tej pierwszej usługi od co najmniej 60 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga popraw mnie jeżeli coś źle interpretuje z regulaminu superpromocji:

- mam abonament na telewizję w CP w cenie 74,90 od blisko 7 miesięcy,

- a Aps mogę dokupić telefon w plusie z abonamentem 129 zł ( obniżka z tytułu promocji ( 50% tj: 64,50

- także w Aps dokupuję internet CP 20 GB w cenie 49,90 ( - 48,90 z tytułu promocji , czyli przysłowiowa 1 zł.)

Umowy na okres 24 miesięcy, a fakt posiadania przeze mnie telefonu w plusie nie ma żadnego znaczenia z uwagi , że deklaruję chęć dokupienie nowego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to od kwietnia 2012 roku można w APS-ach CP podpisać nową umowę Abonament Plus oraz Mix Plus. W wybranych APS-ach CP można też podpisać umowy na kontynuację (tzw. utrzymanie).

Oferta Plus Internet (także ze sprzętem na raty) jest dostępna w salonach Plusa, stronie www Plusa, infolinii Plusa, w APS-ach CP dostępna jest oferta Internetu CP (także ze sprzętem na raty). Są to dwie różne usługi i oferty. PS4 jest dostępne tylko w ofercie Plus Internet.

W APS-ach CP i salonach Plusa (na razie w wybranych) można również podpisać umowę na zmianę dostawcy prądu (Plus Energetyka) oraz założyć konto w Plusbanku, złożyć wniosek o kredyt lub kartę kredytową Plusbanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem?

1. Mam CP TV za 69 zł. Dobieram internet 25GB plus, który kosztuje 159,90 zł przy okazji dostaje na niego rabat w wysokości 50% na 2 lata. Czyli wychodzi, że za ten net płace 79,95 zł i otrzymuje konsolę ps4 za 3 zł?

 

2. A nie ma konsoli ps4 z no limit na abonament telefoniczny? Bo wolałbym abonament telefoniczny od neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi się umowa na telewizję. Od 2 tygodni słaby kontakt z ich strony - mam jeszcze internet mobilny z cp za 39,90. Moje wątpliwości:

 

1. Gdybym podwyższył abonament do 49,90 to mógłbym od soboty wziąść telewizję od nowa z rabatem 50%?

2. Czy ta sama osoba może na nastepny dzień podpisać nową umowę?

3. Interesuje mnie opcja premium za 49,95 - pytanie czy przy tej ofercie obowiązuje również 6 miesięcy gratis?

4. Czy skoro następny okres rozliczeniowy na internet mam 11.06 to jesli jutro zwiększe kwote abo do 49,90 to od razu bede mogł wziaść drugą umowę czy trzeba czekać do kolejnego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, co robisz jak przychodzi klient będący abonentem CP i chcący podpisać w ramach omawianej promocji internet CP z rabatem 50%, niemniej mówi, że paszportu jeszcze nie dostał (z systemu wynika, że został wysłany). W zasadzie nie ważne czy dobiera internet czy inną usługę, chodzi mi o to, czy zatrzymujesz klienta dajesz mu paszport u siebie w punkcie (ten wysłany zdaje się można anulować) i podpisujesz stosowną umowę, czy mówisz że ma czekać aż Inpost dostarczy i dopiero z tym paszportem ma wrócić.

Chcę wiedzieć, czy w takie sytuacji jest sens w ogóle fatygować się do APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...