Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje czy mając jedna usługę z Vectry w tym wypadku sam internet, można w trakcie trwania 2 letniej umowy przeskoczyć na pakiet wyższy czyt. droższy ?? Bo w tej chwili mam 60Mb, a w zasadzie za kilka złotych więcej można wskoczyć na 100Mb lub 160Mb ??

Ile płacisz za sam internet, czy masz też wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet z umowa od 9 wrzesnia. Net 60Mb z wi-fi za 64,9 + wysylaj szybciej 5zl w promocji 3 miesiace za 1+5zl, a potem kwota 69,9zl (a wiec pakiet 60/6Mb). W tej chwili za 70zl jest 100/10Mb jak sie domyslam, bo pakiet 150Mb jest na 15Mb. A przeciez 70 to wiecej niz 69,9, biorac pod uwage ze to jest z dodatkowa usluga zamowione.

 

Tak w tym wypadku, ta ewentualna nowa umowa moglaby byc najwyzej od listopada na nowo, wiec trace 3 miesiace w najgorszym razie. W tej chwili przeciez trzeba wykorzystac te 3 miesiace po 1zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to kiepskie, w domach gdzie jedynie dostępny jest internet z IP Vectry do oglądania to są dekodery i telewizory.

Ciekawsza byłaby usługa mobilna, płacąc abonament vectrze mam zagwarantowany dostęp do kilkunastu kanałów tv przez internet gdziekolwiek jestem.

Po co korzystać z weeb tv skoro można by legalnie korzystać z usługi tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Mam pytanie, ponieważ dostałem pismo o zmianie regulaminu i związku z tym możliwość złożenia wypowiedzenia. A pytanie brzmi czy coś mogę więcej ugrać niż mam, tzn.

Platyna PVR + 40 mb + SNO w kwocie 86 zł? Czy jest szansa, że uda mi się jeszcze coś wywalczyć więcej, (szybszy internet, mniejszą kwotę do zapłaty)?

Jeżeli tak, to czy lepiej zanieść wypowiedzenie do oddziału, czy wysłać im mailem lub pocztą?

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z Kolegów forumowiczów korzysta lub korzystał z oferowanej przez Vectrę TV Online?

1. Czy przekaz jest równoległy z przekazem odbieranym przez telewizor (dekoder) czy inne źródło?

2. Czy kanały oferowane odbierane są stosunkowo płynnie tzn. czy w praktyce da się z teko korzystać?

3. Czy programy posiadają jakieś dodatkowe logo vectry?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...