Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Co do nazwy nowego pakietu z Super HD z diamentowego to się zgadzam z kolegą, jest srebny/złoty/platynowy/super hd/vip lepiej wyglądałby Diamentowy zamiast Super HD.

Co do ceny za ten pakiet to tak myślę że pewnie będzie coś takiego typu pakiet platynowy + 15zł,może jak za X czasu wrócą brakujące kanały od NC+ to HD wejdą do Super HD a SD do Platynowego może.

Ciekawi mnie jeszcze ten jeden tajemniczy kanał HD co ma wejść jest to pewnie Adventure HD oby nie coś typu Tele 5 HD,Love HD itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ odpada bo są 3 kanały HD,paczka Polsatu też mimo tego że mają 1 kanał HD którego nie mamy w ofercie Polsat Film HD to zostają kanały SD, Discovery też pewnie nie bo brakuje nam 3 kanałów HD od nich, czyli wychodzi na to że to może być FOX HD,Sundance Channel HD,Adventure HD,Love HD, te dwa ostatnie podobno mają wejść do dużej sieci kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoX srox czy inne badziewie HD. Dla mnie zadna rewelacja. Tyle znaczy co TV PULS HD. Dołączy u mnie na liście kanałów na miejsce 145 za wszystkimi śmieciami. Tyle wart co FOX Life. Jakby obliżyli cenę platyny o 10 PLN i dodali wszyskie kanały HBO i Can + to by było coś a tak kolejny smieć w ofercie. Tyle znaczy co kanał CBS :P

Nie rozumiem podniecenia na forum :-).

Telewizja to medium które kończy swój żywot. Obecnie NTC spokojnie wystartczy przeiętnemu "Kowalskiemu". Vectra TV w moim gospodarstwie domowym to

tylko kwestia czasu.... Świat jest zbyt piękny by marnować życie przed bajkami w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lubisz co innego, pozostali w tym ja doceniamy ten kanał. De gustibus... Podstawą jest to, że w końcu Vectra dodała kanał, o który prosiło wielu abonentów, a nie kolejne zapychacze. Mnie tam rybka, bo ten kanał mam od dawna w nc+, ale doceniam że Vectra w końcu posłuchała tych, na których głosie powinno jej zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że dodają nowe kanały i jestem naj najbardziej ZA. Tyle tylko że jeśli jest to 156 czy 126 kanał to już naprawdę nie ma znaczenia. I tak w piątkowy czy sobotni wieczór nie będzie na czym oka zawiesić więc pytanie po kiego grzyba mi taka oferta....Podejrzewam że 356 kanał także sprawy nie załatwi bo puszą tam "Kogiel Mogiel" albo inny "Star Trek" odcinek 13457.

Cieszę się w imieniu tych którzy będą to oglądać. Ilu tych widzów będzie ? Zapewne 0,05% ale to zawsze coś.

Oczywiście uważam że TV kablowa powinna zaspokajać potrzeby wszystkich abonentów i zapewniać lepszą ofertę niż platformy syfrowe które są z różnych przyczyn ograniczone. Nie zgadzam się z usunięciem kanałów MTV w Vectrze których osobiście nie oglądałem ale wielu oglądało ( ich jakość techniczna pozostawiała wiele do życzenia więc może i dobrze je że wycięli ???) . Podobnie jest mi obojętnie czy dodadzą FOX czy inny "strach na wróble" typu TV osiedlowa ze wsi "nad morzem". To kanały którymi interesuje się promil odbiorców ale to zawsze promil. Kanały wartościowe np. PLANATE powinny koniecznie zostać przywrócone do oferty. Po to jest TV Kablowa by za dodatkową kasę oferować więcej niż NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że dodają nowe kanały i jestem naj najbardziej ZA. Tyle tylko że jeśli jest to 156 czy 126 kanał to już naprawdę nie ma znaczenia. I tak w piątkowy czy sobotni wieczór nie będzie na czym oka zawiesić więc pytanie po kiego grzyba mi taka oferta....Podejrzewam że 356 kanał także sprawy nie załatwi bo puszą tam "Kogiel Mogiel" albo inny "Star Trek" odcinek 13457.

Cieszę się w imieniu tych którzy będą to oglądać. Ilu tych widzów będzie ? Zapewne 0,05% ale to zawsze coś.

Oczywiście uważam że TV kablowa powinna zaspokajać potrzeby wszystkich abonentów i zapewniać lepszą ofertę niż platformy syfrowe które są z różnych przyczyn ograniczone. Nie zgadzam się z usunięciem kanałów MTV w Vectrze których osobiście nie oglądałem ale wielu oglądało ( ich jakość techniczna pozostawiała wiele do życzenia więc może i dobrze je że wycięli ???) . Podobnie jest mi obojętnie czy dodadzą FOX czy inny "strach na wróble" typu TV osiedlowa ze wsi "nad morzem". To kanały którymi interesuje się promil odbiorców ale to zawsze promil. Kanały wartościowe np. PLANATE powinny koniecznie zostać przywrócone do oferty. Po to jest TV Kablowa by za dodatkową kasę oferować więcej niż NTC.

Robert03, zdecydowanie podzielam Twoje zdanie. Czy nakanłów będzie 123 czy 321 to i tak sprawy nie załatwi dla osób, które chciały by pooglądać coś ciekawszego niż kolejny serial typu na wspólnej czy arcydzieło mtv - warsaw shore czy inne genialne widowisko polsatu jak - twoja twarz brzmi znajmo (nazwy celowo z małej litery). Oczywiście jest kilka kanałów, któe trzymają poziom ale część z nich jest extra płatnych jak c+ i hbo. Dlatego też od września nie mam już TV, bo uznałem iż nie warto płacić za te kilkadziesiąt kanałów w platynie, żeby w sobotę czy niedzielę wieczorem oglądać kabaret i powtóki różnych filmów trwających prawie drugie tyle ze względu na reklamy. Trochę żali wylałem, ale tak to widzę. Oczywiście sprawa wygląda inaczej jak ktoś ma dużo wolnego czasu i tylko spędza go przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...