Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@browar - Użyj oprogramowania zliczającego Twój obecny transfer (np. takim oprogramowaniem: http://www.dobreprogramy.pl/DU-Meter,Pr ... 39703.html ) i będziesz miał odpowiedź. Może się okazać, że pakiet 60GB za 79,90zł Ci wystarczy. Ja osobiście w Rybniku mam średnio 35-38 Mbps pobieranie, 18-20Mbps wysyłanie i PING między 25-30ms. O internecie w CP poczytaj sobie w tym wątku: viewtopic.php?f=7&t=9135&start=930#p914536 (internet działa dalej bez zmiany prędkości i kosztuje Cię to 2gr/1MB danych, można też ustawić limit, aby rachunek nie rósł i wtedy blokuje dostęp do internetu).

Możesz wszystkie umowy załatwić jednego dnia, ale i tak Ci się terminy rozjadą (maksymalnie 3 tygodnie). Dla internetu i telefonu cykl rozliczeniowy jest inny, niż dzień podpisania umowy.

W Twoim wypadku suma będzie składać się z: TV (według aktualnej oferty bądź aneksu) + telefon z taryfą bez limitu (rabat 50%) + internet (rabat 48,90zł jeśli CP lub 48,99zł jeśli Plus).

 

Jeśli nie jesteś w zasięgi LTE to zostaw Neostradę i ewentualnie dobierz sobie internet mobilny jako dodatkowy z pakietem 20/24GB kosztujący normalnie 49,90zł w CP.

Za konsolę płacisz raty. Tutaj masz opis oferty: viewtopic.php?f=7&t=9135&start=960#p951296.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ofertę z laptopem HP.Gdy podpisywałem umowę nie było jeszcze rat za sprzęt.Dostałem tez rabat za posiadanie MixPlusa 15 zloty.Umowę mam na dwa lata ,dobiega końca za 6 miesięcy.Gdy podpisywałem umowę zmieniło się prawo telekomunikacyjne i pierwsza umowa nie mogla być dłuższa niż 24 miesiące.Teraz wprowadzono raty umowa na 24 ,raty 36 lub 42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga - ok czyli dobieram neta 20/24 GB kosztującą normalnie 49,90 zł jako drugą usługę. Czyli 50% taniej wychodzi i będę płacił 24,95 zł. A jeżeli wezmę konsolę? Wówczas raty za konsolę też dzielą się na pół?? I na 24 rat ile wychodzi miesięczna rata za konsolę 50 zł?

Czyli 50zł + 24,95 zł? Czy inaczej to się liczy??

 

PS. Nie mogę wziąć konsoli z LTE 70GB? Wtedy raty ile by mnie wyniosły na konsolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrezygnowałeś z telefonu to tak.

Rabatowany jest zawsze tylko abonament za usługę główną. Wszelkie inne koszty w postaci rat, czynszu, abonamentu za Multiroom HD, itp. nie podlegają rabatowaniu). Tak jak podane jest tutaj: viewtopic.php?f=7&t=9135&start=960#p951296 Rata = koszt konsoli / ilość rat.

Konsolę można dobrać do pakietu internetowego minimum obecnie 20/24GB, czyli większy też możesz ;).

 

Myślę, że po tylu wpisach tutaj możemy wrócić do konkretnych ofert dla danych usług do ich wątków na tym forum:

Oferty TV dla obecnych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4710

Oferty TV dla nowych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=432&start=2670

Internet CP wraz z ofertami - viewtopic.php?f=7&t=9135&start=975

 

Zasada chyba została już nakreślona i dalsza dyskusja będzie się toczyła w kierunku zasad samego programu, jego oceny, nawet żartów (w granicach rozsądku), itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę aneksować umowę w CP na TV?

Bo chciałbym mieć TV na 24 miesiące + telefon na 24 i interner na 24 od razu.

nie chce się bawić w to, że na TV zostało mi 9 miesięcy a na telefon i internet zrobi mi się 24 miesiące.

 

Drugie pytanie jak ten LTE działa? Korzystam z Neostrady/Netii, nie mam limitu często siedzę, oglądam YT, itd. Gram w sieci. Jak to jest z transferem? 30GB szybko zniknie? Bo tego się boję. A jak wykorzystam 30 GB to spowolni mi neta czy będę musiał płacić extra dodatkowo do 1GB?

 

PS. Mógłbym zrezygnować z Neostrady i wziąć LTE z największą ilością GB danych. Ale nie wiem jak to jest z tym limitem, czy mi na miesiąc starczy

Też mi chodziło po głowie przejście na neta z Plusa więc u mojego dostawcy sprawdziłem czy się zmieszczę w tym limicie no i wyszło że w kwietniu zużyłem tylko 180 GB :shock::shock:

to troszkę ten plusowy deputat ubogi jak na moje skromne zapotrzebowanie :wink:

Tak że radzę Ty też sprawdź czy Ci starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrezygnowałeś z telefonu to tak.

