Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czwartą usługę płacisz normalnie :D

Ten program ma na celu połączenie TV CP + Internet (albo w CP, albo w Plusie) + Telefon w Plusie. Kolejność dowolna. Zasada prosta: Pierwsza usługa normalnie, druga z rabatem 50%, trzecia dobrana do 7 dni po drugiej z rabatem 48,90zł za usługi CP lub 48,99zł za usługi Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda :( bo bym wziął jeszcze 3i4 i nawet 5 telefon :wink: wszak rodzina powinna trzymać się razem :!::jupi:

 

Ps. "nieco" nie w temacie,ale może dlatego do dziś żadnej oferty z DUK bo czekali by przy okazji złożyć propozycje kompleksową :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=7&t=35943&p=959112&sid=31b5c6d55771a727defe22042b17a75f#p959038

 

 

@wojciu - Aby skorzystać z rabatów na kolejne usługi, pierwsza usługa musi mieć abonament przynajmniej 49,90zł. Kolejne usługi przed rabatem też muszą być za minimum 49,90zł. Kolejne usługi muszą być z innej grupy. Chodzi o to aby był zestaw Telewizja + Internet + Telefon docelowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga chciałbym abyś mnie oświecił ( tak trochę z lenistwa). Mam tv 74,90, telefon w plusie 84,90, drugi abonament w plusie 29,90 jaką w oparciu o nowa promocję mogę wytargować cenę na internet.np. w standartowej cenie 49, 90 za 24 G złotych.Sens mojego pytania zasadniczo sprowadza się do tego czy ten internet mogę dostać w cenie 0 zł.

Wprawdzie nie doczekałem się odpowiedzi ale jestem po rozmowie z konsultantka programu Smart Dom, która dokonała obliczeń i stwierdziła, iż opłata abonamentowa za 24 GB internetu mobilnego wyniesie w moim przypadku 1 zł. Informacje wstawiłem dla innych forumowiczów. Grzechem byłoby nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie doczekałem się odpowiedzi ale jestem po rozmowie z konsultantka programu Smart Dom, która dokonała obliczeń i stwierdziła, iż opłata abonamentowa za 24 GB internetu mobilnego wyniesie w moim przypadku 1 zł. Informacje wstawiłem dla innych forumowiczów. Grzechem byłoby nie brać.

jeśli to prawda to duuuuużo chętnych się zrobi na neta w lte :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Też ostrożnie podchodzę do rozmów z konsulami. Złożyłem zamówienie. Czekam na jego telefoniczna weryfikację. W ostateczności zawsze mogę odstąpić od umowy lub nie przyjąć przesyłki. Zawsze też ostrożnie podchodziłem do LTE, ale od miesiąca mam ten internet w Plusie i choć do deklarowanych 150 Mbs daleko to 60 - 70 osiągam wewnątrz domu, a to jest kilka razy więcej dotychczasowe 8 Mbs w radiówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziut60 - Nie ma takiej możliwości.

 

@dartman - wybacz, że wyłączyłem kompa i wróciłem do realiów życia na kilka chwil. Kiedy zakładałem wątek podalem tam przykładową ofertę, gdzie suma za TV + internet + telefon z przeniesieniem numeru dało ok 105zł w sumie. Gdyby jako drugą usługę dobrać telefon z przeniesieniem numeru i do tego internet jako trzecia usługa to suma rachunku spada do ok.95zł.

 

TV za 59,90zł, Telefon z przeniesienem numeru (bez limitu na komórkowe) za 69,90 (tu dostajesz rabat 50%) i internet CP 20GB w APS lub 24GB na stronie www za 49,90zł (tu dostajesz rabat 48,90zł). Suma 95,85zł.

 

@szunaj - Możesz wszystkie umowy załatwić jednego dnia (choć z przeniesieniem może się nie udać). Jeśli chcesz internet za 1zł dostać, to najpierw podpisujesz umowę na TV i załatwiasz przeniesienie numeru, jak już przeniesiesz numer i podpiszesz umowę na telefon masz 7 dni na podpisanie umowy na internet, aby był za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie. Jesli dokonam cesji dekodera z innej osoby na swoje nazwisko a bede chcial skorzystac z tej nowej superoferty na wiecej uslug, gdzie wymaganie jest 60 dni posiadania uslugi, to czy po cesji bedzie to wlasnie widoczne ze umowa trwala juz np. 5 miesiecy czy bedzie sie to odnosilo do mojej osoby czyli ze jestem nowym klientem? Jeżeli to cos zmienia moje dane znajduja sie chyba w cyfrowym polsacie z racji kupionego dekodera DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cyfek - Jak to nazwałeś "stary" program smartDOM jest cały czas aktualny i możesz z niego skorzystać. Odpowiadając na Twoje pytanie: Tak, dostaniesz rabat 10zł w tej sytuacji.

 

@jaro25 - Zerknij na post, który jest dwa wpisy nad Twoim pytaniem.

 

@serewencik - Będziesz mógł skorzystać z Superoferty, dopiero po 60 dniach od cesji.

