Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadany przeze mnie tutaj program doczekał się uruchomienia strony www: http://www.paszportkorzysci.pl/ no i startu samego programu lojalnościowego.

 

Zapraszam do dyskusji lub żartów (w granicach rozsądku oczywiście ;) ).

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz klienci Plus Banku, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych powinni otrzymać paszporty Inpostem, pozostali mogą odebrać w APS-ach i placówkach banku.

 

Przykład oferty:

Mam TV za 59,90 (Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD) i dobieram w CP internet mobilny LTE za 49,90zł (20GB lub 24GB na stronie www CP). Otrzymuję rabat 50% na abonament za interent (czyli będę płacił 24,95zł). Do 7 dni przenoszę swój numer i dobieram telefon z nielimitowanymi połączeniami do sieci komórkowych w abonamencie 69,90zł i dostaję rabat 48,90zł na tą usługę (czyli będę płacił 21zł) Umowy na usługi na 24 miesiące.

Sumaryczny rachunek zatem wyniesie 105,85zł za trzy usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnik programu "rozpoznawany" jest w systemie po numerze PESEL. System informatyczny automatycznie podpowiada ile wydać kart programu do Paszportu Korzyści. Jest karta uczestnika i karta dla bliskich osób uczestnika. Dzięki karcie/kartom można korzystać ze zniżek u partnerów programu (np. Orlen, AXA, sklepy sieci Lewiatan, ABC, Groszek).

Sam Paszport Korzyści to tylko druk marketingowy.

 

Czyli dla Ciebie @Pytacz będą dwa paszporty, tzn. dla Ciebie jeden paszport z kartą (może kartami) jako abonenta CP, a dla drugiej osoby drugi paszport z kartą (może z kartami) jako abonenta Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, de facto, będziemy mieć po trzy karty (ja i posiadaczka telefonu bo kolejna osoba nie ma żadnej usługi)?

To jeszcze jedna kwestia. Będę niebawem w APS. Czy mogę kartę odebrać pomimo tego, że pewnie przyjdzie do mnie pocztą? Jeśli tak, co wtedy z tą otrzymaną pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwale że przeczytałem regulamin i już po tych korzyściach czyje się zj :censored: jak "koń po westernie"

Udało mi sie wychwycić fragment, który można podpiąć pod "żart w granicach rozsądku" :

 

Zasady uzyskiwania Korzyści przez Uczestników dokonujących zakupów ubezpieczeń podróży zagranicznych (polisa travel).

 

1. Niniejsze zasady (Zasady) określają zasady uzyskiwania Korzyści przez Uczestników, /.../”

Ja z zasady jestem kumaty,ale te zasady mnie przerażają :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją otrzymać Inpostem lub odebrać osobiście w APS CP, Plus lub placówce Plus Banku (w zależności klientem, której spółki jesteś) i taką kartę rejestrujesz na stronie.

Rejestracja karty głównej nie jest obowiązkowa (karta jest wydana aktywna).

Karta bez rejestracji w Programie upoważnia do:

 - korzystania ze zniżek u Partnerów

 - skorzystania z Oferty własnej Organizatorów

Po rejestracji w Programie upoważnia do:

- zarzadzania i podglądu stanu dodatkowych środków naliczanych na konto w Programie, które można wykorzystać m.in. na obniżenie rachunków np. za abonament TV, Internet czy telefon

- zarządzania kontem Uczestnika Programu

- udziału w konkursach i loteriach

 

Karta dla bliskiej osoby, która nie musi być Klientem. Staje się aktywna tylko po jej zarejestrowaniu przez Uczestnika na stronie Programu (po założeniu konta w Programie).

Karta dla bliskiej osoby po zarejestrowaniu upoważnia do:

 - korzystania ze zniżek u Partnerów

 - skorzystania z Oferty własnej Organizatorów

 - zarządzania i podglądu stanu dodatkowych środków naliczanych na konto w Programie, które można wykorzystać m.in. na obniżenie rachunków na produkty w Grupie pod warunkiem, że Uczestnik Programu zakupi go w czasie korzystania z Programu

 - zarządzania kontem Uczestnika Programu

 - udziału w konkursach i loterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert - Paszport do książeczka z marketingowym bełkotem ;) Czyli masz napisane, że druga usługa za połówkę, a trzecia za złotówkę oraz u partnerów rabaty ;)

Do paszportu dostajesz kartę uczestnika (główną) i dodatkową, którą możesz przekazać bliskiej Ci osobie. Karta upoważnia Cię do skorzystania ze zniżek u partnerów.

 

@wojciu - Aby skorzystać z rabatów na kolejne usługi, pierwsza usługa musi mieć abonament przynajmniej 49,90zł. Kolejne usługi przed rabatem też muszą być za minimum 49,90zł. Kolejne usługi muszą być z innej grupy. Chodzi o to aby był zestaw Telewizja + Internet + Telefon docelowo.

 

@piranha - pewnie trochę potrwa zanim tablety trafią do kolejnych placówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...