Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jeden telewizor CRT jest u mnie a jest nim 32 calowy Samsung. Moim zdaniem Polsatowi też zależy nad tym żeby oferta CP była bogata bo jeżeli byłoby tak jak mówicie (chodzi mi tu o dbanie nad rozwojem własnych stacji) to oferta słonecznej platformy byłaby bardzo uboga. Moim zdaniem po prostu "słoneczko" chce za dużo pieniędzy (żąda ich nawet od stacji FTA) i stąd braki w ofercie które Cyfrowy Polsat tuszuje wsadzaniem arabskich stacji, dubli czy kopii w SD na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy współczesny tv ma tuner wbudowany. Ciekawe ile telewizorów crt jest jeszcze w Polsce

Po pierwsze nie każdy posiada taki tuner, po drugie nie każdy zdaje sobie sprawy z tego, że go ma (jeśli jest abonentem kablówki lub tv-sat), po trzecie nie każdy przełączy się na NTC z powodu 1-2 kanałów - gdyby zasięg techniczny zawsze przekładał się na zainteresowanie danymi stacjami, stacje naziemne miałyby 95 proc. udziałów w rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@SzYcHa_2012 zdecydowanie bardziej odpowiada mi forum satkuriera, a Puls 2 to jeden z kanałów, który lubię oglądać i czytać newsy na jego temat. To kiedy w CP? :D

 

Edit: Wszedłem na stronkę http://puls2.pl/aktualnosci/puls-2-pole ... 5-11-lipca i przeglądając propozycje znalazłem bajkę pt. Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda. Emisja: 5 lipca, niedziela, godz. 9:25. 5 lipiec to sobota, co prawda w niedzielę rano jest powtórka, ale o innej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes PULSu 2 od dłuższego czasu się tu nie udziela, uświadczysz go na forum.m*dia2.pl :-)

http://forum.media2.pl jeśli już. Poza tym nie ma u nas żadnego prezesa, przynajmniej ja o niczym nie wiem. Wydaje mi się, że mógłby być prezesem, gdyby Puls 2 miał osobowość prawną, a nie był tylko marką kanału telewizyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pioterek214 widzę, że z Pulsami jesteś za pan brat, więc może mógłbyś nas informować o nowościach :) A tak na marginesie może wiesz czemu Puls 2 ma taki mały bitrate na talerzu? :)

 

Wystarczy zaglądać na moją stronę o Telewizji Puls :) Tam wszystko na bieżąco ;) Ale ok, mogę tutaj też coś podrzucać :) A jeśli chodzi o to o co pytasz, to niestety nie znam odpowiedzi.

 

Prezes PULSu 2 od dłuższego czasu się tu nie udziela, uświadczysz go na forum.m*dia2.pl :-)

http://forum.media2.pl jeśli już. Poza tym nie ma u nas żadnego prezesa, przynajmniej ja o niczym nie wiem. Wydaje mi się, że mógłby być prezesem, gdyby Puls 2 miał osobowość prawną, a nie był tylko marką kanału telewizyjnego.

 

 

Chyba chodzi o Pana Jacka :) Zrobił tak, jak obiecał. Cofnijcie się kilka stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...