 

@adipo - Nie, nie dostaniesz TV za 1zł, ale dostaniesz rabat 50%.

 

PS. Muszę tu sprostować jedną sprawę. Jeśli jedna z umów Plusa w tym zestawie nie jest w ofercie tylko SIM lub w ofercie ratalnej (od dzisiaj będzie można podpisać umowę na abonament + telefon kupić na raty), to suma rachunków za 3 usługi musi wynieść przynajmniej 98zł Czyli mój pierwszy przykład viewtopic.php?f=7&t=35943&sid=0c50f0fc4978c3917b297118c40a3038#p958956 jest prawidłowy. W pozostałych przypadkach suma rachunków musi osiągnąć przynajmniej 74zł.

 

TV za 59,90zł, Telefon z przeniesienem numeru (bez limitu na komórkowe) za 69,90 (tu dostajesz rabat 50%) i internet CP 20GB w APS lub 24GB na stronie www za 49,90zł (tu dostajesz rabat 48,90zł). Suma 95,85zł.

W powyższym przykładzie suma będzie prawidłowa tylko bez telefonu (nadal komórki bez limitu i 3GB internetu w telefonie zamiast 0,5GB w ofercie z telefonem)

 

 

@dartman - Wracając do Twojego przypadku, aby trzecią usługę dostać za 1zł (pakiet CP 24GB zamówiony przez www po uwzględnieniu rabatu 48,90zł) musisz zawrzeć umowę na tą trzecią usługę nie dalej niż 7 dni od umowy na drugą usługę. W przeciwnym wypadku potraktowane to zostanie jako druga usługa, czyli rabat 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz swojadroga wyjasnij mi proszę.

Mam CP płacę 69 zł za abonament. Jeszcze mi zostało kilka miesięcy umowy.

I przykładowo chce wziąć telefon no limit w Plusie i przy okazji internet za 1 zł.

Więc mam abonament CP, płace rachunki, dziś idę do Plusa i biorę telefon za 1 zł z abonamentem 50% taniej? Czy zamawiam do przez BOK CP? Jak to jest?

Musze mieć ten paszport Polsatu aktywny? A jak nie chce go mieć to wtedy nie mam 50% taniej na 2 usługę i 100% taniej na 3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon w Plusie możesz zamówić przez stronę www Plusa lub podpisać umowę w salonach Plusa, lub CP. Otrzymasz na tą usługę rabat 50%. Twój sumaryczny rachunek za TV + Telefon musi w tej sytuacji wynieść minimum 98zł. Trzecia usługa nie ma rabatu 100% tylko rabat kwotowy 48,90zł dla usług Cyfrowego Polsatu lub 48,99zł dla usług Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę aneksować umowę w CP na TV?

Bo chciałbym mieć TV na 24 miesiące + telefon na 24 i interner na 24 od razu.

nie chce się bawić w to, że na TV zostało mi 9 miesięcy a na telefon i internet zrobi mi się 24 miesiące.

 

Drugie pytanie jak ten LTE działa? Korzystam z Neostrady/Netii, nie mam limitu często siedzę, oglądam YT, itd. Gram w sieci. Jak to jest z transferem? 30GB szybko zniknie? Bo tego się boję. A jak wykorzystam 30 GB to spowolni mi neta czy będę musiał płacić extra dodatkowo do 1GB?

 

PS. Mógłbym zrezygnować z Neostrady i wziąć LTE z największą ilością GB danych. Ale nie wiem jak to jest z tym limitem, czy mi na miesiąc starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet LTE PLusa z limitem 25GB.Korzystam z internetu dość intensywnie ,YouTube,inne serwisy.Tu się nie ograniczam.Zwykle ten limit starcza mi na 3 tygodnie użytkowania,brakuje mi zawsze tygodnia do następnego cyklu rozliczeniowego.Zaznaczam ,ze nie ściągam żadnych filmów .Teoretycznie przy dużych plikach można korzystać z 50GB transferu nocnego .Lecz on dla mnie mija się z celem od 1 do 7 rano.Niestety w tych godzinach ja spie :lol2:

 

Jeśli wykorzystamy limit prędkość internetu nie spada, lecz jest on całkowicie niedostępny do początku nowego cyklu rozliczeniowego.

Oczywiście można ustawić sobie progi ,gdzie po przekroczeniu limitu naliczane są opląty do wysokości 25zl lub dokupić pakiet extra.

Ja ogólnie jestem zadowolony.Mam go już od 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w zasięgu LTE. Nie wiem czy pchać się w neta CP/Plusa??? Za neo płacę sporo, a tak miałbym za grosze neta.

 

Widziałem konsolę ps3. Jak z nią jest? Musze za nią płacić jakieś raty?

 

Mógłby ktoś mi wyliczyć taki zestaw? Mam CP TV za 69,90 zł. Chce no limit plusa + najdroższy internet w CP/Plusie z ps3 i jakimś modemem czy routerem - przypominam nie jestem w zasięgu LTE i internet domowy odpada. Najwyżej pod kompa podłącze modem lub router na usb. Ile taki zestaw wraz z TV będzie mnie kosztował? I ile bez konsoli ps3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...