Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tam się podoba jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma lepsze jest to niż jakiś tam bananowy doktor czy niania czy usta usta które są nie potrzebne w ramówce Tvn7 . A skoro według was Szpital jest taki beznadziejny to czemu ma 3 miliony widzów co ???

 

Taki mamy poziom społeczeństwa, że niestety takie słabe programy mają taką oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się podoba jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma lepsze jest to niż jakiś tam bananowy doktor czy niania czy usta usta które są nie potrzebne w ramówce Tvn7 . A skoro według was Szpital jest taki beznadziejny to czemu ma 3 miliony widzów co ???

 

 

Bo inteligentni Widzowie przestali oglądać telewizję - poproś stacje niech prześle ci jaki jest profil Widzów oglądających ten program (wiek, wykształcenie, zawód-praca). Wyjdzie, że bezrobotne kobiety w okolicach 40-tki z małych miast i miasteczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TVN 7 musi w co najmniej 33% składać się z polskich produkcji, a w tym przypadku najlepiej sprawdzają się powtórki z TVN, które mogą zapewnić oglądalność na wystarczająco dobrym poziomie, a dodatkowo ograniczyć inwestycje w ofertę programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Również uważam, że TVN 7 jest o wiele lepszym kanałem od głównego TVN-u. Niestety ktoś odpowiedzialny za TVN 7 chyba śpi. Koniec miesiąca, a na stronie biura reklamy nadal widnieje cennik i ramówka z maja. Zazwyczaj dla TVN 7 nowy cennik i ramówkę podawano już na początku miesiąca - nawet szybciej niż dla TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od RTL do TVN z dopiskiem w obu przypadkach "Siedem"

A ja jestem ciekaw czy istnieje jakakolwiek choćby najmniejsza szansa, żeby RTL zdecydował się ponownie wkroczyć na polski rynek.. Sytuacja od czasu RTL7 bardzo się zmieniła, może wynieśli by jakiś powiew świeżości na naszym rodzimym podwórku tv.. Podobno jesteśmy dla zagranicznych koncernów perspektywicznym rynkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te TVN'y są słabe. Pamiętam jak właśnie na TVN7 była raniutko Usterka, Zakup Kontrolowany czy później Reguły gry, który według mnie był ostatnim dobrym serialem TVN'u po Usta Usta, a oni nie nakręcili nawet drugiego sezonu :P. Wolą katować powtórki paradokumentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W ogóle te TVN'y są słabe. Pamiętam jak właśnie na TVN7 była raniutko Usterka, Zakup Kontrolowany czy później Reguły gry, który według mnie był ostatnim dobrym serialem TVN'u po Usta Usta, a oni nie nakręcili nawet drugiego sezonu :P. Wolą katować powtórki paradokumentów...

 

Zgadzam się w 100%

Ja osobiście na TVN oglądałem większość produkcji. W tym roku to wszystko było po prostu nudne, chyba po prostu zaczynają się wypalać. Zaś na TVN7 znowu poleci "Transformers 2", gdyby ktoś nie oglądał w zeszłym roku i jeszcze w zeszłym i zeszlym, zeszłym, zeszłym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...