Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie posiadam Platyna + PVR 5830 CDX + multiroom z 5810CD + internet 40Mb/s z wi-fi +sport na ostro + telefon 300 minut za 103,5 zł . Pytanie , czy jest szansa wynegocjować lepszą ofertę składając wypowiedzenie,jestem zainteresowany paczką Canal+Platinum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni od zawarcia umowy, nie możesz mailowo, musisz pocztą lub w punkcie. I najpierw dowiedz się, czy możesz, bo jeżeli włączyli Ci usługi przed upływem 10 dnia to niekoniecznie Ci takie prawo przysługuje, ale to już zależy od tego jak podchodzi do tego Vectra.

 

Edit: Doprecyzuję: 10 dni od zawarcia umowy, czyli jeżeli zawierałeś umowę przez telefon to 10 dni od rozmowy a jeżeli przyjechał do Ciebie technik i to z nim podpisywałeś to 10 dni od przyjazdu technika. Z tym, że jeżeli to była faktycznie umowa a nie aneks to raczej podpisywałeś z technikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mam pytanie. Jestem zainteresowany zerwaniem umowy z Vectrą, w związku ze zmianą regulaminu. Czy jeśli pójdę jutro do punktu obsługi klienta, to muszę pójść również z całym sprzętem, dekoderem, czy dopiero oddaje się sprzęt wtedy kiedy termin odstąpienia umowy upłynie? Ile trwa oczekiwanie na odstąpienie od umowy? Trzy miesiące? Bo gdzieś tutaj na tym forum czytałem, że od następnego miesiąca wtedy już się nie płaci, gdyż zrywa się umowę ze względu na zmianę regulaminu, który wchodzi w następnym miesiącu.

 

Pozdrawiam,

 

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaznaczysz że rozwiązujesz umowę w związku ze zmianą regulaminu to rozwiązanie następuje 31 sierpnia. Na oddanie sprzętu masz 14 dni od momentu rozwiązania umowy czyli do 14 września. Jutro ze sobą musisz koniecznie zabrać list od Vectry informujący Ciebie o możliwości rezygnacji i oczywiście dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które przedłużały swoje umowy "przez telefon". Dzisiaj zadzwoniła do mnie panna z ofertą (w wyniku złożonego wypowiedzenia):

 

Platyna PVR + 40mb+ wifi + 300 minut za 109,99 minus rabat utrzymaniowy w kwocie 20 zł czyli całość za 89,99, umowa na 24 miesiące.

 

Obecnie za taki sam zestaw płacę 114,87 zł. Oferta wydaje się ok. Moim głównym celem było płacić mniej i pozbyć się telefonu, który mi wciśnięto w grudniu 2013 nie do końca informując (w rozmowie tel.) o jego rzeczywistych kosztach. Panna stwierdziła jednak, że bez telefonu kwoty są takie same. Czy to prawda nie wiem, ale fakt jest taki, że płaciłbym mniej o prawie 25 zł, a więcej usług czy kanałów nie potrzebuję. Moje pytanie związane jest z tym przedłużaniem umowy przez telefon. Panna stwierdziła, że na maila mi wyśle nowe warunki. Jak to jest wtedy z rezygnacją, gdyby okazało się, że rozmowa telefoniczna swoje, a warunki rzeczywiste swoje? Czytałem powyżej że ktoś już miał tak robione i po przesłaniu na maila warunków umowy okazało się, że były różnice (a nie chce mi się dzisiaj leciec do BOK bo mam tam hektar drogi). Dla mnie to istotne, gdyż tak mi właśnie ostatnio wciśnięto telefon. Potem jak przyszedł monter to nie przeczytałem dokładnie przyniesionej umowy (wiem moja wina) i jak się zorientowałem co i jak to już było za późno na jakieś rezygnacje. Czy w takim wypadku przysługuje mi 10 dni na odstąpienie od warunków umowy? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Udało się wynegocjować coś jeszcze np. SnO czy tylko to co napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja już od 4 dni nie jestem klientem Vectry,mam teraz w UPC sam internet,który na razie chodzi znakomicie,ale nie o tym mowa.Negocjowałem kolejny aneks z Vectrą coś około dwóch tygodni i ostatnia propozycja Vectry była taka internet 30mb wifi na routerze cisco epc 3925 i pakiet VIP plus nagrywarka 500gb razem za sumę 164.90zł miesięcznie.Odrzuciłem tę ofertę,chociaż wiem że w każdej chwili mogę do niej wrócić i moje pytanie jest takie,jak oceniacie w/w ofertę kiepsko,słabo,dobrze,bardzo dobrze?,jestem ciekaw Waszej opinii.

 

ps.W Vectrze korzystałem do tej pory z VIPa,inne pakiety mnie raczej nie interesują,więc negocjowałem z nimi tylko VIPa i internet,tak gwoli wyjaśnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem. Za 1zł można mieć siatkówkę ja przedłuży się umowę na kolejne 24 miesiące dobierając do swojego pakietu najtańszą usługę ( mi chciał wcisnąć telefon 30 minut za 15zł dodatkowo ) I wtedy abonament wzrasta o 16zł przez 24 miesiące ( tą złotówkę płacimy przez 24 miesiące ) choć mistrzostwa trwają miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem po wypowiedzeniu ze względu na zmiany, dziś dzwonił konsultant z utrzymania. Posiadam Pakiet Złoty, 40Mb, telefon 100minut (zbędny) dekoder HD PVRready płacę 79,99 = 5 złoty za Mooda/GoOn

 

Zaproponowano mi Platynowy, 40Mb bez telefonu za 70zł brutto umowa 24mce (1680zl za calą umowę)

 

Oferta która mogę wydębić od przedstawiciela Platynowy, 40Mb telefon 300minut 6mcy 20zł pozostałe 18mcy 89.90 (1740 za całą umowę)

 

Ponieważ zdarzyło mi się rok pracować jako konsultant na utrzymaniu, tyle że w Cyfrze to grzecznie podziękowałem, mówiąc że oferta taka jest jak u przedstawiciela i że poczekam na lepszą. I teraz Pytanie ktoś już otrzymał lepszą ofertę? Nie pytałem o C+ choć fajnie było by mieć C+sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby zeszli niżej niż zaproponowane 70 zł.

Możesz jedynie powalczyć o dekoder pvr oraz troszkę szybszy net np 60 mb , jeśli oczywiście są takie możliwości techniczne.

Na połechtanie klienta lubią dorzucić czasami sno lub erotyk.

Na C+ poniżej abo 100zł / m-c w w twoim wypadku bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowano mi Platynowy, 40Mb bez telefonu za 70zł brutto umowa 24mce (1680zl za calą umowę) - uważam że to w miarę sensowna propozycja.Jakby jeszcze z PVR to byłoby nieźle.

 

Co sądzicie o dekoderach 3831 CDX? bo taki mi zapraponowano.Podobno są dwie wersje 300GB i 500GB

Do tej pory używałem przez kilka lat 5810 CDX i był zupełnie niezły,choć zdarzało mu się trochę mulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na początku lipca otrzymałem i na tej podstawie wypowiedziałem.Tak przychodzi pocztą wraz z rachunkiem.Różnie wysyłają,czekaj cierpliwie na pewno dojdzie do Ciebie,a jeśli to dzwoń na infolinię i się przypomnij.

 

Mają obowiązek każdego abonenta informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...