Rabatowany jest zawsze tylko abonament za usługę główną. Wszelkie inne koszty w postaci rat, czynszu, abonamentu za Multiroom HD, itp. nie podlegają rabatowaniu). Tak jak podane jest tutaj: viewtopic.php?f=7&t=9135&start=960#p951296 Rata = koszt konsoli / ilość rat.

Konsolę można dobrać do pakietu internetowego minimum obecnie 20/24GB, czyli większy też możesz ;).

 

Myślę, że po tylu wpisach tutaj możemy wrócić do konkretnych ofert dla danych usług do ich wątków na tym forum:

Oferty TV dla obecnych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4710

Oferty TV dla nowych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=432&start=2670

Internet CP wraz z ofertami - viewtopic.php?f=7&t=9135&start=975

 

Zasada chyba została już nakreślona i dalsza dyskusja będzie się toczyła w kierunku zasad samego programu, jego oceny, nawet żartów (w granicach rozsądku), itd.

 

Czekaj bo teraz nie rozumiem ;) Wyjaśnij na chłopski rozum.

Mam TV CP za 69 zł.

Chce wziąć konsolę ps3 wraz z netem LTE od CP. Czyli z paszportem powinienem mieć 50% taniej. Czyli ile zapłacę za LTE z konsolą na 24 miesiące przy 20/24 GB? A ile przy 70GB?? Chodzi mi o pełną cenę drugiej usługi, bo za TV wiesz już, że płace 69 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpal - w ofercie Plusa i w zasięgu LTE, a @browar nie jest w zasięgu LTE (jak napisał), a poza tym tutaj rozmawiamy o ofertach CP. ;) W ofertach CP i Plusa jeśli chodzi o internet bywają drobne różnice.

 

@browar - rabat jest na usługę, a nie raty, czynsz, itp. 69,90zł za TV + 24,95zł za internet 20/24GB po rabacie 50% + rata za konsolę 50zł przy 24 ratach = 144,85zł

69,90zł za TV + 39,95zł za internet 70GB po rabacie 50% + rata za konsolę 50zł przy 24 ratach = 159,85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu np., internet mobilny z plusa nie chodził. A zasięg w telefonie lepszy niż u innych sieci. W większym mieście plus ładnie chodził, ale u mnie raz chodził raz nie.

Mapa widzę zasięgu HSDPA/HSPA+ ale co z tego jak plus u mnie albo chodzi albo i nie??

Zmieniłbym neostradę na Plusa/CP, ale nie wiem jak z limitem a po drugie jak to będzie chodzić.

Neostrada nigdy mnie nie zawiodła, nawet jak za oknem panowało tornado i rwało wszystkie drzewa wokoło. Nawet gdy były syberyjskie mrozy, lub afrykańskie upały, neo działała i chodziła. Tu się boję co do CP/Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar - Czytasz co do Ciebie piszę?

 

Jeśli nie jesteś w zasięgi LTE to zostaw Neostradę...

 

Użyj oprogramowania zliczającego Twój obecny transfer (np. takim oprogramowaniem: http://www.dobreprogramy.pl/DU-Meter,Pr ... 39703.html ) i będziesz miał odpowiedź.

 

Też mi chodziło po głowie przejście na neta z Plusa więc u mojego dostawcy sprawdziłem czy się zmieszczę w tym limicie no i wyszło że w kwietniu zużyłem tylko 180 GB :shock: :shock:
- to akurat nie ja, tylko @fezuj ;)

 

Myślę, że po tylu wpisach tutaj możemy wrócić do konkretnych ofert dla danych usług do ich wątków na tym forum:

Oferty TV dla obecnych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4710

Oferty TV dla nowych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=432&start=2670

Internet CP wraz z ofertami - viewtopic.php?f=7&t=9135&start=975

Zasada chyba została już nakreślona i dalsza dyskusja będzie się toczyła w kierunku zasad samego programu, jego oceny, nawet żartów (w granicach rozsądku), itd.

 

I co najważniejsze sam napisałeś teraz:

U mnie w domu np., internet mobilny z plusa nie chodził. A zasięg w telefonie lepszy niż u innych sieci. W większym mieście plus ładnie chodził, ale u mnie raz chodził raz nie.

Więc nawet nie ma o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na próbe można wziąć, cena atrakcyjna :)

Przy abonamencie 24,95 zł i 29,95 zł jest w zestawie:

Modem ZTE MF821 i Router Edimax LT-6408n.

 

Czyli mogę w domu mieć neta na kompie i w tym samym czasie mogę mieć na lapku poprzez modem w Krk, Wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpal - w ofercie Plusa i w zasięgu LTE, a @browar nie jest w zasięgu LTE (jak napisał), a poza tym tutaj rozmawiamy o ofertach CP. ;) W ofertach CP i Plusa jeśli chodzi o internet bywają drobne różnice.

 

Wątek jest o paszporcie i korzyściach, więc spójrzmy bardziej przekrojowo :)

A swoją drogą, brak zasięgu LTE w danym miejscu nie przeszkadza w podpisaniu umowy, tyle że nie będzie podwojenia pakietu. Pytanie, czy komuś zależy bardziej na transferze, czy na sprzęcie dołączanym do umowy, bo jeśli połączyć to z jeszcze jedną możliwością firmowaną przez pana Solorza, można mieć PS4 (bądź np. laptop, jeśli ktoś woli) niemal za darmo. Sam mam zagwozdkę, bo szykowałem się do przedłużenia Neostrady, a tutaj - osiołkowi w żłoby dano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o paszporcie i korzyściach, więc spójrzmy bardziej przekrojowo

 

Masz mnie. We własne sidła się wpakowałem :D

 

W systemie sprzedaży CP nie jest problemem sprzedanie taryfy LTE, klientowi w zasięgu HSPA/HSPA+ z podwojonym pakietem danych, ale jak to jest w systemie sprzedaży Plusa to już nie dam sobie głowy ściąć.

Reszty dotyczącej sprzętu (tablety, laptopy, konsole) pozwól, że się nie wypowiem z racji pewnego konfliktu interesów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co napisał @mpal i ja i zacznij szukać na stronie właściwego operatora. ;) I kolejny raz proszę, aby już rozmowy o konkretnych ofertach przeniosły się do właściwych wątków:

 

Myślę, że po tylu wpisach tutaj możemy wrócić do konkretnych ofert dla danych usług do ich wątków na tym forum:

Oferty TV dla obecnych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4710

Oferty TV dla nowych abonentów TV CP - viewtopic.php?f=7&t=432&start=2670

Internet CP wraz z ofertami - viewtopic.php?f=7&t=9135&start=975

Zasada chyba została już nakreślona i dalsza dyskusja będzie się toczyła w kierunku zasad samego programu, jego oceny, nawet żartów (w granicach rozsądku), itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta rewelacyjna, opłaca się np. rodzicom wziąć drugą umowę (z TV i internetem) Telewizja im nich śmigać będzie - i to w niższej cenie aniżeli sami poszli by do BOK jako nowi klienci a w naszym gospodarstwie domowym internet właściwie gratis :D

 

Przykład: idzie Kowalski do BOK bierze umowę na siebie Fam max +film+sport + cinemax w podstawie płacić będzie 59,90 docelowo.

Dogaduje się Kowalski z Iksińskim i iksiński za ten sam pakiet na drugiej umowie w smartdom płaci 40,95zł a internet zostaje u Kowalskiego za to, że na niego jest umowa :D

Efekt Kowalski płaci za internet lte 34GB + TV 59,90

iksiński oszczędza na TV 20pln miesięcznie. - Same korzyści, oczywiście o ile Kowalski i Iksiński potrafią żyć w symbiozie :D:brawo:

 

Mało tego z tego co rozumiem to do tego wszystiego Kowalski może jeszcze w ciągu 7 dni dołączyć abonament z nielimitowanymi rozmowami i sms-ami do wszyskich sieci za 1zł :read:

https://satkurier.pl/news/100741/paszpor ... banku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega podwójne GB w tej ofercie? Pytałem wczoraj w BOK o tą promocję bo mam telefon w plusie. Podobno do podstawowego pakietu np 25GB mam liczyć podwójnie bo drugie 25GB to lTE. Najpierw schodzi mi ten pierwszy internet a potem lte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ofertą jest tak jak z rabatem wynikającym z oferty smart Dom w Plusie. Niby można skorzystać z upustu w wysokości 10 zł na abonament. Po wnikliwej analizie okazało się jednak, że nie jest to takie proste, bo upustu nie można uzyskać przy zawieraniu umów na taryfy LTE. Do tego momentu wszystko jest w porządku, gdyby nie jeden drobiazg. W plusie nie ma innych taryf w ofercie jak taryfy LTE. Analogicznie z promocją 50 % i słynną już złotówkową. Niby w raz z paszportem korzyści ma uhonorować stałych abonentów. Jak się bliżej przyjrzeć to stali abonenci nie mogą nic uzyskać. Jeden drobny szczegół aby skorzystać w omawianych przez was upustów umowy muszą być zawarte o okresie nie dłuższym niż siedem dni. Stali abonenci pamiętajcie o tym przy przedłużeniach umów. Ot kolejny pic na wodę i fotomontaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...